שאלה בקשר לאקסטרים-מיוזיק... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לאקסטרים-מיוזיק...

stojakovic

Recommended Posts

קראתי את הביקורת (אחלה ביקורות ד"א :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:)

ושמתי לב שרשמו שהכרטיס לא יפיק צליל סראונד מהיציאה הדיגיטלית במשחקים שלא קודדו בDD או DTS בגלל שאין בכרטיס המרה בזמן אמת...

עכשיו, אני שואל את זה בהקשר ל Z-5500 של לוג'יטק, שלפי מה שהבנתי, לה כן יש המרה בזמן אמת... אז אם אני אשלב בין הרמקולים האלה לאקסטרים-מיוזיק כן יהיה לי סראונד במשחקים או לא?

ובכללי, איך יהיה השילוב בין הרמקולים האלה לכרטיס קול הזה? האם הכל יתמך כמו שצריך?

תודה... וסליחה על החפירה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לאנשים קשה כל כך לקרוא מה שכתוב. כמו שכתבתי בביקורת, בחיבור דיגיטלי, לא ניתן לשחק בסראונד. ותאמין לי שהמערכת שבה השתמשתי לביקורת היא בכמה רמות יותר איכותית משלך. זה פשוט לא משנה מה יש לך ברמקולים, ברגע שהכרטיס קול לא יודע לעבוד ככה זה לא יעבוד. תוכל להינות מסראונד רק בחיבור אנאלוגי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הבנתי... העניין הוא שאני רוצה כרטיס קול איכותי במסגרת תקציב של עד 1000 ש"ח נגיד שיש לה יציאה דיגיטאלית (עדיף אופטית, קואקסאלית גם בסדר) ושאני אוכל לשמוע סראונד במשחקים רגילים... על מה אתה ממליץ? ויש לי עוד שאלה, ה x-fi platinum כן תומכים בסראונד במשחקים רגילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש נכון להיום כרטיס אחד שתומך בסראונד במשחקים בחיבור דיגיטלי. זהו ה-HDA. לצערנו זהו כרטיס גרוע בכל הנוגע לאיכות קול, רמת , וביצועים. למה אתה חייב חיבור דיגיטלי?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי, אני ממש לא חייב חיבור דיגיטלי, אבל פשוט זה באמת הדבר הכי נוח שיש.... אז סבבה, נתפשר...

איזה כרטיס קול יש עם חיבור כלשהו, שיעביר לי סראונד במשחקים? וכן, חשוב לי מאוד שיהיה איכותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...