שאלה בנוגע לפירמוט HD בעל מס' PARTIONS - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לפירמוט HD בעל מס' PARTIONS

^oz

Recommended Posts

במידה וההרד דיסק שלי מחולק למספר כוננים וירטואלים ויש לי צורך בפירמוט המאסטר (DRIVE C) , עליו מולבשת מערכת ההפעלה גם כן.

האם כאשר אפרמט אותו ייפגעו קבצי גיבויים שיושבים על כוננים אחרים? (D E )? כתוצאה מפגיעה במערכת ההפעלה או שעצם החלוקה של הכוננים ב בעצם מגן עליהם כאשר מפרמטים את הכוננים מבחוץ מדוס?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמפרמטים כונן (הכוונה לכונן לוגי שיש לו אות, לא להרדיסק פיזי) רק אותו כונן נמחק.

בשביל למחוק כונן שלם עם כל הכוננים הלוגיים שלו צריך אמצעים אחרים.

כשכותבים פורמט C: לדוגמא רק כונן C נמחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה וההרד דיסק שלי מחולק למספר כוננים וירטואלים ויש לי צורך בפירמוט המאסטר (DRIVE C) , עליו מולבשת מערכת ההפעלה גם כן.

האם כאשר אפרמט אותו ייפגעו קבצי גיבויים שיושבים על כוננים אחרים? (D E )? כתוצאה מפגיעה במערכת ההפעלה או שעצם החלוקה של הכוננים ב בעצם מגן עליהם כאשר מפרמטים את הכוננים מבחוץ מדוס?

תודה מראש

המידע על הכונן לא נשמר בביוס, אם אני לא טועה הוא נשמר ב-(Master boot record (MBR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות (אני מצטער שלר הגבתי קודם, אבל לא יכולתי להיכנס לאתר...) בכל מקרה הצלחתי לעשות זאת והקבצים החשובים נותרו בכונן הלא מפורמט

אבל עכשיו יש לי בעיה חדשה...מסתבר שאחד הכוננים שלא פורמטו היה דחוסת ולאלחר הפירמוט הוא עדיין שם ומכל בתוכו כמות מידע ענקית (כ 1 ג'יגה)ת בקובץ אחד (DRSPC.001 או משהוא כזה) ואני לא יכול להיפטר ממנו כי כאמור התקנתי כבר OS חדשה

רעיון למישהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...