Prey - איזה משחק מדהים! [מכיל ספוילרים] - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prey - איזה משחק מדהים! [מכיל ספוילרים]

GbeTech

Recommended Posts

עכשיו סיימתי... אחלה משחק.

האמת כל הגימיק של הגרוויטציה קצת נמאס וחוזר על עצמו ב 2/3 של המשחק, אבל הוא סבבה לגמרי. אפשר להגיד שיש לו רמת קושי (מבחינת אויבים) 0/0, ולא מתוך 10, כי אי אפשר למות ^_^ הרבה פעמים מתתי בכוונה כדי למלא לי את החיים :kopfpatsch:

אהבתי בסוף, שהוא מדבר עם ה Keeper... שבני אדם בכלל נועדו למאכל חייזרים :screwy:

ואז

We Own YOU

(תרתי משמע)

הדיבובים של האנשים היה די גרוע, של tommy היה סבבה אבל נגיד חברה שלו... בעע

היא גם היתה מכוערת כמו איזה קוף ברזילאי

שמתם לב שיש סתירה בסיפור?

Eons of years ago, כדוה"א סתם היה איזה סלע אפור ומת, ואז הם הזינו אותו כדי שיווצר בו חיים ואז אחרי הרבה זמן הם יאכלו אותנו. הכל טוב.

וכשמגיעים ל Sphere, מסתבר שהיא היתה אנושית פעם, וגם קצרו את בני האדם מכדוה"א וכו'....

זה לא יכול להיות, כי אז בני אדם היו מושמדים והחייזרים לא יכלו לקצור אותם שוב. וגם אם החייזרים באו עכשיו, כנראה שרק עכשיו בני-האדם היו מוכנים לצאת מהטוסטר, ולא מוקדם יותר.

אבל חוץ מזה משחק ב"ז... גרפיקה סבבה, נשקים מגניבים, היה בו גם פאזלים די קשים לפעמים. לקח איזה 5-10 דקות לפתור.

מה אתם אומרים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הביקורת אחי

נתת לי חשק לנסות אותו

חחח... אם אתה מחשיב את זה כביקורת... זה כנראה אחלה post! :silly:

די חוזר על עצמו, וגם הגעיל אותי יותר מדי (ואין לי בטן כ''כ חלשה).

אפילו את הדמו לא היה לי כוח לסיים :s07:

מסכים שזה חוזר, אבל העלילה מתפתחת, זה די מה שהחזיק אותי לשחק. ומה שטוב שהפאזלים (הגדולים) לא חוזרים על עצמם, חוץ מהאלה שצריך לעבור ל spirit walk, ולבטל את ה energy screen.

בחילה? דווקא לא ממש... אין בו כזה :o כלומר שיחקתי ב Quake 4 ו HL2, בא נגיד ש Quake 4 היה מגעיל בצורה מגניבה.

HL2 - הזומבים - היה יותר מפחיד ממגעיל

ו 3... טוב לא ראיתי כלום בכל מקרה. מה שאני כן יכול להגיד שהסאונד הגעיל, זה בטוח :lol:

דרך אגב, אם אתם רוצים לשחק 3 ואין לכם איך להשיג אותו, פשוט תכבו את המסך, ותבקשו מחבר שלכם שיעמוד מאחוריכם ויעשו קולות של בשר נחרך. זה עובד, מנסיון :smile1:

כן אחד המשחקים!

אבל הגעתי לאמצע והפסקתי כי אני עכשיו משחק F.E.A.R. זה אחד המשחקים!

וואי, כל כך חבל לי שאני מקבל error report (send / don't send) בכל גרסאות המשחק... אני רק יכול לשחק FEAR COMBAT. אבל נמאס לי אחרי 3 דקות, אין לי כח להתרגל. אני כבר מכור לגמרי ל BF2, זה מספיק לעכשיו.

כמה משחקים כבר נקראים ''אחד''?

:kopfpatsch:

אוצר מילים, ppl.

dude...

לא הבנתי אותך :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי וסימתי את המשחק ובסך הכל אם אין לכן משחק לשחק בזמנים אלו אז תשיגו comapny of heroes יא דפוקים.

סתם עכשיו ברצינות זה משחק נחמד בשביל לעביר את הזמן וחוץ מזה הוא מצג מספר פיצ'רים חדשים שלא נראו קודם.

ספויילר:

העלילה כן מסתדרת כי לפי איך שאני הבנתי החייזרים באים לכדור הארץ כל כמה זמן בשביל "לאכול" כמות מסוימת מאוכלוסיית כדור הארץ ואז הם עוזבים, נותנים לאוכלוסייה זמן להתאושש ואז באים עוד פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...