מה מונע מהמחשב שלי פגיעות מהפסקות חשמל וכו' - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מונע מהמחשב שלי פגיעות מהפסקות חשמל וכו'

The Man123

Recommended Posts

לפני כמה שבועות היה לי הפסקת חשמל מתי שהמחשב שלי היה מחובר וזה שרף לו את הספק .

עכשיו קניתי מחשב חדש ואני לא רוצה לחבר אותו לפני שאני ידע מה דברים כי זה חשוב לי שמונע מהמחשב שלי להיהרס בצורה כזאת לכן אני מבקש מכם להגיד לי מה מונע מהמחשב שלי נזק מהפסקות חשמל וכאלה לא יקרה אותו דבר גם למחשב החדש שלי (אני שמעתי על שתי דברים מיצב מתח ואל פסק אני רוצה לדעת אם יש עוד משהו שמונע נזק מהפסקות חשמל ודברים כאלה, ומה ההבדל בינהם בדרך הפעולה וכו', ומה יותר טוב מבניהם, וגם מה עולה יותר ?

בבקשה תענו לי כמה שיותר מהר על השאלה כי אני כבר רוצה לחבר את המחשב החדש שלי בלי דאגות תודה מראש לכול העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נשרף לך מהפסקת חשמל פתאומית או תקלה ברשת אוץ רוץ עם הקבלה על הספק החדש לחברת חשמל הם יפצו אותך כל עוד יש להם תיעוד על התקלה ובדרך כלל יש לי נשרפו כמה דברים והם שילמו על הכל בלי שום בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדאגה הרצינית שלי היא מהפסקות חשמל כי כול הזמן יש הפסקות חשמל איפה שאני גר לכן כדאי לי לקנות אל פסק כי זה הדבר היחיד שמגן על המחשב שלי נכון ?

ואני רוצה לדעת אם באל פסק יש גם את כולל התכונות של מייצב מתח זאת אומרת אני רוצה לדעת אם באל פסק יש הגנה מקפיצות מתחים ספיקים ברקים וכו' או שזה לא מגן על זה כי אני רוצה להיות בטוח שיש לי את כול ההגנה שאפשר על המחשב שלי אז אל פסק עושה את העבודה של מייצב מתח או לא ?

ולסיכום מה כדאי לי לקנות בשביל להגן על המחשב שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...