האם הצלחתם לצום, כן או לא? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הצלחתם לצום, כן או לא?

kfirlion

Recommended Posts

דווקא רוב האנשים שאני רואה שמעשנים ומתגרים הם צברים לכל דבר...

אין טעם להאשים מגזר שלם בהתגרות שנעשית על ידי קבוצה

kawaii, אתה נשמע פגוע, אז דע לפחות שאני מצדד בדיעה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

הצום עבר בהצלחה כמו כל שנה :)

כשהתחיל ההצום אתמול הלכתי לבית כנסת (5) עד 8 וחצי, אחריי זה הלכתי לישון.

קמתי ב 10 ישר לבית כנסת עד 2, חזרתי הבייתה נחתי עד 4 (לא הייתי במנחה) והייתי עד סוף הצום (6:15 לא כולל ברכת הלבנה)

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצום בדרך כלל לא כזה נורא אבל השנה היתה לחות לא נורמלית

לחות+ לא לשתות= גיהנום

אני שונא את הדבר הזה בטירוף

איזה כיף לכל אלה שגרים במקומות עם לחות נמוכה מאוד אני מקנא בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזה שהמדינה עשתה לך בעיות עם התעודת זהות הם דווקא צודקים בנושא

אם האם לא יהודייה אז לפי היהדות הילדים לא יהיו יהודים

כמו שלמשל אם האמא לא אותה אמא אז הילדים חורגים

זה בקשר לנושא של התעודת זהות אל תכניסו אותי לקטע של הרוסים עשו ככה וכו'

צודק!

לי אין בעיות עם רוסים ויש לי כמה חברים רוסים, ואני לא מסתכל על אדם לפי העדה, אלא לפי האישיות, ואם הוא חרא של בן אדם, אז לא אכפת לי רוסי או ישראלי או כל משהו אחר.

מה שכן מעצבן אותי, שאני רואה מלא עולים חדשים ( נוצרים / לא מאמינים, רוסים / אתיופים ) שהם בכלל לא יהודים, לא עשו ברית ולא מאמינים וגם לא מתביישים לומר את זה, שהם קיבלו אזרחות ישראלית, וזה לא אמור להיות ככה, אחרי הכול הם קיבלו אזרחות מהסיבה שהם טוענים שהם יהודים, אבל שניה אחרי שהם קיבלו אזרחות הם פתאום לא מאמנים באף אחד, או יותר גרוע, בעלי קעקועי צלב.

תודה, אבל אנחנו לא צריכים עולים חדשים ( שלא יהודים ), אני מרגיש כאילו מנצלים את המדינה שלי בשביל להרויח בה כסף ולחיות כמו שצריך, ויורקים עליה תוך כדי ( לא כולם כאלה נחמדים ).

אבל שוב, לא כל ישראלי הוא טוב יותר.

ובחזרה לעניניינו... אני צמתי ועברתי הכול בהצלחה ;D אני שמח מאוד ובהתחלה ממש פחדתי, ביום הראשון בערב כל הזמן חשבתי על אוכל אז זה היה ממש קשה ( בדוגרי זה יותר פסיכולוגי ), אבל ביום השני זה היה הרבה יותר קל יחסית, ולא כלכך הייתי רעב, רק משועמם, קמתי בשלוש ארבע ככה, אז ה לא היה יותר מדי קשה, ואני מרגיש שיצאתי בטוב, כי שנה שעברה זה היה ממש סיוט ולא והרגשתי כלכך חלש :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין מה לעשות אם כך

הם ימשיכו להיות שם יום כיפור אותה חבורה

ולהמשיך להתגרות

אחרי הכל כמו שאומרים, החזק הוא השולט

אהה אז הרוסים הם החזקים והשולטים? חחחח שיהיה, מעניין איפה אתה חיי...

אני פשוט אמרתי לך שאני לא יפתח את הצום סתם בגלל בן אדם זין שלא מכבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אז הרוסים האנשים שמעשנים נרגילה ביום כיפור בפארק באשדוד הם החזקים והשולטים? חחחח שיהיה, מעניין איפה אתה חיי...

לתשומת לבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אז הרוסים הם החזקים והשולטים? חחחח שיהיה, מעניין איפה אתה חיי...

לא

אבל אם אתה לא רוצה לשבור את הצום הדבר היחיד שאפשר לעשות זה להתלונן עליהם עד מחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, רוסים זה מילה גדולה, וזה לא מה שחשוב, מה שחשוב זה יהודי / לא יהודי.

ואלה שבאו מרוסיה, קיבלו אזרחות ישראלית על סמך זה שהם כביכול יהודים, והם באצם לא מאמינים, לא עשו ברית => לא יהודים, לא אמורים להיות חלק מהמדינה, ואת זה לא אני קבעתי, כמו ש-fighter אמר, למדינה יש את הזכות לקובע את החוקים,וזה מה שהיא קבעה לעצמה.

שמע, מילא זה מישהו שאבא שלו יהודי ואמא שלו לא, אבל הוא בעצמו מאמין בדת, עשה ברית וחוגג חגים, אז עוד יש סיבה ואני הייתי מכבד את העלייה שלו, כי אחרי הכול הוא יהודי, אבל אם הוא בכלל לא מאמין, מה הוא עושה פה בכלל???

ממש מנצלים את הקטנה, בכך שהיא בין המדינות היחידות ( אם לא היחידה ) שמאפשרת עלה לכל יהודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Minimizer - אתה יודע מה בוא נלך בראש שלכם, נגיד שהרוסים הם החזקים והשולטים (וזה ממש לא ככה, אבל באמת בלי להעליב אני לא רוצה לפתוח דיון על זה בפורום מחשבים).. אתם מתלוננים אחר כך למה יש גזענות נגדכם? אחרי שאתם עושים דברים כאלה כמו לעשן נרגילה במקום שידוע שלשם ילכו כל מי שצם? או לעשות על האש?

לא

אבל אם אתה לא רוצה לשבור את הצום הדבר היחיד שאפשר לעשות זה להתלונן עליהם עד מחר

נכון, אבל הם אלה שאחר כך בוכים על גזענות...

FeedMe - לא אמרתי את זה, ככה אני רגיל לדבר, כמו שאם אני ידבר על קוקזים אני יגיד "הקווקזים" ועל גרוזינים "הגרוזונים" וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הרבה אמרו פה שהם לא צמים? מה רע בלצום

זאת מצווה לפחות צריך לצום פעם אחת בחיים אם אני לא טועה אז יאללה

וקראתי שמישהו אמר שהוא שיחק באונטק סטריק ובטאלפילד אם א ני לא טועה וניסה לצום

אם אתה לא יודע אסור לפתוח:מחשב, כל מכשיר חשמלי וגם אסור לעלות במעלית וכו'

אז רק שתדע

וקראתי שאמרתם עם הרוסים

הורסים לפי דעתי באו לחפש פה עבודה מי שבעצמו לא יהודי

אני לא מבין למה נותנים למישהו שהוא לא יהודי לעלות,עד שיש מדנה יהודית באים נוצרים

וגם הנוצרים הרוסים הביאו וודקה וזונות וסמים

אז מי שלא יהודי שיתחפף מפה שלא יזיק למדינה הזאת גם ככה יש מספיק צרות

זאת דעה אישית שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Minimizer - אתה יודע מה בוא נלך בראש שלכם, נגיד שהרוסים הם החזקים והשולטים (וזה ממש לא ככה, אבל באמת בלי להעליב אני לא רוצה לפתוח דיון על זה בפורום מחשבים).. אתם מתלוננים אחר כך למה יש גזענות נגדכם? אחרי שאתם עושים דברים כאלה כמו לעשן נרגילה במקום שידוע שלשם ילכו כל מי שצם? או לעשות על האש?

נכון, אבל הם אלה שאחר כך בוכים על גזענות...

אתה ממש חוצפן. "אחרי שאתם עושים דברים כאלה" תגיד לחברים שלך בפארק, לא לאנשים שמשלמים עבורך ביטוח לאומי ומגנים על המדינה שלך בגופם (ובוא לא נזכיר את ארקדי גאידמק *הרוסי*, שבטח ישב ביום כיפור בפארק, עישן נרגילה ואכל חזיר, שתרם לאזרחי המדינה בחודשים האחרונים יותר מהמדינה עצמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...