כמה שאלות בקשר למפרט מ NEW EGG בתקציב של 3000 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר למפרט מ NEW EGG בתקציב של 3000 ש"ח.

yotam.m

Recommended Posts

אוקיי אז כמו שתראו בקובץ שמצורף(אין באתר גרסא נורמלית להדפסה או שלא מצאתי פשוט) הרכבתי מפרט מNEW EGG.

E6300+S3 של ג'יגהבייט +זיכרון של OCZ אין לי מושג למה דווקא הם היו הכי זולים שם...לא ננסה להבין את האמריקאים.

וכרטיס מסך 7600GT.

מארז+ספק יקנו בארץ בגלל בעיות תאימות החשמל כמו שאתם יודעים כנראה שזה יהיה FOXCONN+ ספק של FSP 350W.

צורב כבר קיים.

בכל מקרה יש לי כמה שאלות:

1)אני יודע שהמון אנשים מזימינים מהם עד כמה הם אמינים?

2)איך המפרט בכלליות כמובן?

3)מישהו יודע כמה אני אצטרך לשלם על החלקים כלומר זה הולך לפי משקל? מחיר? או משהו אחר?

4) שמעתי שאם מישהו מארה"ב שולח לי את זה במקום שאני ייבא את זה זה עולה לי הרבה פחות האם זה נכון? לא נכון?

המפרט יצא 2500 לפי חישוב שלי +ספק ומארז +- 2800.

שכחתי לציין כמובן 557$.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ מפרט סבבה לגמרי, גם מאוד משתלם!

לגבי החנות, בוא נגיד שלא הייתי דואג - זו חנות ענקית ואמינה בהתאם...

כעיקרון אם החלקים ישלחו למישהו משם והוא ישלח לך אותם זה אמור לצאת יותר זול, כמה יותר זול לא אני זה שיכול לומר לך, תברר כמה יעלה דרך האתר ותשווה אתזה למשלוח דואר רגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי את המארז והספק הכבדים השארתי לקניה בארץ.

יש לי מישהו שם אני ישאל אותו כמה עולה לו משלוח.

רק הבעיה שאני לא רוצה לקבל משהו פגום מהייצור כי קרו לי דברים כאלו בארץ רק שבארץ הפיתרון הרבה יותר קל. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהבחור מעלי אמר, הם לא מתעסקים עם לקוחות לא אמריקאים ולא שולחים בינלאומי, אז רק אם יש לך מישהו שיכול לשלוח לך (ועדיף להביא לך ישירות) זה עדיף.

זכרונות, לא עדיף לך 2GB? לא יודע איך המחירים עכשיו אבל אני הבאתי 2GB של OCZ Platinum בבערך 200 דולר, אולי אפילו פחות (יצא סה"כ 945 ש"ח כולל המשלוח וללא מע"מ)..

בכל מקרה הם היו בעייתים עם ה-S3, היה חייב עידכון ביוס לפני שהוא יכול להריץ אותם (בגלל המתח הגבוה שלהם), ובשביל זה הייתי חייב זיכרון -II אחר.. מזל שבדקתי את זה בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

יש לי מישהו בארה"ב שיזמין יקח את זה אליו וישלח את זה בחבילה למשלוח בינלאומי להביא את זה אליי זה לא אפשרי כי אף אחד לא טס מארה"ב לארץ או להיפך אלא רק במשלוח ימי או אווירי.

סה"כ המשלוח לא יקר כי הרכיבים עצמם קלים מכיוון שספק ומארז השארתי לקניה בארץ.

עריכה:

אני ינסה לקחת 2GB נראה בכמה המחיר קופץ ואני יראה אם יש להם מחירים טובים ל1GBX2.

בכל מקרה מישהו יודע מה אפשר לעשות אם אני מקבל חלק פגום? יש סיכוי להחלפה או רק משלוח לחנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו אין לי מישהו שנוסע לארה"ב יש לי מישהו שגר שם וכמובן שיש לו כרטיס אשראי אמריקאי.

אז הוא פשוט ישלח לי את זה בדואר בינלאומי בתקווה שאני לא ישלם 2 מיליון שקל על משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

אתה לא תשלם 2 מיליון אלא 3

אתה תשלם מע"מ 16.5% ועלות המשלוח וזהו, לפני שאתה מזמין תראה איזה חלקים אתה רוצה תעשה חישוב

כמה יצא לך כל החלקים אם המשלוח והמע"מ ותראה אם זה כדאי לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה נכון זה הדבר היחידי שמדאיג.

אבל מה לעשות בשביל סכום שמתקרב ל2000 שקל שנחסכו מהמחשב לוקחים סיכון וגם אם אני אצטרך לקנות חלק חדש זה לא יגיע לסכום הזה.

בכל מקרה רק צריך לברר על המחיר שיעלה להכניס את זה לארץ כמובן שצריך לשקול את החלקים קודם.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...