רכישת דיסק קשיח של מקסטור 300G - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת דיסק קשיח של מקסטור 300G

t d

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לקנות hard drive של 300G כי אני מתעסק עם הרבה הורדות וכרגע ה120G שיש לי פשוט לא מספיק לי, עשיתי קצת סקר והגעתי לשתי דגמים שאני מתלבט בינהם, שניהם של maxtor בגלל הביקורות הטובות ששמעתי. הדגם הראשון הוא Maxtor DiamondMax 10 300 GB SATA II Hard Drive והדגם השני הוא: Maxtor Maxline Plus III 300 GB SATA II Hard Drive

לא ממש הבנתי מה ההבדלים ביניהם אבל הmaxline עולה כ100 שקלים יותר, השאלה אם יש לו איזו תכונה ששוה את המאה שקל האלה.

לפי השוואה שעשיתי באתר EPINIONS מצאתי מספר הבדלים, אך אני לא ממש מבין את המשמעות שלהם. הmaxline תומך בS.M.A.R.T Technology וב- Hot Swap ויש לו MTBF של 1000000 Hours ובנוסף Sound Emission של 27 dB.

(אין לי מושג מה כל זה אומר :-\)

בניגוד אליו הdimondmax תומך בExternal Data Transfer Rate של 3000 MBps לעומת 150 בדגם הראשון.

אני הולך לאיבוד בכל המידע הזה, מישהו יכול לפרט לי אם זה בכלל רלוונטי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S.M.A.R.T היא בדיסקים קשיחים שמתריעה לגבי תקלות.

Hot Swap מאפשר חיבור וניתוק של הדיסק הקשיח בזמן שהמחשב פועל.

התרגום של Sound Emission זה פליטת רעש, ולפי מה שכתבת ה-Maxline יוצר רעש בעוצמה של 27 דציבל.

סדרת ה-Maxline III נחשבת לטובה ואמינה יותר מסדרת DiamondMax 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה אנשים שחשוב להם שהמחשב יהיה כמה שיותר שקט (כאשר מרכיבים , לדוגמא) ולכן מציינים את מידת הרעש. אם בעיניך יש חשיבות למידת הרעש וזה מהווה עבורך שיקול בהחלטה איזה דיסק קשיח לקנות חפש את הרעש שמפיק הדיסק השני ותשווה בינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, נורא עזרת לי כאן, אני כניראה אקנה את הMAXLINE lll , עכשיו יש לי רק שאלה טכנית אחת שאני חייב לדעת, יש לי לוח אם של דגם P4P800SE

יש לו כניסות SATA, אבל לא נראה לי שהוא תומך בSATA2, השאלה היא אם אני יכול לחבר הארד דיסק שלSATA2 לחיבור SATA רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...