אי אפשר יותר מ 60Hz במסך 760BF...+ תמונה. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי אפשר יותר מ 60Hz במסך 760BF...+ תמונה.

ציפורים בניוטרל

Recommended Posts

אין לך שום בעיה,במסכי LCD קצב הרענון שונה ממסכי CRT וזה צריך להיות על 60HZ.

יש לך שם אפשרות לבחור אופציות שלא נתמכות רשמית ולבחור 75HZ אבל המסך שלך אמור לעבוד על 60HZ ולא על 75HZ וזה יכול אולי לדפוק את המסך.

וזהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום בעיה,במסכי LCD קצב הרענון שונה ממסכי CRT וזה צריך להיות על 60HZ.

יש לך שם אפשרות לבחור אופציות שלא נתמכות רשמית ולבחור 75HZ אבל המסך שלך אמור לעבוד על 60HZ ולא על 75HZ וזה יכול אולי לדפוק את המסך.

וזהו :)

כן אבל זה מוזר לפני כמה ימים הייתה לי את האפשרות בלבחור עד 75HZ מבלי להוריד את ה V מהאפשרות מתחת אחי...

וגם עכשיו שאני מוריד את V אז עדין אני יכול עד 60HZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת זה לא טוב להריץ מסך LCD על 75HRZ? תביא הוכחה למה שאתה אומר לפחות כי לא שמעתי על דבר כזה מקודם.

המסך שלי Samasung 930b עובד מעולה על 75, וזה מעייף הרבה פחות את העין, וזה בדוק, כמישהו שיושב 4 שעות מול המחשב הרגשתי ת'שינוי משמעותית.

ולגבי הבעיה שלך אין לי מושג, תשאל בחנות שבה קניתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת דרייבר?

אם הוא לא היה מתקין דריוור אז ה Monitor type לא היה מעודכן וגם קצבי הרענון היו פתוחים ולא מוגבלים ל 60Hz.

הנתון אותו מספקת החברה 60 או 70Hz הוא הנתון המומלץ ואין לו חשיבות מיוחדת. המשמעות האמיתית של הנתון היא כמה פעמים בשניה מרענן הכרטיס מסך את התצוגה.היות ומסך ה LCD מחזיק תמונה קבועה ויציבה (בנגוד למסך CRT) כל עוד לא קיבל מידע חדש לא יהיו הבהובים ב LCD (לפחות לא עקב קצב הרענון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת זה לא טוב להריץ מסך LCD על 75HRZ? תביא הוכחה למה שאתה אומר לפחות כי לא שמעתי על דבר כזה מקודם.

המסך שלי Samasung 930b עובד מעולה על 75, וזה מעייף הרבה פחות את העין, וזה בדוק, כמישהו שיושב 4 שעות מול המחשב הרגשתי ת'שינוי משמעותית.

ולגבי הבעיה שלך אין לי מושג, תשאל בחנות שבה קניתה.

אחחח פלסיבו זה דבר מדהים, בכל מקרה כאשר מדובר במסכי LCD כל מה שרשום בציטוט לא נכון.

כמו שצוין כן מקודם מסכי LCD מתעדכנים רק כאשר ישנו שינוי בתמונה ולא כל X הרצים כמו במסכי CRT שם בהחלט יש הבדל בין 60 ל 75 או 100 הרץ.

לידעתכם היו בזמנו מספר אתרים שהוכיחו שלפחות דגם אחד של סאמסונג סובל בצורה ניכרת משימוש ב 75hz במקום 60hz לפי מיטב זכרוני מדובר

ב 970P שכבר לא מיוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה בגוף השאלה (בתמונה)...

יש לך שם אופציה מסומנת שמסתירה אופציות. תנסה לבטל אותה ולראות אם הוא נותן לך רענון יותר גבוה. אם לא, כפי שהציעו - תתקין את הדרייבר - גם של המסך וגם של הכרטיס מסך (אם לא עשית זאת)... ייתכן ששם ניתן לשנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...