אנשים יקרים, קניתי ACER 5684 CORE 2 DUO ב8,500. עוד שבועיים תקבלו חוות דעת... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים יקרים, קניתי ACER 5684 CORE 2 DUO ב8,500. עוד שבועיים תקבלו חוות דעת...

oferfg4a

Recommended Posts

החלטתי כנראה להתפשר טיפה לגבי הכרטיס מסך וללכת על ה LG:

http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=2028

קונה השבוע רק אני רוצה באמת חוות דעת רצינית לגבי כמה דברים במפרט שלו...

1. קודם כל המחיר לכזה מחשב? נראה מעולה?

2. דבר נוסף, מסך ה GLARE. מישהו יכול לתת לי חוות דעת עליו? אין לי מושג במסכים של הניידים.

3. לגבי האחריות של .היא אחריות כוללת לחלוטין?מישהו הספיק לחוות את האחריות שלהם?

אני יודע שLG הם גדולים בארץ וקטנים מאוד בעולם. האם כדאי לקחת בכל זאת?

4. של 6 CELL. לכמה זמן היא יכולה להחזיק אותי?

5. וכמובן,כרטיס ה X1400,נכון לעכשיו הבנתי שהוא יכול להריץ הכל,אבל מה הצפי לאורך חיים שלו מבחינת דברים חדשים?

שנתיים-שלוש?(הכרטיס הוא של 512?או 256?)

אני כמעט בטוח לוקח את הדגם הזה, והקנייה שלי מתבססת בעיקר על התשובות שלכם פה. אשמח לתגובות חיוביות וכנות...

עפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קניתי מחשב נייד בארה"ב של dell אם x1400 הוא עובד בלי בעיה (מבחינת הכרטיס מסך) יש לו 256 מגה לגבי המשחקים החדשים

לא נראה לי שתיהיה לו בעיה להתמודד איתם(ברזולוציות נורמליות) ולגבי הlg נראה סבבה לא רע אבל אני הייתי לוקח את הdell

http://www.notebookclub.co.il/prod-ins-6400-ati.htm שיעלה 7110 כולל משלוח(אם שדרוג ל1GB

זכרון ו120 הרד דיסק) וחסכת 1000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בDELL הX1400 הוא בעל 256 מגה HYPER MEMORY, ז"א זה SHARED... אבל יש לו משלו?לפחות 128... או שבכלל אין לו? זה די עקרוני.

בכל מקרה, הDELL גם עדיף במעבד שלו, בDELL יש מעבד בתדר גבוה יותר+4 מגה CACHE לאומת 2 בLG...

אני גם לא חושב שיש טעם להגדיל מ80 ל120 תמורת 300 ש"ח... בקיצור יוצא לך אותו נייד(אפילו קצת יותר טוב(מעבד יותר חזק)) ב1500 ש"ח פחות, ואין שום פשרות מבחינת אחריות או חברה... אין שום טעם ללכת על הLG, הוא לא שווה את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הדל נכנס חזק למירוץ ממש על קו הסיום עכשיו כמה שאלות גם לגביו

מה זה מסך WXGA (1280 X 800 רזולוציה) UltraSharpTM ?

מישהו יכול להסביר לי עליו?

והאם פשוט אין לו יציאת SVIDEO לדל?

שמעתי ש נחשבים יותר חזקים מבחינת האיכות מדל. מה יש לכם להגיד על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קניתי כמו שלך רק המעבד 1.66 (חבל שלא 1.83 אבל שיהיה) אם 120GB והוא

מחשב תותח אין איתו שום בעיות ואיכותי(לא יודע מה לגבי הLG) יש לי יציאת svideo

גם באחת התמונות של הנייד בקישור יש svideo (אבל כמובן עדיף לבדוק מול האתר שלא

יהיה בעיות לאחר הקנייה)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים,תודה רבה. מחר או מחרתיים אני הולך כנראה על הדל.

רק שאלונת, האם יש דרך בעתיד לשדרג כרטיס מסך אם וכאשר אני אצטרך בנייד??? או רק בדרך ערבית כלשהי?

נמסיס אני אשמח לתגובה ממך או לפחות לברכת הדרך :) עזרת לי מאוד עד עכשיו וחשובה לי דעתך.

תודה

עפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ל-Dell עם ה- 2 Duo וה-X1400?

בחירה טובה בתקציב לדעתי.

כמובן, אל תצפה שיריץ לך Oblivion למשל על שום דבר חוץ מרזולוציה נמוכה יחסית + פרטים נמוכים יחסית. בכל זאת רק X1400.

לשדרג כרטיס מסך ב-99.9% מהמקרים לא אפשרי. גם אם יש מקרים בודדים בהם אפשר, זה יקר וקשה, עדיף שתשכח לחלוטין מהאופצייה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ה-X1400? אני ממש לא מאמין.

שים לב כאן:

http://www.firingsquad.com/hardware/oblivion_mainstream_performance/page7.asp

ה-X1600 בקושי שורד ב-1024 על 768, את ה-1400 אני מאמין שתצטרך להרית ב-800x600 (או שווה ערך ב-Wide) כאשר הפרטים קרובים יותר ל-Low מאשר למדיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת. ראית אותו? למה לזלזל במשהו שאין לך ניסיון איתו? הוא מיוצר במפעלים של COMPAL שמייצרים ל 70 אחוז מהשוק או יותר.

יש לי נייד שכזה - פשוט חלום. סוללת 9 CELL שמחזיקה הרבה הרבה יותר, מעבד חזק רצח, כרטיס מסך חזק מעבר ל X1400/X1600, 667MHZ והרבה "צ'ופרים" נחמדים שלא מתבטאים במחיר (קורא טביעות, מצלמת איכותית וכו).

תן לי לינק לטושיבה שהצעת ונוכל להשוות בצורה יותר מסודרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.yardenpc.co.il/Product.asp?productid=3354&catcode=

את הסיפורים על המפעל שמייצר להוא ולזה אני מכיר מפה ועד להודעה חדשה.

מחשב נייד זה יצור רגיש. בנאדם רגיל או אפילו טכנאי לא יכול לפרק אותו, לתחזק אותו או לעשות לו שום דבר.

לא יכול לייעץ למישהו כאן בפורום לקנות של חברה עלומת שם, אשר מוכרת בחנות אחת בישראל ובעוד חור באוסטרליה.

אם קורה משהו לנייד ואין עם מי לדבר, הרבה מאוד כסף ירד לטמיון.

יכול להיות שהנייד מצויין, ובנוי פנטסטי. אבל עד שאני לא אשתכנע שאכן כך הוא המצב - כלומר יחולקו יחידות הדגמה אשר יבוקרו על ידי גורמים מקצועיים, ויוקם מערך הפצה ושירות מסודר מגובה על ידי היצרן הרשמי - אני לא יכול להמליץ על התוצרת של היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך על הdell או אם כבר על הטושיבה ושידרוגים(כמו הזכרון ואולי גם הרד דיסק)

במחיר כזה 7000-8000 (או פחות תלוי באיזה קונפיגורציה) עדיף לקנות מחברה ידועה שאם

תיהיה בעיה אז שיהיה לי לפנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...