זקוק לעזרה, מחליף לוח אם של INTEL למעבדי C2D ונמצא בדילמה. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה, מחליף לוח אם של INTEL למעבדי C2D ונמצא בדילמה.

J.Dog-Christ

Recommended Posts

שלום,

קניתי לא מזמן מחשב דיי יקר והלוח אם שברחתי היה הDS4 של ג'יגה בייט, המחשב עשה לי המון בעיות מוזרות [כיבוי והדלקה עצמית, לא עובר BOOT סתם ככה וכו' וכו']

מחר מגיע היום הגדול וסוף סוף הוצאתי מהחנות אישור להחליף את הלוח, האופציות שלי הן:

ASUS P5B Deluxe

DFi Infinity 975X/G

ששניהם בתקציב שלי, אני נמשך יותר לDFI למרות שזה מסדרת הINFINITY, בגלל שהצ'יפ שלו הוא 975X ולא 965P, כי יש מצב שהזכרונות שלי לא עובדים כלכך טוב עם ה965P. מלבד זה שהDFI זול יותר וככה ישארו לי איזה 200 שקל זיכוי שאני אוכל לקנות בהם משהו [ויש לי מה לקנות... xD]

בעיקרון אני ממש לא סגור על ההחלטה שלי כי אני לא מכיר ת'לוח בכלל, והוא נחשב למין אנדרדוג כזה משום מה[כי הוא אינפיניטי], אבל האסוס בנוי דיי דומה לDS4 ככה שזה גם בעיה בשבילי

התקציב שלי הוא כל דבר פחות מ1250 שקל או עד 1300 שקל.

מה אתם הייתם בוחרים? החנות היא www.noacomp.co.il

תודה מראש.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור בכלל לפורום מפרטים, יש פורום ללוחות אם, וזה נושא שנטחן עד דק.

אני מעביר את הת'רד, אבל אל תתפלא אם שם ינעלו לך אותו, כי חיפוש קצר בפורום היה נותן לך אינספור דיונים על איזה לוח לקונרו יותר משתלם בתקציב שלך.

הועבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור בכלל לפורום מפרטים, יש פורום ללוחות אם, וזה נושא שנטחן עד דק.

אני מעביר את הת'רד, אבל אל תתפלא אם שם ינעלו לך אותו, כי חיפוש קצר בפורום היה נותן לך אינספור דיונים על איזה לוח לקונרו יותר משתלם בתקציב שלך.

הועבר.

אז במקום לחפש סיבות איך לא לעזור לי ואיך הפוסט שלי חסר תועלת ולהודיע לי שעקב חוסר עניין לציבור רוב הסיכויים ש"ינעלו לי אותו" או במילים אחרות, שאתה תנעל אותו כשיתחשק לך, אולי תעזור לי ותראה לי איזה שהוא דיון שמדבר על שלושת הלוחות הללו ספציפית? כי אני לא מצאתי.

אני מכבד סמכות, אבל מה שאתה עושה זה לא משליט סמכות אלא מרות.

לבחור מלמעלה, מוכן לפרט? מה לגבי הבעיה שלי שיש מצב שאחת הבעיות במחשב הנוכחי שלי זה שהזכרונות לא עובדים כל כך טוב עם הצ'יפ 965P?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חוצפן. עברת על חוקי הפורום - פתחת ת'רד במקום לא רלוונטי ואני העברתי אותו למקום הרלוונטי. זה הכל.

בנוסף אמרתי לך שזה נטחן עד דק והיית צריך לחפש - מה שנכון.

אחד האנשים הכי מוערכים באתר - ליאור - ציין גם הוא שהנושא "נטחן מכל הכיוונים", והוא מנהל פורום לוחות אם, אז אני משער שהוא יודע מה קורה בפורום שלו.

כל זה, ואתה עדיין בוחר להתחצף בצורה שלא מכבדת את הפורום או האנשים שתורמים לו בשום צורה.

אני לא מצפה להתנצלות, אבל אם ההתנהגות הזאת שלך תמשיך, אל תתפלא אם יהיו לכך השלכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטחן מכל כיוון

P5B DLX פשוט לוח יותר טוב

calm down everybody

p5b deluxe עדיף ובהרבה.

אוקי, המסר נקלט, רק אם אחד מכם יוכל לכוון אותי למקום שבו אני אוכל לראות השוואה אחד לאחד כדי שגם אני אוכל להבין מדוע הP5B טוב יותר מהDFI?

ואשמח אם אחד מכם ייתחס לשאלה הנוספת שלי, עקב העובדה שיש מצב שהצ'יפסט 965P גורם לחלק מהבעיות שלי עם הראם, האם לא כדאי לחסוך את הסיכון ולהתפשר על הDFI שבא עם ה975X? האם הDFI הרבה יותר נחות? בסך הכל אני גיימר, שמחפש קצת לכיף אבל ת'כלס מעניין אותי גיימינג....

ומר נוב, מאנשים בדרגתך אני מצפה להיווי דוגמה לשאר המשתמשים ולא ההפך, אני עדיין תוהה איך הגעת למעמד שאתה נמצא בו כי ללא כל ספק אינך מתאים לו, ואינך מכבד אף את עצמך בכך שבמקום לעזור למשתמשים אתה מחפש [וכמובן שגם מוצא] סיבות לגעור בהם, למעשה מה שאתה עושה זה מה שאני מכנה "לעשות שרירים".

ומה הקשר למה שליאור אמר? לא ביטלתי את זה כלל וכלל.

בכל מקרה, תודה לכל אלה שכן הגיבו.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעליו של הDFI, אם אתה מתכוון לעשות אז אין שום ספק שהASUS עדיף. הDFI עדיין לא בשל לעשות אוברקלוק(אולי עם הביוס החדש אבל עוד לא בדקתי) והוא עושה המון בעיות לי ולאנשים שניסו לעשות איתו .

אם אתה לא מתכנן לעשות , אז אולי הDFI עדיף בגלל שיש לו צ'יפסט עדיף עם תמיכה בקרוספייר ובעתיד גם תמיכה רשמית בSLI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...