מפרט מבוסס AMD בסביבות ה-4000 ש"ח, בבקשה תנו חוות דעת על המפרט! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מבוסס AMD בסביבות ה-4000 ש"ח, בבקשה תנו חוות דעת על המפרט!

-Cyber-Tek-

Recommended Posts

[Gigabyte GA-7VAX [KT400 לוח אם 561

הלוח אם כולל כרטיס קול וכרטיס רשת

Seagate Barracuda IV 40GB 7200rpm דיסק קשיח 461

Aopen X56 כונן תקליטורים 154

TEAC 1.44 כונן דיסקים 56

Gigabyte Radeon 9000 Pro 64Mb כרטיס מסך 560

Genius 56K v.92 PCI מודם 75

Genius SP-G06S רמקולים 40

Tsunami Virgo 350W מארז 233

Samsung Original 256mb - DDR - PC2700 - 333Mhz זיכרון פנימי 466

AMD XP2000+ 1.67Ghz מעבד 688

ThermalTake Volcano 7+ גוף למעבד 103

MAG 770FS - 17 inch מסך 872

סה"כ כולל מע"מ 4215

לא כולל עכבר ומקלדת שזה עוד 63 שקל

מה אתם אומרים על המפרט הזה?

שווה את הכסף יש איכשהו לשפר ולהישאר האותו תקציב של פחות או יותר 4000 שקל

ואולי בכלל שווה מחשב מבוסס אינטל?

בבקשה עזרו לי

בתודה

-Cyber-Tek-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס קול לא מיקר את העלות של הלוח.

לדעתי תחליף את המעבד ל-XP1800.

תוריד לגמרי את הגוף - אנחנו לא שוחים בתקציב, המקורי יספיק.

תשדרג את המסך - CTX EX705.

הרכבתי מפרט זהה (כולל עכבר, מקלדת והרמקולים) ויצא לי 4290 ש"ח.

אם המחשב מיועד למשחקים (אני מניח שכן), הייתי אפילו מגזים ולוקח את המפרט המומלץ למשחקים ב-3500 ש"ח כולל מסך, משנה לו את הכרטיס מסך ל-TripleX Ti4200 128mb, את המסך ל-CTX, ואת המארז ל-Tsunami, ואתה ב-4280 ש"ח. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כן לקחת את הוולקנו 7 כי אנחנו רוצים מחשב שקט ולא לשמוע את המחשב שורק ברקע..

בקשר לכרטיס קול על הלוח לדעתי אפשר להסתפק בו.. זה רק למשחקים ואני מניח שעם הוא משקיע סכום כזה במחשב אז מערכת הקול שלו לא תיהיה מבין האיכותיות ביותר אזי זה יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כן לקחת את הוולקנו 7 כי אנחנו רוצים מחשב שקט ולא לשמוע את המחשב שורק ברקע..

וולקנו 7+ שקט? סליחה? ::)

אני רק שומע תלונות על כמה בלתי ניסבל הרעש שלו, ושהוא סביר מינוס על הפעולה הכי חלשה (שאני מתערב משתווה להיטסינק המקורי בכל מקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף את המסך לשטוח, חוץ מזה המסכים של מאג גרועים.

יש את ה-Proview DX-787-NS, זה 17 שטוח, שבנוי בטכנולוגיה

של , לחבר שלי יש אותו והוא מעולה.

לפרויו יש את האחריות הכי טובה, 3 שנים, ואם קורה משהו למסך במשך

תקופת האחריות מחליפים אותו על המקום.

הוא עולה 850ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון עם מסכים תוצרת החברה הזאת, לא שווים התיחסות.

המסכים הישנים שלהם באמת היו לא משהו, אבל המסכים החדשים משתווים לסמסונג ולכל חברה אחרת,

הם פשוט מצויינים, והכי חשוב זולים, 19" שטוח שלהם עולה 1200ש"ח, למה צריך להוציא יותר מזה על מסך?

בקרוב גם יגיעו הדגמים החדשים שלהם לארץ שהם בטח מעולים, ומעוצבים (צבעים של כסף ושחור), והמחיר אמור להיות נוח לכל כיס.

אל תדברו שטויות אם לא היה לכם מסך שלהם, הם מצויינים, אני ממליץ לכל אחד לקנות את המסכים שלהם, גם למי שיש כסף

למסך 19" של חברה כמו או ייאמה, אני ממליץ Proview בגלל שהמחיר של ה-"מותגים" גבוהים מאוד ואין הבדל בין

החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי היה הניסיון האחרון שלך איתם ?

לאחי יש מסך חדש שלהם (חודש וקצת), 17", איכות תמונה לא מדהימה בכלל, קצבי רענון לא מדהימים, המסך מכוער (לא כזה משנה) ועוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי היה הניסיון האחרון שלך איתם ?

לאחי יש מסך חדש שלהם (חודש וקצת), 17", איכות תמונה לא מדהימה בכלל, קצבי רענון לא מדהימים, המסך מכוער (לא כזה משנה) ועוד ועוד.

אז פעם הבאה תגיד לאח שלך שלא יקנה דגמים ישנים שלהם, ראית בכלל את הדגמים החדשים שלהם? ראית את העיצוב?

המסך 17 השטוח שלהם ברזולוציה של 1024X768 עובד ב-100hz.

והחדות תמונה שלהם מצויינת, אני יחזור ויגיד שהם בנויים בדיוק כמו סמסונג.

יש לי בבית 17 שטוח של סמסונג 753DFX, ויש לי גם את ה-Proview DX-787-NS ושתיהם אותו הדבר.

ויש לי גם Proview PK-986-NS, זה 19 לא שטוח, אבל מעולה, ורואים בו בול אותו הדבר כמו ב- 955B של דוד שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וולקנו 7+ שקט? סליחה? ::)

אני רק שומע תלונות על כמה בלתי ניסבל הרעש שלו, ושהוא סביר מינוס על הפעולה הכי חלשה (שאני מתערב משתווה להיטסינק המקורי בכל מקרה).

טעות בידך, הוא אצלי על שקט, הכי שקט, לא שומעים אותו בכלל, וזה שיפור של כ 15 מעלות ממוצע מההיטסינק המקורי שבא איתו.

ובקשר לכרטיס קול, מה שעל הלוח זה דרעק לא נורמלי, מנסיון שלי עם ה 7vrxp - תשתמש לפחות ב vibra 128.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...