האם שווה לי להחליף את ה6600GT ל7900GT ? .. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לי להחליף את ה6600GT ל7900GT ? ..

David_Beckham

Recommended Posts

אני לא כלכך מבין אותך.. ה6600GT כרטיס דיי חזק גם יחסית להיום.. תומך SM3.0.. אתה יכול להחזיק איתו עוד חצי שנה-שנה עד יציאת הDX10..

מה שכן.. להוסיף 1200שקל ל7900GT זה דיי שטותי אם אתה יכול לקנות היום 7900GS חדש בסביבות ה1200שקל.. או ב1450-1500 7900GT חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה טעות שלי, חשבתי שהוא קונה ב 1200, עדיף באמת למכור ואז לקנות במחיר הרגיל זה יצא יותר זול.

מי שיש לו סבלנות לחכות ל כרטיסי DX10 שיהיה בכיף, הם בטח יהיו יקרים עוד יותר מהיקרים של השוק עכשיו, לכן זה די הרבה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה חודשים יוצאים כרטיסי DX10 בתקציב מיד-ריינג' (בנובמבר יוצאים בתקציב היי-אנד), אני במקומך הייתי חוסך את הכסף לDX10.

אבל אם יש לך כסף, ואתה באמת לא יכול לחכות עד אז, תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקולים שלדעתי לא חשבו עליהם:

-DX10 ישתדרג סופית לשוק בעוד שנה ואולי שנתיים, לפי הערכה של כמה אנשים מהפורום.

-6600GT הוא כרטיס שמריץ לא רע משחקים היום אבל כבר מלפני שנה הוא מריץ רק על בינוני וזה ילך וירד לפני סוף השנה הזאת.

- תקציבית יקח להם לפחות שנה, חצי שנה עד שהם יהיו במחירים "עממיים" יותר.

ככה שיש לך לפחות שנה-שנתיים "לסבול" עם ה6600GT, אם אתה לא שרוצה להריץ ב HIGH, אז תשאיר אותו רק תצפה לזה שמתחילת השנה הבאה בתך תריץ אותם ב LOW.

אני לא יודע מה איתכם, הולך לצאת גוטיק 3, נוור ווינטר 2, CRYSIS, THE WITCHER, וה-6600GT לא יתן לי את מלוא העוצמה הוויזואלית, שזה בעצם כל מה שהטכנולוגיה הגיעה עד עכשיו.

בעוד שנה שנתיים, אם עוד נשחק בכלל במשחקים, נקנה את ה DX10 שהוא יהיה כבר במחירים נורמלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...