טיסה 93 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיסה 93

MiniMizer

Recommended Posts

בדרך כלל אני לא נוהג להמליץ על סרטים על גבי הפורום, אבל הסרט הזה בהחלט יוצא מן הכלל.

עבור מי שלא שמע עליו, מדובר בסרט פסאודו-תיעודי שמתעד את אירועי ה-11 לספטמבר, בדגש על מה שהתרחש על גבי טיסה 93 של United Airlines - המטוס היחיד שנוסעיו נאבקו עם החוטפים ובכך מנעו את התרסקותו על הבית הלבן. במקום זאת, המטוס התרסק בפנסילבניה - כל נוסעיו נספו.

עד היום נעשו מספר סרטים על ה-9/11, וסרטים רבים עוד ייעשו, אבל אני בספק שיהיה סרט כלשהו שיוכל להתעלות על 'טיסה 93' - ההתחלה שלו היא שקטה ורגועה, ממש כמו הבוקר של ה-9/11, אבל לאט לאט הסרט אוחז בצופה, אחיזה שרק מתחזקת ומתחזקת עם הזמן, ופשוט לא מרפה.

אין בסרט הזה גיבורים ואין עלילה שהדמויות פועלות לפיה - במהלך כל הסרט מוצג הבלבול בקרב כל הרשויות בארה"ב, החל מהצבא וכלה ב-FAA, והיחיד שיודע מה באמת מתרחש ואיך זה יסתיים הוא הצופה, מה שהופך את החוויה להרבה יותר מטלטלת כי לא משנה מה יעשו האנשים על המטוס, ולא משנה מה יעשו האנשים על הקרקע, הסוף כבר ידוע מראש, והוא טרגי.

מיותר לציין שכל הביקורות מהללות את הסרט (90% ב-Rotten Tomatoes, לדוגמא) ואני בהחלט חושב שחובה לצפות בו, בין אם בקולנוע (עדיף) ובין אם בבית, ב-. יש שטוענים שזהו הסרט הטוב ביותר של השנה.. אני נוטה להסכים איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מסכים איתך.

סרט מעולה, ממליץ לכל אחד לראות.

ד"א, הפיקו שני שונים על הטיסה- Flight 93 ו United 93.

טיסה 93 מתמקדת בהתנהגות וברגשות של הנוסעים, כשיונייטד 93 נמשך יותר לכיוון של סרט מתח-אקשן שלא מתעמק בנוסעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כובע זה טעים... (מניסיון של אכילת כובעים). למה אתה צריך לאכול כובע?

ולפי IMDB יש Flight 93 שזה סדרת ויש United 93 שזה סרט קולנוע

עריכה:

טוב אני לא יודע, Flight 93 זה לא סדרה אלא סרט לפי IMDB, אבל זה לא אותו סרט,

אבל לפי IMDB, זה לטלוויזיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...