האם יש חייה כזאת שמשלבת יכולות של pocketpc יחד עם תכונות של pmp? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש חייה כזאת שמשלבת יכולות של pocketpc יחד עם תכונות של pmp?

f16

Recommended Posts

מזה זמן רב אני מחפש את הגאדגט האולטמטיבי שמשלב את היכולות של מחשב כף יד

(מסך גדול ,אבל לא גדול מדי+הרצת מערכת הפעלה כמו 2005 pocketpc שניתן למצוא לה עשרות אלפי תוכנות חינם ברשת +wi-fi לצורך גלישה ב-hotspots על מנת לעשות שיחות ב-skype)

יחד עם היכולות של pmp כמו a2 או av500

(כלומר יכולות של הקלטת וידיאו איכותית ל-mpeg4+דיסק קשיח של 30 גיגה+הקלטת אודיו בעזרת מיקרופון חיצוני +רדיו+ניגון איכותי של סירטי divx,xvid עם קידוד קול ac3 שהורדו מהרשת).

ברור לי שאין מצב שאני אמצא את כל התכונות הללו במכשיר אחד קטן ונייד,אבל אם אתם מכירים משהו שמתקרב לזה אנא תרשמו את שמו כאן .

חשבתי גם על ultra-portable אבל כל מה שראיתי היה או גדול מדי או בעל זמן קצר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מגניב כמה הוא עולה? 400$?

הערכה שלי ,שאין מצב שהוא לא יעלה פחות מ-.500$.

אבל אם באמת יהיה ניתן להריץ עליו (יש כבר באתר של גירסא ללינוקס ) כמו שמריצים בהצלחה על כל pocketpc ביניוני אחר בשוק ,אזי הוא שווה כל fucking cent.

מה שאותי אישית מדליק זה ה-touch screen שלו , זהו,,,,,,,,, :yelclap: סוף סוף ניגמר העידן המאוס :nixweiss:, שבו לנגנים יש 3 כפתורים שכל אחד ממלא 30 פונקציות שונות ,במצבי mode שונים.

בזכות ה- touch screen השליטה תהיה בדומה להפעלת media player, אינטיאטיבית ומיידית בלי ללמוד חוברת של 100 עמודים שמתארת את כל קיצורי הדרך המפרכים שצריך לעשות על מנת לבצע פונקציות בסיסיות בנגן.

אני סבור שכל שאר היצרנים שלא ירצו להשאר מאחור ולהפסיד את המכנסיים ,יצטרכו ליישר קו עם היכולות של ה-604.

עידן חדש של pvr/pmp/pocketpc מתחיל בדצמבר עם השקתו הקרובה של ה-604. :jump: :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערכה שלי ,שאין מצב שהוא לא יעלה פחות מ-.500$.

אבל אם באמת יהיה ניתן להריץ עליו (יש כבר באתר של גירסא ללינוקס ) כמו שמריצים בהצלחה על כל pocketpc ביניוני אחר בשוק ,אזי הוא שווה כל fucking cent.

מה שאותי אישית מדליק זה ה-touch screen שלו , זהו,,,,,,,,, :yelclap: סוף סוף ניגמר העידן המאוס :nixweiss:, שבו לנגנים יש 3 כפתורים שכל אחד ממלא 30 פונקציות שונות ,במצבי mode שונים.

בזכות ה- touch screen השליטה תהיה בדומה להפעלת media player, אינטיאטיבית ומיידית בלי ללמוד חוברת של 100 עמודים שמתארת את כל קיצורי הדרך המפרכים שצריך לעשות על מנת לבצע פונקציות בסיסיות בנגן.

אני סבור שכל שאר היצרנים שלא ירצו להשאר מאחור ולהפסיד את המכנסיים ,יצטרכו ליישר קו עם היכולות של ה-604.

עידן חדש של pvr/pmp/pocketpc מתחיל בדצמבר עם השקתו הקרובה של ה-604. :jump: :jump: :jump: :jump:

לכל פוקט פיסי יש מסך מגע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז כבר אני אומר עם הולכים על דבר כזה אז צריך להיות בזה הכל

אינטרנט (כל הזמן)

OFFICE

ואיכות מעולה כמו בUMPC הוא עולה כמו מחשב נייד כי הוא בעצם מחשב נייד זה פנטיום 4 1GHZ (ויש גם 2.5 GHZ) ויש שם אינטרנט ו30GB מקום ואיכות מעולה וגם מאוד קטן ונוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקתו הקרובה?

כבר נמכר בחנויות בישראל- 2300 שקל.

אתה טועה ,זאת הגירסה הנחותה ללא wifi ,touchscreen,linux

אם כבר אז כבר אני אומר עם הולכים על דבר כזה אז צריך להיות בזה הכל

אינטרנט (כל הזמן)

OFFICE

ואיכות מעולה כמו בUMPC הוא עולה כמו מחשב נייד כי הוא בעצם מחשב נייד זה פנטיום 4 1GHZ (ויש גם 2.5 GHZ) ויש שם אינטרנט ו30GB מקום ואיכות מעולה וגם מאוד קטן ונוח

ה-umpc הכי זול שאני מכיר עולה 8000 שח ,כלומר פי 4 בערך מה-604.

וגם אם נניח הוא היה עולה אותו דבר ,אז גם אז הוא לא שווה את הכסף מפני שהוא מאפשר בקושי שעתיים עבודה .

הקיצר ה-umpc זה בדיחה עצובה ועד שלא יהיה פריצת דרך טכנולוגית בסוללות שתאפשר לפחות 8 שעות עבודה , אין שום טעם

בהם (אלא אם כן אתה מוכן לסחוב מצבר בתרמיל על הגב ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...