שידרוג זכרון למערכת עם opteron 170 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג זכרון למערכת עם opteron 170

alon1982

Recommended Posts

אז ככה יש לי דילמה ... כרגע יש לי 2x512 pc4800 600Mhz ואני רוצה לשדרג

יש לי שתי אפשרויות :

1. להוסיף 2x512

2. להוסיף 2x1024

האם כאשר יהיו לי 4 סטיקים של זכרון המהירות שלהם תרד ל333 למרות שיש לי opteron 170 ?

יש פה מישהו בעל נסיון עם 3gb של שיכול לתת את עצתו ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

אתה לא תוכל לעשות OC עם 4 סטיקים

אני מוציא מהבוידם את הדיון הזה כי הוא רוולנטי בשבילי ולא רציתי לפתוח דיון חדש.

אני כרגע נמצא עם OPTERON 170, סט של ג'יגה זיכרון 2X512 של OCZ PLATINUM ולוח DFI NF4 ULTRA.

הלוח והמעבד ב-OC ל250MHZ בלוח ו-2500MHZ במעבד. את הזיכרונות לא רציתי להמהיר כדי להשאר ב-CAS2 ולכן כיוונתי אותם עם DEVIDER 7/8 למהירות של 437MHZ אם אני לא טועה..... (בכל זאת, המהרה קטנה אבל לא נורא).

בימינו כבר לא מספיק לי 1GB, אם אני פותח 10 טבים ב-FIREFOX ועוד גם כמה ב-EXPLORER וגם OUTLOOK + תוכנה של כרטיס מסך וגם ZONE ALARM ברקע אוכל זיכרון המחשב נחנק. לכן אני רוצה להוסיף עוד זיכרון.

ראיתי את הזיכרונות הללו OCZ DDR Platinum 2048MB (1GBx2) DUAL CHANNEL 400MHZ CL2 שהם מדגם OCZP4002GK.

יש לי שתי אפשרויות: להוסיף את הזיכרונות הללו בנוסף לקיימים או להחליף את הקיימים בזיכרונות החדשים.

בנוגע לאפשרות השניה אין לי שאלות, אם אני מחליף לא אמורות להיות בעיות מיוחדות, גם הזיכרונות החדשים אמורים לרוץ בלי בעיה ב-416MHZ (לראיה : http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=907&pageID=2199)

האפשרות של 3GB של קוסמת לי, אבל אם אני מוסיף..... מתחילות להיות בעיות... :-\

הזיכרונות שנמצאים עכשיו הם עם שבבי TCCD, הזיכרונות הנוספים עם שבבים של infineon. אם אני הוסיף את הזיכרונות הללו בנוסף לקיימים אלו והם בנויים על שבבים שונים יעשו בעיות? NF4 של DFI די בררן עם הזיכרונות.....

בנוסף לזה, בטוח שאצטרך לרדת ל-CMD של 2T. האם 3GB שווה את הירדה ל-2T לעומת 2GB עם 1T? אם כן , זה בכלל מורגש בשישוש של העולם האמיתי ולא במבחנים סינטטיים....

הבעיה השלישית זה המהירות של הזיכרונות. האם כל 4 המודולים יוכלו להגיע ל-416MHZ? לרדת הרבה למטה, למחלק הבא, ניראה לי כבר לא כדאי כי אקבל מהירות מתחת ל400MHZ.... הלוח והמעבד בכלל יצליחו לתת 250MHZ עם 4 סטיקים של זיכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...