מארז + ספק , כמה שאלות - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז + ספק , כמה שאלות

Screw_Master

Recommended Posts

הזמנתי מחשב מחנות שאני סומך עליה ועכשיו אני במסע ומתן איתם על הרכיבים , הציעו לי במארז וספק ככה : ENERMAX noisetaker2 485 420w + Thermaltec Swing Full tower case , איך המארז מבחינת רעש וסירקולציית אוויר והאם הוא יכיל בנוחיות P5B DELUXE + E6400 + SCYTHE NINJA PLUS 6 , לגביי הספק , האם הוא טוב ולא ג'נרי , מה ההבדלים בינו לבין סדרת LIEBERTY והאם הוא יעמוד באוברקלוק גם למעבד וגם לכרטיס מסך (SAPPHIRE X1900XT 512 ) ולא יעשה הפלות מתח וכאלה , גם באוברקלוק מקסימלי וגם בהוספת כמה מאווררים (אני לא מתכנן קטודות או קרור מים או קרור כבד יותר) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז בלי המאוורר שבא איתו הוא שקט

עם המאוורר הזה הוא לא רועש, אבל בהחלט לא חרישי כמו שהוא היה עם 2x CoolerMaster UV 120MM למשל

נוחות? תשכח מה-SwinG או מכל מארז Midi

אם אתה מחפש נוחות עבודה לך על מארז Tower

בהחלט אפשרי לעבוד ב-SwinG אבל לא קרוב ל-Tower

הספק בסדר גמור, אבל עירבבת שני דגמים, ה-485 שהוא 480W, וה-425 שהוא 420W

בכל מקרה יש היום Enermax Liberty 400W שעדיף על ה-420W והליברטי 500W שעדיף על ה-480W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז בלי המאוורר שבא איתו הוא שקט

עם המאוורר הזה הוא לא רועש, אבל בהחלט לא חרישי כמו שהוא היה עם 2x CoolerMaster UV 120MM למשל

נוחות? תשכח מה-SwinG או מכל מארז Midi

אם אתה מחפש נוחות עבודה לך על מארז Tower

בהחלט אפשרי לעבוד ב-SwinG אבל לא קרוב ל-Tower

הספק בסדר גמור, אבל עירבבת שני דגמים, ה-485 שהוא 480W, וה-425 שהוא 420W

בכל מקרה יש היום Enermax Liberty 400W שעדיף על ה-420W והליברטי 500W שעדיף על ה-480W

טוב , אז אני אגיד לחברה בחנות לגנוז את ההצעה הזאת ולתת לי את מה שהצעת לפניי כמה ימים SILVERSTONE TJ06 , ולגביי ספק , אני אבקש מהם ליברטי וגמרנו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין

אתה באמת משווה בין SwinG ל-TJ06?

הTJ06 יותר טוב לא? או שהרגע דיברתי את השטות של החיים שלי?

בכל מקרה אתה עצמך המלצץ לי על SILVERSTONE TJ06 שהוא גם FULL TOWER שמצויין לOC , גם בא עם כמה מאווררי 120 מעולים , וגם באופן כללי מארז שנותן איוורור טוב , לעומת הSWING שהוא MIDI , אז לא , לא השוותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

ה-TJ06 הרבה הרבה יותר טוב

לא באותה רמה

well , yeah !!! (sorry for talking english , the shift key on my keyboard died , fueneral tommorow 6 oclock) the price is doubled , but the TJ06 is worthy of much more than just 2x , more like 3x , so , ill try to convince the sale's person in the store to order the TJ06 from his suppliers instead of just wasting precious time for all 3 of us... p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פי 2?

ז"א סביבות ה-850 שקל?

במחיר כזה תיקח Stacker 810

טוב סידרתי את הקטע של האנגלית , בדקתי מחירים , וואי המחיר של המארז הזה צנח... מה ההבדלים בין STACKER 810 (או ש810 זה המחיר ולא מספר הדגם) לבין הTJ06?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Stacker הרבה יותר גדול, מאוורר ומודולרי

וכמובן מתקדם

וכן 810 זה הדגם ולא המחיר

או קיי , וכמה הוא עולה ? כי אם הוא עולה 900 שקל כמו ששיערתי שהSILVERSTONE עולה , אז עדיף נראה לי הSTACKER .

בכל מקרה , אם המחיר אכן בסביבה שאני צריך , אז אני אלך עליו , סדר העדיפויות כזה לפי מה שייהייה בחנות בזמן הקרוב

1) STACKER 810

2) SILVERSTONE TJ06

3) AURORA 3D

4) כמה ג'נריים כמו RAIDMAX SCORPIO 668 , SUNBEAM TRANSFORMER וכ'ו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכניס P180 אחרי ה-Stacker

וכן המחיר שלו בסביבות ה-900-950 שקל

או קיי ... ורגע כל אלה הם שקטים ומשקיטים או רק שקטים אבל מושפעים ממה שבפנים או רועשים נקודה?

עריכה : מצאתי טיפה פרטים על הSTACKER, מדובר בCOOLER MASTER STACKER 810

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארבעת הראשונים שקטים

מה ששמת אחרי זה אלוהים יודע

אלוהים כנראה לא יירצה לדעת , גם לו מגיע לישון בליילות...

בכל מקרה, אני אלך על הSTACKER 810 , אם אין וגם לא יהייה בזמן הקרוב , אז הSILVERSTONE , יותר מזה אני כבר לא ארד , וכמובן ENERMAX LIBERTY 400W , זהו , קיבלתי תשובה , תודה רבה לך על הזמן שהקדשת (לא בהכרח רק בת'ראד הזה :) ) ועל כל העזרה שעזרת לי פה , לילה טוב וגמר חתימה טובה

זהו אתה יכול לנעול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...