FIFA 2007 - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FIFA 2007 - הדיון הראשי

avi2014

Recommended Posts

אחי הדבר הכי חשוב זה הפיזיקה והמציאותיות של המשחק אבל פרו לא נראה מציאותי שיחקתי בראשון שיצא למחשב נראה זה היה פרו 3 וזה היה עם פיזיקה הרבה יותר מפורטת מפיפא אין מה להגיד אבל זה לא נראה מציאותי בגרוש נגיד שעושים תאקל זה נראה כאילו הוא מחליק על הדשא ולא בא לחטוף תכדור והיה דברים מוזרים כמו זה שכל פאול השופט היה מוציא אדום וגם התפריט בעייתי מאוד למחשב לסוני זה משחק פצצה אבל למחשב זה חרטה..

בכל מקרה אני משחק בצ'מפיונשיפ מנג'ר אבל זה רק למי שמבין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת שאני לא מבין אותכם!

זה שדיבר על פרו 3. זה משחק שיצא לפני 3 שנים.... אתה חושב שפיפא 2004 היה יותר טוב ממנו? ממש לא.

אחרי שלא שיחקתי שנתיים בפיפא והחלטתי לנסות עכשיו את פיפא 2007 זה רק מחזק את מה שאני אומר.

אין מה להשוות בכלל לפרו! פרו 5 הרבה יותר טוב מהפיפא החדש.

צריך לעשות את המעבר מפיפא לפרו. אתם לא תנצחו על ההתחלה ובהתחלה זה אפילו יתסכל אותכם. אבל אחרי שתתרגלו לפרו, זאת חוויה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרו אבולושן כזה משחק עלוב,אלוהים ישמור,אתה מוסר לשחקן שלך,הוא עומד במקום כמו גולם,המשחק מונע ממך להוזיז אותו ואז בא היריב ריצה וחוטף.

או,השחקנים אף פעם! לא עולים!!

בן זונה תעלה!

ולמה לעזאזל כשהם מוציאים חוץ המשחק מונע ממני להתקרב,אני תקוע קילומטר מהשחקן שלו,חראאאאא.

כל המשחק אתה לבד,הקבוצה שלך מטומטמים כמו נעל,אתה מוסר להם לפעמים זה עובר להם דרך הרגליים...

בלע,מייאש

אז אתה לא יודע לשחק...אני משחק על 4 כוכבים(מאוד מאוד קשה) ואין יותר כיף מפרו אני עושה מתפרצות עם 3-4 שחקנים בטיל 5-6 שניות ואני עובר מגרש שלם..הפיפא בחדש באמת שידרוג לשנים קודמות נראה מצויין אבל אני לא חושב שהוא ברמה של הפרו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא יודע לשחק...אני משחק על 4 כוכבים(מאוד מאוד קשה) ואין יותר כיף מפרו אני עושה מתפרצות עם 3-4 שחקנים בטיל 5-6 שניות ואני עובר מגרש שלם..הפיפא בחדש באמת שידרוג לשנים קודמות נראה מצויין אבל אני לא חושב שהוא ברמה של הפרו..

שיחקתי וגם ניצחתי ב4 כוכבים,זה עדיין לא אומר שהמשחק הזה טוב.

אולי בפלייסטיישן הוא אחלה,במחשב הוא גועל נפש,והאיי איי של הקבוצה שלך פשוט עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה יש לי מחשבב כזה ..

AMD X2 3800

1 GB

6600GT 256MB

קיצר יש לי בעיה בפיפא ...

המשחק רץ חלק על ההגדרות הכי גבוהות + פילטרים הכל ..

הבעיה היא כזאת שנגיד יש הילוך חוזר או הכניסה של השחקנים למגרש מתחיל לקרטע איך זה יכול להיות דבר כזה .

כנראה שהדרייבר של הכרטיס מסך לא מעודכן יש מצב ? ..

עכשיו יש לי דרייבר 81.98 ... מה אתם אומרים ? ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להפוך את זה לעוד דיון PES VS , אני אישית לא אתקין את פיפ"א משום שאני לא חושב שיש למשחק הזה משהו ש PES לא יכול להציע לי בPS2, לדעתי אפשר לעשות הפרדה כזאת:

פיפ"א - משחק כדורגל ארקיידי ומיהנה, שנעשה מאוס מהר מאוד.

PES - סימולציית הכדורגל הטובה ביותר, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני חסיד של פיפא אבל

"פיפ"א - משחק כדורגל ארקיידי ומיהנה, שנעשה מאוס מהר מאוד.

PES - סימולציית הכדורגל הטובה ביותר, נקודה."

לדעתי כדאי להפוך PES הרבה יותר ארקיידי ופחות ראליסטי

פיפא הרבה הרבה יותר מציאותי

תגידו אנשים אתם רואים משחקים??

בPES אני מסוגל עם שחקן-שתיים לעשות התקפה וגם לשים גול יש בוא 10 תרגילים שבמציאות בקושי יש

מה עוד שב1 על 1 עם השוער זה 99% גול ועם לא תמיד אפשר לעשות לו תבעיטה ואז ביטול ולעבור אותו מה שקורא פעם ב50 משחקים בעולם

פיפא הרבה יותר ראליסטי כניסה ע"י מסירות רבות בקשר לתרגילים ושטויות בפיפא ריצה זה העניין בדיוק כמו בכדורגל להגיע לשער זה הרמות ומסירות מה עוד ששיפור את הקטע של הבעיטות עם תנועה הם הרבה יותר אמיתיות ולרגליים של שחקנים יש השפעה צריך לבוא עם שחקן ימין מצד ימין כדי שהרמה תיהיה טובה

אני יכול להמשיך לפרט אבל אין טעם ממש PES ארקיידי ונכון הוא בכללי כיף יותר מפיפא כי עושים מליון תרגילים ווואלה זה מגניב אבל מבחינת ראליטיות פיפא ללא ספק מנצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הח'ברה מPES בחיים אבל בחיים לא יודו שהם נהנים מלשחק בפיפא החדש .. למה ? כי זה לא בכבוד שלהם , הם מרגישים שהPES שלהם מושלם ואף אחד לא יגיד להם שהם טועים ..

תבינו PES זה לPS2 !!!

FIFA זה למחשב !!!! סופית

אני על מה להתווכח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הח'ברה מPES בחיים אבל בחיים לא יודו שהם נהנים מלשחק בפיפא החדש .. למה ? כי זה לא בכבוד שלהם , הם מרגישים שהPES שלהם מושלם ואף אחד לא יגיד להם שהם טועים ..

תבינו PES זה לPS2 !!!

FIFA זה למחשב !!!! סופית

אני על מה להתווכח

העיקר שאתה נהנה ויודע מה אתה מדבר :xyxthumbs:

הספיקו לי 3 משחקים בפיפא החדש בשביל להעיף אותו .... :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב החבר'ה של PES היום, הם החבר'ה של פיפא של האתמול, ככה שאין פה בכלל משחקי כבוד.

אני עוד לא ראיתי שחקן PES אחד ולא רק מהוותיקים שחזר לשחק פיפא, אבל ההיפך, יש דוגמאות בלי סוף.

מה לעשות פיפא לא מאתגר, לא מציאותי ולא מהנה למשך יותר מ-20 שניות רצופות.

ניסיתי גם השנה את הדמו, כל שנה אני נותן להם הזדמנות, יש שיפור, אבל זה עדיין לא זה.

למי שאמר שאפשר לרוץ להתקפה ב-PES עם שני שחקנים, ב-PES5 כבר לא.

לגבי הגרפיקה, השחקנים בפיפא נראים כמו בובות, לא מרשים בכלל.

יש רשימה של דברים למה PES כן ופיפא לא, אבל אין לי כח עוד פעם לפרט פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו PES זה לPS2 !!!

FIFA זה למחשב !!!! סופית

אני על מה להתווכח

מסכים איתך במלוא האחוזים, PES זה ל-PS2 לפחות מניסיוני האישי.

רוב החבר'ה של PES היום, הם החבר'ה של פיפא של האתמול, ככה שאין פה בכלל משחקי כבוד.

אני עוד לא ראיתי שחקן PES אחד ולא רק מהוותיקים שחזר לשחק פיפא, אבל ההיפך, יש דוגמאות בלי סוף.

מה לעשות פיפא לא מאתגר, לא מציאותי ולא מהנה למשך יותר מ-20 שניות רצופות.

ניסיתי גם השנה את הדמו, כל שנה אני נותן להם הזדמנות, יש שיפור, אבל זה עדיין לא זה.

למי שאמר שאפשר לרוץ להתקפה ב-PES עם שני שחקנים, ב-PES5 כבר לא.

לגבי הגרפיקה, השחקנים בפיפא נראים כמו בובות, לא מרשים בכלל.

יש רשימה של דברים למה PES כן ופיפא לא, אבל אין לי כח עוד פעם לפרט פה.

1. רוב החברה של PES היום, הם החברה של פיפא של לפני 3 שנים.

2. בטח שיש הרבה דוגמאות לשחקנים שעוברים מ-PES לפיפא ולא ההפך כי פיפא היה ראשון!

3. כנראה שלא שיחקת בפיפא 2007 שכן מאתגר, משתפר במציאות ומהנה לפחות אותי.

4. לנסות לכמה דקות, לא נקרא לנסות.

5. השחקנים בפיפא נראים מאוד מציאותיים, מה שבדמו נראה מגעיל כי זה ברזולוציה מגעילה.

אין לי בעיה של אנשים שלא אוהבים פיפא ואוהבים PES, פשוט נהיה מצב של נגררות פה וזה כבר מגעיל הפאןבוייות הזאת... :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pes 5 נראה לי מאוד מקצועי

יש הבדל בין מקצועי לריאליסטי, זה שבפיפא אני יכול להחליף מ4-4-2 ל4-3-3 זה נחמד אבל אסטרטגיה של קבוצה לא מסתכמת רק בזה, ב-PES יש לך מליון אפשרויות(שלא כל כך קשה ללמוד לשלוט בהם במרוצת הזמן) לשחקנים מתקדמים אבל אפשר להסתדר ממש טוב גם בלעדיהן, זה מראה על הגמישות והעומק של המשחק.

דיברת על ידע בכדורגל, שום משחק לא מחייב אותך לידע מורחב בכדורגל, ידע בסיסי הוא מספק בהחלט, אם תשחק מספיק זמן אתה כבר תבין לבד מה עובד ומה לא.

מסכים איתך במלוא האחוזים, PES זה ל-PS2 לפחות מניסיוני האישי.

ובכן אני נוטה להסכים אך לא לשלול לגמרי, יש לי המון חברים שמשחקים בPES ב- עם גיימפאד ובהחלט נהנים ממנו, אישית בתור בעל PS2 אני מעדיף בבירור לשחק בקונסולה, עניין של העדפה אישית, משחקי הספורט גם נראים לדעתי יותר טוב בגדול בטלויזיה ומבחינתי כל משחק עדיף לשחק עם שלט על הקונסולה שמחוברת לטלויזיה גדולה וטובה מאשר עם איזה מקלדת מחורבנת שמחוברת למסך יחסית קטן.

אני עברתי לשחק בPES רק אחרי 2004, מה שאומר שלראשונה שיחקתי בPES4, היה קשה רצח בהתחלה, אבל קשה זה טוב, קשה זה ריאליסטי, ריאליסטי במשך הזמן זה מיהנה ומאתגר, מושלם זה לא, אבל עדיף על פיפא בהחלט.

בכל זאת כל שנה שיוצא הדמו של פיפא וכל אוהדי הסידרה יוצאים מהחורים שלהם אני תמיד נותן נסיון נוסף לסדרה, בכל זאת זהו חסד נעורים, ומה אני אגיד לך כל שנה משפרים לך קצת מפה וקצת משם אבל אף פעם לא עושים קפיצה גדולה שתשנה לנו את חווית המשחק, פעם זו מערכת מסירות אחרת, פעם זו גרפיקה ריאליסטית, אבל אף פעם לא משהו שיאמר לי "וואלה זה משחק שונה לגמרי, אולי כדאי בכל זאת לפתוח עונה ולבזבז שעתיים ביום על זה".

PES לא מושלם ואף פעם לא יהיה כזה,למה? כי אין משחק מושלם, הוא גם לא מתקרב לשלמות, אבל ביחס לפיפא הוא בהחלט בהפרש ניכר.

בסופו של דבר זהו ויכוח שיימשך לעד, כל אחד וההעדפות שלו, מה שלאחד מצוין לשני גרוע, בכל מקרה שני הצדדים יכולים להסכים שמאז שיש תחרות במשחק הכדורגל זה רק לטובה משום שכל שנה כל משחק רוצה להשתפר כמה שיותר ולהבטיח את מקומו בצמרת.

לילה טוב שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...