7900GS- פילטרים (או מה שזה לא יהיה). - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7900GS- פילטרים (או מה שזה לא יהיה).

JSK

Recommended Posts

שלום,

אני הולך לקנות את הכרטיס 7900GS של .

רציתי לדעת מה הם פילטרים? למה הם משמשים? איך ניתן להפעיל אותם? איזה מהם אפשר להפעיל?

ומה אלה כל האותיות בהשוואות FPS באינטרנט? דוגמה:

4X FSAA/8X AF

NO FSAA /4X FA

אלה פילטרים?

תודה למגיבים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה, אבל עדיין לא הבנתי איך אני מפעיל את הפילטרים, איזה פילטרים אני יכול להפעיל, ואיזה פילטרים כדאי לי להפעיל.

(כמובן רק ם הכרטיס שלי - 7900GS) וגם מה זה ה API? אני צריך לבחור בין OPENGL ל DIRECT3D?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. את הפילטרים מפעילים דרך הדרייברים או דרך המשחק עצמו.

2. רשום לך בFAQ מה זה API.

3. הבחירה בין הAPIים לא תלויה בך. המשחק מפותח על בסיס אחד מהם. איך שהמפתחים החליטו - ככה תשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. את הפילטרים מפעילים דרך הדרייברים או דרך המשחק עצמו.

2. רשום לך בFAQ מה זה API.

3. הבחירה בין הAPIים לא תלויה בך. המשחק מפותח על בסיס אחד מהם. איך שהמפתחים החליטו - ככה תשחק.

אוקיי תודה רבה מאד עזרת לי.

אבל דבר אחד לא הבנתי: איזה פילטר/ים אני יכול ואני צריך להפעיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפף. הפילטרים דורשים כוח עיבוד, מה שמוריד את קצב הפריימים במשחק ובעצם גורם למעבר פחות חלק בין - או במילים אחרות, איטיות. הפילטר שהכי גוזל כוח עיבוד, אך גם השימושי ביותר הוא ה-AA ואחריו ה-AF.

אני אישית משחק על 16AF וה-AA תלוי בסוג המשחק. משחקים כבדים בד"כ לא יעבדו בצורה חלקה עם 4AA ומעלה כך שמומלץ לבדוק את ההגדרות על כל משחק ומשחק.

עריכה: עם המערכת שלך אפשר בקלות לשחק עם 16AF ומינימום 2AA במרבית המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. שיטות ה-Antialiasing הנפוצות הן Multi-Sampling AA(הפעלת AA על קצוות האובייקטים - ז"א, כל מה שמרונדר בתלת מימד), Super-Sampling AA(שמפעיל AA על כל התמונה ודורש כוח עיבוד רצחני) ו-Transparency AA(שמחליק קצוות של טקטורות למיטב הבנתי ולא לוקח כוח עיבוד רב מדי).

כאמור, את כל המידע ניתן למצוא ב-Manual באתר nHancer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה...

אני אשחק על 16AF ו 2AA, תיהיה לי תמונה איכותית?

יש דבר אחד שאתה צריך לדעת על הכרטיס מסך הזה (ועל כל כרטיס אחר של Nvidia ) , וזה שהוא לא מסוגל להשתמש בפילטר AA במקביל לעיבוד (מופיע בFAQ) , אף כרטיס של מסדרת 7 לא מסוגל לעשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...