RAID 1 ו RAID 0 למבינים בלבד . - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RAID 1 ו RAID 0 למבינים בלבד .

User

Recommended Posts

קראתי על RAID 0 ו- 1 ב WIKIPEDIA http://en.wikipedia.org/wiki/Redundant_array_of_independent_disks#RAID_1

ואם אני זוכר נכון אומרים שגיימר שרוצה להעלות את הביצועים יכול להשתמש ב RAID 0, גם שם זה כתוב, אבל RAID 1 מכפיל את מהירות הקראיה אם מדובר ב 2 הרדיסקים או משלש אם מדובר ב 3 וכו... RAID 1 גם מאיט את מהירות הכתיבה פי 2 עם 2 הרדיסקים וכו... אבל בגיימינג מה שהכי חשוב זה מהירות הקריאה ( תקנו אותי אם אני טועה ) אז למה לא להשתמש ב RAID 1 לבית ?

עריכה :

בהתחלה חשבתי ש RAID 0 הוא זה שמשתש ב 2 הרדיסקים בתור 1, אבל הוא בעצם משתמש בשניהם בתור 2 אבל כניהם חייבים ליהות שווים. ( לדוגמא 120 גיגה ו 100 גיגה יתפקדו כ 200 גיגה [ אותה הדוגמה מופיעה גם ב WIKIPEDIA ] ) ו RAID 1 משתמש ב 2 הרדיסקים בתור 1, אז לא כל כך הבנתי איך RAID 0 מגביר את הביצועים ...

גיימר שרוצה להעלות את הביצועים יקנה כרטיס מסך חדש, ולא יתעסק בשטויות שלא יעזרו לו בכלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה טוען שהמקרה היחיד ששוה להשקיע בו ברייד זה כשכל החריצים של ה- תפוסים?

סך הכל ככל שיש יותר רם הקריאה מההרדיסק יותר מהירה וזה יותר אפקטיבי ( ככה לפחות אני חושב ) מאשר להשקיע במערך רייד . מחיר ביחס לתוצאות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין כמות ה- במערכת למהירות הקריאה מהדיסק הקשיח.

בטח שזה קשור, כשאתה מוסיף עוד זכרון הטעינה של הווינדוס יותר מהירה, LOADING של משחקים וכו... ובתעינה הזאת הוא קורא אינפורמציה מההרדיסק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה.

כשיש לך יותר , צריך להשתמש פחות בזכרון הוירטואלי שנמצא על הדיסק הקשיח.

אין לזה שום קשר לבין קריאה מהירה יותר מהדיסק הקשיח.

הדלקתה לי נורה:xyxthumbs: חחח אני יודע גם את זה פשוט אני רגיל כבר הרבה זמן שככל שיש יותר המחשב קורא יותר מהר בפועל בלי קשר לאיך שזה קורה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...