מהם ההבדלים במעבדים 950D לבין 945D - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם ההבדלים במעבדים 950D לבין 945D

yaniv1306

Recommended Posts

הצלחת לבלבל אותי לגמריי עם הכדאיות של רכישה של מעבד כזה (1.86 GHZ) לאומת 3.4GHZ אני כבר לא מצליח להחליט מה יותר כדאי או משתלם לקחת מעבד חדש וחלש או מיושן קצת וחזק במידה ואני מתכנן מחשב למשחקים והורדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחת לבלבל אותי לגמריי עם הכדאיות של רכישה של מעבד כזה (1.86 GHZ) לאומת 3.4GHZ אני כבר לא מצליח להחליט מה יותר כדאי או משתלם לקחת מעבד חדש וחלש או מיושן קצת וחזק במידה ואני מתכנן מחשב למשחקים והורדות

אתה קצת לא מעודכן... מעבדי 945D/950D הם אולי ליבה כפולה אבל הם דור קודם, מבוססים על ארכיטקטורת NETBURST הישנה. הם די פרימיטיביים יחסית למעבדי הCORE החדשים (כולל ה-1.86 ה"חלש"...) במובן שהארכיטקטורה שלהם היא בערך 2 ליבות פרסקוט (אותה ליבה בדיוק כמו במעבד פרסקוט חד ליבתי) שנדחסו על שבב אחד, עם לינק ביניהם להעברת מידע. בעוד שמעבדי ה- תוכננו מהיסוד להיות דו-ליבתיים, עם ארכיטורה שונה לגמרי מזו ב- D. מכאן שהם יותר יעילים בשימוש הייעודי שלהם (ריבוי משימות), אבל אולי ה-950D יותר חזק במקרים מסויימים (משחקים) כשצריך כוח עיבוד נטו אבל ההבדל יהיה שולי אז 'כל מקרה ה-E6300 עדיף (שלא לדבר על פוטנציאל OC).

'קיצר, עידן מירוץ חימוש ה-MHZ (או GHZ וואטאבר) נגמר מזמן... היום לא סופרים מגות במעבדים, העסק נהיה יותר מתוחכם. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שבמשחקים רוב העיבוד נופל על כרטיס המסך (במקרה זה אני יהיה מרוצה )

מישהו יכול לומר לי מהנסיון האישי שלו עם ה E6300 אייך הוא באמת עובד כאשר מריצים משחק כבד וברקע מתבצעות הורדות או המרה של סרט ( פשוט מהבנצ'מרקים שקימים פה לא הצלחתי להבין יותר מידי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...