לקראת קנייה (3000 וקצת ש"ח) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקראת קנייה (3000 וקצת ש"ח)

yonir

Recommended Posts

ברור שהוא יותר טוב באיזשהי מידה, כי אחרי הכל חסכו בו את כרטיס המסך. אבל האם זה הבדל משמעותי או זניח? מקודם אליאור אמר שההבדל קטן..

אם זה אכן הבדל קטן אני אעדיף לחכות עם כרטיס המסך ולהשתמש בינתיים במובנה.

עריכה: אני בטוח ב-99.9% שכן אבל אני אשאל ליתר בטחון.. כרטיס המסך המובנה (GMA950) תומך ברזולוציה של מסך רחב (1440x900) נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הדאבל פוסטינג אבל יש לי שאלה חדשה וקריטית ואני רוצה ללכת כבר מחר לקנות את המחשב..

תקנו אותי אם מה שרשמתי בהודעה הקודמת לא נכון, אבל הגעתי בינתיים למפרט הסופי הבא:

skypcfinalzh9.png

תגידו אם יש לכם איזה שהן הערות אחרונות.

השאלה שנשארה לי כבר לא קשורה למפרט המחשב אלא לקנייה עצמה.

דבר ראשון האם מוקבל להתמקח? הייתי מעדיף לקנות אצל LogicPC במקום SkyPC מכיוון שהם ממש קרובים לבית שלי, אבל גם יותר יקרים בכ-500 ש"ח.

מה הסיכוי להוריד את המחיר הזה למחיר קרוב יותר לשל SkyPC (נגיד פחות 200-300 ש"ח) על ידי התמקחות? (כשאני מראה להם שאני יכול לקנות את כמעט אותו מפרט ב-skypc במקום אצלם)

ואם לא מקובל להתמקח או שאני לא אגיע אצלם למחיר "משביע רצון", האם עדיף לקנות אצל SkyPC באינטרנט או בחנות עצמה (נסיעה של חצי שעה) ? (אם בכלל אפשר לקנות בחנות עצמה או שזה רק מחסן וההזמנות הם באינטרנט?)

עריכה: הערה שאבא שלי העיר עכשיו- כשיצאו DX10 בעוד כמה חודשים, האם הם אמורים להפוך מהר לסטנדרט חדש עבור כרטיסי המסך, גם ברמות החלשות (שמתאימות לי), או שכרטיס מסך תומך ב-DX10 יעלה מאות שקלים?

כלומר האם ע"י קניית כרטיס מסך בעוד כמה חודשים אני באמת אוכל לנצל את יציאת כרטיסי המסך החדשים בשביל לקבל כרטיס מסך טוב משמעותית מאשר אם אני אקנה עכשיו או לא? (שעל פי ההנחה הזאת החלטתי לקנות כרטיס מסך משולב בינתיים)

עריכה 2: קיבלתי את הרושם שאכן המעבר ל-DX10 יהיה משמעותי גם עבור כרטיסים חלשים יחסית, ובכל מקרה הרבה יותר משמעותי מההבדל בין 945G ו945P אחרי שאני אקנה כרטיס מסך נפרד, כך שאני אכן נשאר עם המפרט שרשמתי.

תענו בבקשה על השאלה לגבי החנויות. אני מתכוון ללכת מחר בבוקר ל-LogicPC ולראות אם אפשר להוריד מחיר..

עריכה 3: בסוף בגלל אילוצים של אח שלי שהיה אמור לבוא איתי עוד לא הלכנו היום.. אני אלך כנראה מחר בערב או מחרתיים בצהריים. עדיין מחכה לתגובה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הטריפל פוסט.. אבל אני מניח שתסלחו לי בשביל המטרה שלו.

אז הלכתי היום ל-LogicPC ואחרי קצת דיונים בסוף קניתי ב-3710 ש"ח את המפרט הבא:

Intel Core2 Duo 1.86GHz 2MB E6300 Box CPU

Gigabyte GA-945G-S3 945G Motherboard+VGA

Corsair VS1GBKIT667D2 (2x512MB) -II 667 Value Memory

Western Digital 250GB 7200rpm 16MB Buffer S-ATAII

Sony/Citizen/Panasonic/Teac Black 1.44MB 3,5" FDD

Compucase-HEC Mini Tower CI-6821 Front 300W

LG GSA-H10A/N 16x Black Bulk -R/RW+-R/RW

Computer Assembly

מה שכן באתר היה רשום שהזכרון הנ"ל עולה 765 ש"ח שיחסית ל- נדמה לי שזה די זול ובגלל זה רציתי אותו, ובסוף בחנות אמרו לי שהוא בכלל עולה 844 ש"ח.. בסוף הסתדרו עם זה, אני מניח שהוא לא ניסה לעבוד עלי במחיר של זה. (ודרך אגב איך שהוא בדיוק כשהייתי בחנות האתר שלה קרס.. והוא עדיין לא עובד גם בבית)

בקיצור- תודה רבה לכל מי שעזר לי פה בפורום! :xyxthumbs: (בשרשור הזה ובכמה אחרים עבור התלבטויות יותר ספיציפיות)

אני מקווה שהכל יהיה טוב עם המחשב כשאני אקבל אותו. :) (עוד איזה שבוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...