L1970HR VP930 די מתלבט לכל אחד יש יתרונות וחסרונות ו&#1500 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

L1970HR VP930 די מתלבט לכל אחד יש יתרונות וחסרונות ו&#1500

pergola

Recommended Posts

אני מתלבט בין המסך L1970HR לVP930 אני בעיקר רואה הרבה ומשחק אבל גם הרבה באינטרנט

אני יודע שהVP יש לו פאנל יותר טוב מהLG והוא עדיף מבחינת איך שרואים בו והצבעים..

ושבLG הרבה מתלוננים שהכתב לא ברור והצבעים לא משהו..

מצד שני שמעתי שאם אני מחר את הLG בחיבור DVI ומשנה קצת את הצבעים בהגדרות של הכרטיס מסך ויש לי כרטיס מסך 7300GS

ומעלה אז הכתב והאיכות תיראה יותר טובה ואת הצבעים אפשר לשנות טיפה בהגדרות בכרטיס מסך ואז רואים במסך יותר טוב

חוצמיזה שיותר אהבתי איך שהLG ניראה הוא ממש יפה לדעתי

ובVP הMS הוא 8 שזה טיפלה גבוה אבל לא שמים לב למריחות הבעיה שזה 8 באפור לאפור בשחור ללבן לשחור זה 20 MS שזה כבר יותר מדי

וזה בעצם הMS המשמעותי אז בעצם במסך הVP930 יהיה מריחות ובLG לא יהיה בכלל

חוצמיזה שהVP עולה עוד 600 שקל ואז זה גם פחות משתלם ביחס ביצועים מחיר..

אז איזה מסך אתם אומרים לבחור מבין 2 אלו כי אני מתכנן לחבר בDVI ולקנות כרטיס מסך 7300GS ומשחק בעיקר

ואני מפחד שיהיה מריחות בVP והוא גם עולה יותר וגם פחות יפה

מצד שני יש לו פאנל יותר טוב ורואים בו יותר טוב מצד שני עדיין יהיה בו מריחות ובLG אם אני יסדר את ההגדרות טוב גם בו אני יראה מצויין

אז מה אתם אומרים לבחור מביניהם..? לפי כל מה שאמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם, יש לך בעיות :) אתה כאילו מתווכח עם עצמך, ומפסיד :)

בכל מקרה - אין ספק שכדאי לך L1970HR - זמן התגובה הרבה יותר גבוה, הוא הרבה יותר זול ויותר יפה (לטעמך). הייתרון של הצבעים של ה-930 הוא זניח מבחינתך כי אתה לא גרפיקאי.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

---בנאדם, יש לך בעיות אתה כאילו מתווכח עם עצמך, ומפסיד

חחחחחחחחח קרעת אותי אחי :smile1:

---בכל מקרה - אין ספק שכדאי לך L1970HR - זמן התגובה הרבה יותר גבוה, הוא הרבה יותר זול ויותר יפה (לטעמך). הייתרון של הצבעים של ה-930 הוא זניח מבחינתך כי אתה לא גרפיקאי.

צודק אחי אני באמת ילך על המסך הזה הוא הכי מתאים לשימושים שלי.. תודה אחי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...