Just Cause -הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Just Cause -הדיון הראשי

compman112

Recommended Posts

קרבות 1-1 ממש לא, הוא לא ג'דיי :P

בעיקרון פיצוצים ובלגאנים,כאלה דברים.המון המון פיצוצים.

WTF-ששלחתי את ההודעה שני ההודעות החדשות הופיעו :lol: :lol:

אני לא מתכוון אחד על אחד, זה יותר מאים לאומנויות לחימה, חרבות וכאלה, אני מתכוון שאתה בקרב יריות מול קבוצת אנשים, נו... לא משהו מיוחד

ובקשר לדריחשות המיוחדות, על מה אתה מדבר? לפי מה שהבנתי הגרפיקה די נמוכה, מהן כבר הדרישות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיחקתי עכשיו בדמו, ואני מוכרח לציין שהתאכזבתי (במיוחד לאור ההייפ הרב שנבנה סביב המשחק).

הגרפיקה סבירה, הפעלולים יפים אבל התחושה היא של משחק קונסולה על כל המשתמע מכך. השליטה תזזיתית וההרגשה היא כאילו המחשב משחק במקומך חצי מהזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה רק אני ששנא את המשחק הזה?

אני לא רוצה להתחיל פה ריב אז אני רק אומר את דעתי:

שנאתי כל רגע מאז שנכנסתי למשחק.

הרגשתי את Total Overdose רק יותר יפה בגרפיקה וזהו.

אין פה משהו מרגש הממשק לא מובן משימות מעפנות ובקיצור חיקוי מחורבן מאוד של GTA

אני הייתי נותן לו 4 מתוך עשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Total Overdose משחק מעולה רק בגלל 2 דברים הסאונד והעלילה, דיי זה לא משחק אלה מופע סטנדפ פשוט שיחקתי ונקרעתי מקטעי הסאונד הקרועים שיש שם.

יש שם משימות הזויות ביותר ופוול דברים דיי מגניבים.

שיחקתי בJust Cause רק בדמו, אבל אני חייב לציין שאתה מרגיש כמו בסרט, כאילו הצורה שאתה משחק דומה לסרטים כאלו ומאותם זוויות ודברים כאלו.

הוא דומה רק בדבר אחד לTotal Overdose, השליטה ברכבים בדיוק אותה שליטה, שליטה גרוע חחח אבל משעשעת :)

נשחק במלא ונראה את ההמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עכשיו בדמו, ואני מוכרח לציין שהתאכזבתי (במיוחד לאור ההייפ הרב שנבנה סביב המשחק).

הגרפיקה סבירה, הפעלולים יפים אבל התחושה היא של משחק קונסולה על כל המשתמע מכך. השליטה תזזיתית וההרגשה היא כאילו המחשב משחק במקומך חצי מהזמן..

זה משהו שיכול לדפוק הכול, אם זה ככה אז לא שווה אפילו לחשוב על המשחק, כאם ש פעלולים וזה אז זה מגניב, אבל אם את הכול כמעט עושה המחשב את זה כבר מעפאן, מעדיף לשחק ולא לראות סרטונים של המחשב נהנה, בשביל זה יש טלויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא של משחק

גרפיקה עלובה לעומת מה שראינו בטריילרים

אקשן מעפן רצח ... דמויות מכוערות רצחחחח וזה על 1280 @ high עם הכל עובד (סתכלו על הדמות שלכם ותחזרו)

הדבר היחידי שיפה במשחק זה המים והרקע של השמיים והעננים.

ושלא נדבר על העלילה המושתנת ..

אז אני מסכים עם מי שתהה מיקודם למה הוא קיבל 7

כי אני הייתי נותן לו 4 או פחות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה באמת בעייתית וחסרת קשר ועולם המשחק פשוט ענק.

מצד אחד זה נחמד כי נחמד ככה לטוס עם המטוס או המסוק ולראות את כל הנופים האלה (וזו באמת חוויה!) אבל מצד שני לוקח שעה להגיע ממקום למקום (אלא אם כן אתם עושים Extraction) ורוב השטח הוא סתם ג'ונגל ואין ערים גדולות באמת, רק הרבה כפרים קטנים ופה ושם איזו עיר בינונית.

גם מלאי המשימות חזור על עצמו ואין באמת איזו משימה מעניינת חוץ מלגנוב איזה או להרוג איזה ברנש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...