רשת בבית יחד עם אינטרנט בכבלים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת בבית יחד עם אינטרנט בכבלים

crik

Recommended Posts

שלום,

יש לי בבית כבלים שמתחבר ללא חייגן ובמשותף יש לי SWITCH HUB שהמודם מחובר אליו ומחלק 3 אייפים דרך הכבלים לכל מחשב איפי שונה חיצוני לאינטרנט...

אני רוצה לחבר מחשב 4-5 ואני מבחינתי לא צריך שיהיה אני רק רוצה שאני אוכל לראות אותם ב"MY NETWORK PLACE" ואוכל להעביר קבצים וכדומה לזה.......

האם יש אפשרות להגדיר אי פי פנימי האם זה יעבוד? ואם לא איך כן ניתן חוץ מכמובן לקנות מכשור נוסף

בתודה, משה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לקנות מכשור נוסף מהסיבה הפשוטה היא, שגם אם יש לך מקום על הSWITCH שלך לחבר את כל המחשבים, בגלל שאתה מחובר בלי חייגן, לא תהיה לך שליטה על המחשבים שיהיו מחוברים לאינטרנט ועל אלה שלא. אתה יכול פשוט ללקנות ראוטר עם 4 יציאות, ב3 הראשונות לחבר את המחשבים שמתחברים לאינטרנט, וברביעית לחבר את הSWITCH שיהיה מחובר לשאר המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תיתן למחשבים מסויימים IP פנימי ולאחרים תשארי את ה IP החיצוני אז המחשבים עם הIP החיצוני לא יכולו לגשת למחשבים עם הIP הפנימי ולהפך בגלל שהם לא באותו subnet ולרשת עם הIP ים הפנימיים לא מחובר ראוטר שיגשר ביניהם.

בשביל לעשות תצטרך מישהו שיאפשר לך להתחבר מבחוץ לרשת הפנימית, כלומר איזשהו סוג של ראוטר שתומך בVPN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...