איזה מהמארזים יותר טוב - עמוד 6 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מהמארזים יותר טוב

mokisho

איזה מהמארזים יותר טוב   

1316 הצבעות

1. 1. איזה מהמארזים יותר טוב

• Gigabyte Aluminium 3D Aurora
    • ANTEC P180
    • CoolerMaster Stacker 830
    • Lian-Li Aluminum Midl-Tower PC-101
      0
    • Thermaltake Armor Junior
    • Lian-Li Aluminum Full-Tower PC-201B
      0

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא כ"כ הבנתי מה זה :S

אלו המסנני אבק הקידמיים של פתחי ה 5.25"

case_door_off_sm.jpg

לינק לביקורת טובה נוספת:

http://www.systemcooling.com/cm_stacker830-03.html

ועוד ציטוט:

It’s also astounding how the airflow keeps the dust out: the front 5.25” shields are all equipped with dust shields, and after two weeks of testing, there was plenty of dust on their filters, but none in the case itself. Your hardware will thank you for investing in a Stacker 830, as it will be able to perform as pretty and dust-free as the day it was purchased.

Tool free assembly, removable motherboard trays and secure VGA card slots are all excellent features that many a case provides, but none combine it with the technical know how we’ve seen on display here, to make a truly outstanding product.

http://www.tcmagazine.info/articles.php?action=show&id=195&perpage=1&pagenum=5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה...

LOL...

זה נראה ענקי בתמונה...

זה נקרא Cross Flow Fan זה לא זה...אבל הסברתי לי מה זה הקרוס פלו הזה... :)והוא מאוורר בצורת גליל ששואב אוויר מבחוץ (מהצד הימני של המארז שבד"כ אין בו כלום) וזורק אותו לאורך כל הלוח אם

תודה לשניכם

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה מספיק עם הstacker 830 הוא מארז משוכלל מידי מי צריך את זה יותר מידי נפוח.

כל מי שמבין ילך על הantec p180 מארז קלאסי איכותי שקט זה מארז שמתאים חד וחלק לאנשים שאוהבים איכות וקלאסיות.

לעומת ה830 שמתאים לפריקים האלו שאוהבים לפוצץ תמארז בכל מיני שטויות ולהראות לכולם הינה יש לי מארז הכי טוב זה לא שווה תכסף אבל אתם יודעים כל אחד והסיגנון שלו יש כאלה שהסיגנון שלהם זה 830 ויש כאלה שP180 בקיצור אני אהבתי אותו מארז קלאסי מתאים לסיגנון שלי ולחיים שלי לדעתי זה מארז למבינים בלבד!(כמו במכוניות האלו שמוכרים בכל מיני עיתונים ומגזינים "למבינים בלבד") וכמו שההוא אמר מארז זה כמו מכונית כניראה זה נכון במידה כזאת או אחרת. :P

ועוד דבר אחרון(וסליחה עם זה מעורר מעריצים של הStacker 830) לדעתי העיצוב של ה830 לא קומבנציונלי! :silly:

p180 - אפשר להשיג ב 880 שקל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה מספיק עם הstacker 830 הוא מארז משוכלל מידי מי צריך את זה יותר מידי נפוח.

כל מי שמבין ילך על הantec p180 מארז קלאסי איכותי שקט זה מארז שמתאים חד וחלק לאנשים שאוהבים איכות וקלאסיות.

לעומת ה830 שמתאים לפריקים האלו שאוהבים לפוצץ תמארז בכל מיני שטויות ולהראות לכולם הינה יש לי מארז הכי טוב זה לא שווה תכסף אבל אתם יודעים כל אחד והסיגנון שלו יש כאלה שהסיגנון שלהם זה 830 ויש כאלה שP180 בקיצור אני אהבתי אותו מארז קלאסי מתאים לסיגנון שלי ולחיים שלי לדעתי זה מארז למבינים בלבד!(כמו במכוניות האלו שמוכרים בכל מיני עיתונים ומגזינים "למבינים בלבד") וכמו שההוא אמר מארז זה כמו מכונית כניראה זה נכון במידה כזאת או אחרת. :P

ועוד דבר אחרון(וסליחה עם זה מעורר מעריצים של הStacker 830) לדעתי העיצוב של ה830 לא קומבנציונלי! :silly:

p180 - אפשר להשיג ב 880 שקל !

משוכלל מידי? יותר מדי "נפוח"? עבדת עם המארז בכלל? חשבתי ככה.

מה הקשר קלאסיות למארז? אתה משליך על המוצר הזה תובנות כ"כ עמוקות לכאורה, שאפשר לחשוב שסך כל האישיות של בן-אדם גלומה במארז שלו.

"למבינים בלבד" - אתה לצערי לא אחד מהם, והתגובה שלך לא אומרת שום דבר באמת - רק תעמולה.

בכל מקרה כמו שליאור אמר: ל-830 אופציות איוורור טובות יותר. אני אוסיף גם שמאוד נוח לעבוד איתו ולהרכיב אותו, כאשר הפיצ'ר של הוצאת לוח האם בנפרד מהמארז שימושי בצורה שלא תיאמן.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, [מי שראה במציאות כמובן], ה - Stacker 830 באמת לא נראה משו כמו שכולם אומרים ?!

לא שזה הכי חשוב במארז כמובן אבל יותר מידי אנשים העירו על כך, כך שזה מעורר חשד שזה קריטי ברמות ...

מה, הוא לא נראה אטרקטיבי עם כל ה - LEDים למיניהם ובכלל העיצוב שלו ?

תכלס אני אישית חושב שמארז בכזה מחיר צריך גם להראות סופנייי ... ולא רק להיות כך בפועל.

אם למישו שיש אותו יש אפשרות ורצון טוב לצלם לעלות כמה שלו .. יהייה נחמד בהחלט! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד הוא ימלא את הכל במאווררים(830) זה תוספת רעש ניכבדה לדעתי יותר מידי מאווררים סתם הוצאות וסתם רעש.

עדיף כבר ליקנות מערכת מים וליגמור תסיפור מי צריך את כל המאווררים האלו. :-\

וגם הסטיקר לא מישתלם מבחינת מחיר בקיצור חבל לבזבז יותר מ1000 שקל על מארז וזה עוד מוגזם בחו"ל המחירים שונים כל כך בהרבה מהארץ שזה לא יאמן.

הסטיקר מארז טוב מאוד אבל לא שווה להשקיע סכום כזה יש חלופות יותר זולות ויותר מישתלמות.

ודרך אגב אפשר להזמין מחול מארזים? אם כן מאיזה חנויות ספציפיות? והאם יש מישלוח לישראל? מישתלם ליקנות מחו"ל? וכמה עולה כל הסיפור נגיד + מס וכל השאר?...

(אני מיתכוון לשני המארזים 830 וP180 בניפרד.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה סטאקר (STACKER) ולא סטיקר.

דבר שני - מי שרוצה שקט, קונה מאווררים שקטים או מים.

להשקיט מארז עולה כסף, ובכל מקרה הסטאקר הוא אחד המארזים הנוחים להרכבת מים.

עניין המחיר הוא באמת בעיה, אבל זה לא אומר שהמארז לא שווה את זה.

בכל מקרה לגביי היופי - אני אנסה להעלות לפה ביום ראשון. צריך לדבר קודם עם הבן-אדם שקנה מפרט שהרכבתי.

תגידו מה אתם רוצים שיצולם כדי שנסיים את זה בפעם אחת.

ולא אני לא הולך למדוד אצלו טמפרטורות - אז לא לבקש.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה לגביי היופי - אני אנסה להעלות לפה ביום ראשון. צריך לדבר קודם עם הבן-אדם שקנה מפרט שהרכבתי.

תגידו מה אתם רוצים שיצולם כדי שנסיים את זה בפעם אחת.

ולא אני לא הולך למדוד אצלו טמפרטורות - אז לא לבקש.

יום נעים.

חבל על הזמן שלך נתתי כבר שני לינקים לביקורות שהמארז מצולם מכל זוית אפשרית.

כולל טמפרטורות (ורואים הפרשים עצומים בינו לבין אחרים)

והינה הם שוב:

http://www.tcmagazine.info/articles.php?action=show&id=195&perpage=1&pagenum=5

http://www.systemcooling.com/cm_stacker830-03.html

לצערי במציאות המארז הרבה יותר מרשים מהתמונות, גם אני לא הבנתי כמה הוא יפה עד שהבאתי אותו הביתה.

שבוע שהוא אצלי וכל פעם שאני עובר לידו אני משתומם :o מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...