תראו איך בימינו מוכרים מעבדים של INTEL ... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו איך בימינו מוכרים מעבדים של INTEL ...

Screw_Master

Recommended Posts

תראו את זה http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=454855 , בדקתי מחירים לCORE 2 עכשיו שאנחנו שלושה חודשים אחריי ההשקה , אם יש ירידה במקרה , ונתקלתי בזה , הדבר הראשון שעשיתי היה להישפך מצחוק , השני היה להביא את זה לכאן ... מה אתם אומרים :lol: :lol: :lol: ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני = יבוא אישי ויקר.

עכשיו = יבוא מסיבי ומסודר.

נכון , אבל הנקודה שלי פה היא אחרת קצת , יבוא סדיר אכן מביא למחיר סדיר , אבל הנקודה שלי היא הגאוניות הישראלית הכל כך מיוחדת הזאת , תחשוב על זה , בארץ מאוד מאוד הצליח (אפילו שסדרת הATHLON קרעה את מעבדי בכל תחום אפשרי ) , אז בשביל לשחזר את ההצלחה עם הCORE 2 , מוכרים אותו עם תמונה של 4 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההההההה אז לזה התכוונת :smile1:

חחחחחח :lol:

אגב בקשר למחירים.. נהיה ממש משתלם.. 1000 שקל לכזה מעבד עם פוטנציאל טוב.

1000 שקל באופן כללי למעבד כל כך חזק אפילו לפניי שהוצאנו לו תמיץ באוברקלוק זה באמת מצויין , לפי ככה קצת עיון בתוצאות אובר שלהם ברשת מסתבר שהם מנצלים מתח יתר בצורה מצויינת , האם יכול להיות שאינטל השמרנית פיתחה מעבד לאוברקלוק??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב.

זה פשוט יגרום לעוד בעיות.

אנשים קצת יותר מתקדמים שרק עכשיו הבינו שה Atlones טובים יותר מ Pentiums - אבל לא מעבר לזה, יראו את התמונה של ה 2 Duo הזה ב ZAP ורק בגללה יפיצו לכולם את השמועה שה Athlones טובים יותר. כמובן שישאו המון אלא שמורתחים לאינטל, אבל זה סתם יגרום לעוד בלבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב.

זה פשוט יגרום לעוד בעיות.

אנשים קצת יותר מתקדמים שרק עכשיו הבינו שה Atlones טובים יותר מ Pentiums - אבל לא מעבר לזה, יראו את התמונה של ה Core 2 Duo הזה ב ZAP ורק בגללה יפיצו לכולם את השמועה שה Athlones טובים יותר. כמובן שישאו המון אלא שמורתחים לאינטל, אבל זה סתם יגרום לעוד בלבול.

יש את הישראלים שרואים מבצע "פנטיום 4\d ב3000 " אומרים יאללה דפקנו את המערכת לוקחים , יש את אלה שרואים "מעבד הדור הבא בלה בלה בלה" לוקחים , יש את אלה שמצייתים לפתגם הבריטי העתיק "טיפש וכספו נפרדים מהר" ומתייעצים קצת באתר הזה לדוגמא לפניי שהם זורקים כסף , ויש את אלה שמייעצים באתר הזה (כמונו) ומסודרים כבר , אז באמת עצוב שעד שהATHLON צבר תאוצה אינטל דפקו את זה, ואני אומר את זה כאחד שהולך לקנות C2D E6400 , אבל שמאוד נהנה בזמנו מAMD 2500+ שאז קרעו את מעבדי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור בכלל לטפשים או לא טפשים.

אדם שמחשב זה לא תחביב שלו, אז אם הוא יקנה מעבד פחות חזק למרות שבאותו התקציב הוא היה יכול לקנות קצת יותר טוב, זה לא ישנה לו אם הוא יקבל פחות באיזה בנצ'מרק, כי הוא בכלל לא מתכוון לבדוק. רוב האנשים קונים מחשב בשביל להריץ יישומי ולגלוש באינטרנט, ובשביל דברים כאלה גם מחשב מהעלון של הישראכארד יספיק, והם בכלל לא ירגישו בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור בכלל לטפשים או לא טפשים.

אדם שמחשב זה לא תחביב שלו, אז אם הוא יקנה מעבד פחות חזק למרות שבאותו התקציב הוא היה יכול לקנות קצת יותר טוב, זה לא ישנה לו אם הוא יקבל פחות באיזה בנצ'מרק, כי הוא בכלל לא מתכוון לבדוק. רוב האנשים קונים מחשב בשביל להריץ יישומי OFFICE ולגלוש באינטרנט, ובשביל דברים כאלה גם מחשב מהעלון של הישראכארד יספיק, והם בכלל לא ירגישו בהבדל.

לעומת זאת יש כאלה שחשוב להם כמו גיימרים , OVERCLOCLER'Z , ואפילו סתם מנכלים של חברות גדולות שרוצים הכי הרבה מהמחשב שלהם , שהם אז (אם הם חכמים קצת) היו קונים X , לעומת זאת היום הם ייקנו INTEL 2 לסוגיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם הכותרת?

צודק , סטינו מהנושא , הנקודה שלי במקור הייתה להראות לאנשים פה שקונים מעבד איך מוכרים מעבד חדש טכנולוגית ע"י ניצול המוניטין של מעבד ישן , ועובדה , לפניי כמה שנים כשקניתי את המחשב הראשון כשאמרו לי PENTIUM IV קפצתי , וכשאמרו לי בהיתי במי שהציע לי אותו בסוג כזה של הלם שאומר "אה... מאיזה כוכב נפלת"? אבל אז כשנתנו לי לקרוא קצת ביקורות משוות נדהמתי ... בקיצור , הלקח הוא אף פעם לא להינעל על יצרן אחד , כי כל הזמן זה מתחלף , טוב , זהו , מיציתי את הנקודה ואתה יכול לנעול את הת'ראד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק , סטינו מהנושא , הנקודה שלי במקור הייתה להראות לאנשים פה שקונים מעבד איך מוכרים מעבד חדש טכנולוגית ע"י ניצול המוניטין של מעבד ישן , ועובדה , לפניי כמה שנים כשקניתי את המחשב הראשון כשאמרו לי PENTIUM IV קפצתי , וכשאמרו לי בהיתי במי שהציע לי אותו בסוג כזה של הלם שאומר "אה... מאיזה כוכב נפלת"? אבל אז כשנתנו לי לקרוא קצת ביקורות משוות נדהמתי ... בקיצור , הלקח הוא אף פעם לא להינעל על יצרן אחד , כי כל הזמן זה מתחלף , טוב , זהו , מיציתי את הנקודה ואתה יכול לנעול את הת'ראד הזה

אני חושב שהוא התכוון ל : תחליף כבר את הכותרת למשהו אינפורמטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...