ניהול ספר טלפונים במכשירים של SE (ובכלל) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניהול ספר טלפונים במכשירים של SE (ובכלל)

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי

מישהו עם סלולרי של SE יכול להגיד לי האם קיימת אפשרות לקבוע קבוצות משתמשים בספר הטלפונים ?

הכוונה היא להכניס מספר אנשים לקבוצות שונות ("משפחה", "חברים", "עבודה" וכו') וע"י כך בין היתר לאפשר חיפוש מהיר יותר לפי קבוצות, ולמשל לקבוע לכולם צלצול משותף עפ"י הקבוצה שלהם, כאשר אם למישהו ספציפי יש צלצול ייחודי הוא כמובן גובר על הצלצול של הקבוצה..

אני יודע שלגבי הצלצול אפשר פשוט לקבוע צלצול לכל האנשים, אבל: א'. זה סרט, ו-ב', זה לא יאפשר לי להחליף את הצלצול לכל הקבוצה בשינוי אחד.

"שיחקתי" קצת בסימולטור של ה-K800 (באתר שלהם, שווה לנסות), ולא ראיתי בכלל שום אפשרות לניהול קבוצות בספר הטלפונים.. פספסתי משהו? אולי זה פשוט לא קיים בסימולטור? מי יכול לאשר?

כמו כן, אם יש פה בטעות מישהו עם N73 שיכול לאשר/לא לאשר קיום של האופציה הזאת במכשיר הנ"ל (למעשה, בגירסה הנ"ל של סימביאן...) זה יהיה מצויין.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, מצויין! לפי התפריט שכתבתם פה זה באמת כנראה פשוט לא מופיע בסימולטור..

מה נסגר איתך?

מכשיר מבוסס סימביאן עדיף בכל יום על מכשיר מבוסס מערכת סגורה

האפשרויות הן בלתי מוגבלות :)

http://gadgetim.co.il/contentItems.php?itemID=7324

במילה אחת + משפט + סמיילי כזה: :screwy:

חסרונות

- קופאת לעתים

:screwy:

לא תודה...

אני מעדיף את הסלולרי שלי סגור ויציב.. בלי Blue screen of death....

כמו שאני רואה את זה, במלחמת ה-K800 VS N73, היתרונות לנוקיה הם מסך גדול יותר ורמקולים טובים יותר, בעוד היתרונות לסוני-אריקסון הם טובה יותר, RDS (שיהיה.. יותר נחמד), ומחיר זול יותר.

תכלס אפשר להגיד פשוט שהנוקיה טוב יותר מבחינת סאונד, וה-SE טוב יותר מבחינת .. זה ההבדל העיקרי.. :P

סימביאן מבחינתי זה אומנם פתח לפיצ'רים מגניבים, אבל גם פתח לצרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורת על המוצר רשום שהN73 מסוגל לפתוח קבצי - דבר מבורך.

החיסרון שלו במצלמה כנראה.

כל סימביאן יכול, זה נחמד אבל לא יותר מדי שימושי

במיוחד לא לערוך

השימוש היחיד שלי הוא לראות מצגות PP שאני מקבל במייל.

הקורא PDF יותר שימושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני רואה את זה, במלחמת ה-K800 VS N73, היתרונות לנוקיה הם מסך גדול יותר ורמקולים טובים יותר, בעוד היתרונות לסוני-אריקסון הם טובה יותר, RDS (שיהיה.. יותר נחמד), ומחיר זול יותר.

וסוללה עדיפה במעט ל-K800...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...