שמעתי ש ב CS 1.6 צריך יותר טקטיקה מאשר CSS איך זה מתבטא? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתי ש ב CS 1.6 צריך יותר טקטיקה מאשר CSS איך זה מתבטא?

Interl-Conore

Recommended Posts

1.6 משחק הרבה יותר קבוצתי וטקטי מסורס. בגלל זה, פאבליק ב-1.6 זה דבר מעפן ומגעיל. פשוט יש שם יותר מדי נובים. המפות ב-1.6 דורשות יותר טקטיקה והרבה יותר team play. בלי שהקבוצה שלך עוזרת לך אתה לא תנצח. סורס לעומת זאת הוא הרבה יותר פראגר. בסורס, אתה הולך והורג את מי שנגדך. אין צורך בטקטיקה וב-team play. אין חלוקה של נשקים בין שחקני הקבוצה וזה גם לא ממש משנה עם אתה משחק עם נובים בקבוצה כי זה הרבה פחות קריטי מאשר ב-1.6. אני לא יודע ממש איך להסביר את זה. ב-1.6, אם לא יהיה לך cover טוב, אין לך סיכוי. סורס מאוד שונה לדעתי.

הפאבליק בסורס הרבה יותר כיף לדעתי מאשר הפאבליק ב-1.6 אבל יש פחות שרתים, פחות מבחר מפות ופחות שחקנים.

ההמלצה שלי, קנה 1.6 וסורס. אתה לא תתאכזב. פשוט אם אתה רוצה לשחק 1.6 או שתשחק בשרת של חברים או שקבע עם חברים באיזה שרת פאבליק ותיהיו באותה קבוצה.

ד"א, כשלי היה סרבר, אם היו נובים שעיצבנו אותי (swan buyers, rushers וכו') קיבלו ישר באן. גם תמיד היה שם אדמין. אם לא היה אדמין השרת היה נעול. ככה אפשר לשמור גם על פאבליק ברמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...