בעיה עם Devil May Cry 3 Special Edition - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם Devil May Cry 3 Special Edition

Avi313

Recommended Posts

היי חבר'ה, לאחרונה אני מנסה להפעיל את Devil May Cry 3

אך כשהמשחק עולה לי, אני רואה רק מסך שחור ואני שומע את המשחק, אך לא רואים כלום. כשהסרטים של ההתחלה נגמרים אז זה נכנס לי לתפריט ההתחלתי, אבל שוב, כשאני מתחיל משחק, אז אני רואה רק שחור.

מישהו יודע מה הבעיה?

למעוניינים, הכרטיס מסך שלי הינו: Albatron 7600GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מנסה בכלל לפתור את הבעיה, אני מציע לך שוב לשקול אם אתה רוצה לשחק במשחק הזה בכלל.

כן אני יודע, זה משחק ענק וכלם חיכו שזה יגיע למחשב, אבל כשזה הגיע כולם התאכזבו, הסיבה העיקרית היא ( חוץ מהגרפיקה ) שהאנלוג השמאלי משמש כהאנלוג הימני ואי אפשר לשנות את זה, וזה ממש לא נוח, וגם במקלדת זה בכלל לא נוח לפי מה שנאמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, המשחק הזה כבד מבחינה גראפית, אני סך הכל רוצה להפעיל אותו בשביל לדעת שהכרטיס מסך שלי עומד במשחקים שדורשים ביצועים גראפיים גבוהים, מבין?

יכול להיות שאם זה לא יפעל במשחק הזה, זה גם לא יפעל בשאר המשחקים ואז משהו קורה עם הכרטיס. אני רוצה לוודא שהכל בסדר עם הכרטיס.

לבינתיים אני משחק בקול אוף דיוטי הראשון, שזה משחק ישן ולא נחוץ לו הרבה מבחינה גראפית. אני רוצה לדעת שמשחקים טובים גם יפעלו.

תראה, למשל הדוויל מיי קריי 3 עבד על המחשב של חבר שלי עם כרטיס מסך GF6200. אז יכול להיות שפשוט משהו לא טוב בהגדרות...

מישהו יכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במשחקים לבדיקת כרטיס המסך אתה מעוניין,המשחק הזה ממש לא ממלא את המטרה.

אני ממליץ לך לנסות את PREY\FEAR\HALF LIFE וכדומה,שלהם יש מנוע גרפי עדכני שעובד עם כל הכרטיסים הגרפיים בצורה טובה (FEAR די מכביד על הכרטיס,PREY יעבוד לך יותר טוב מHL).

DMC הוא משחק עם מנוע גרפי די ממוצע למחשב,ודי טוב לPS2.חוץ מזה יש לו הרבה בעיות שליטה למחשב.

לבעיה שלך,נסה לעדכן להכי חדישים,אני מניח שזה יכול לעזור.

אבל שוב,אם אתה רק מעוניין במשחק שיבדוק את היכולות של הכרטיס,תתרחק מהמשחק הזה. הוא ממש לא אחד המשחקים החזקים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...