שוב פעם אני, הפעם, מסך 19" שיתן את האיכות הטובה ביותר... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב פעם אני, הפעם, מסך 19" שיתן את האיכות הטובה ביותר...

bykeking

Recommended Posts

כמו בכותרת, אני עכשיו צריך מסך LCD 19" שתיהיה לו איכות מעולה. המסך ישמש אך ורק לעבודה משרדית ולעבודה גרפית (או יותר נכון לצפייה בעבודות רגפיות ותמונות) לכן חשוב שתיהיה איכות תמונה מעולה והצגת טקסט מעולה גם כן. המסך לא ישמש לא לצפייה בסרטים או למשחקים לכן אלו לא קריטריונים.

עוד דבר, יש עדיפות רצינית למסך עם built in. זה לא חובה אבל זה יתן + רציני מאוד.

תודה מראש :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אם אתה מוכן להשיקע הרבה כסף יש לך את האיזו שמעולה לגרפיקה אבל יחסית יקר.

מתחת יש את ה VP930 של Viewsonic ואם עדיין מייבאים אותו יש גם את ה 970P של סאמסונג.

לכל המסכים האלה יש פאנל VA שעדיף בהרבה לגרפיקה מכל המסכים האחרים של LG וסאמסונג בגודל 19" שמציעים

פה בזמן האחרון.

כמו כן יש לך בגודל 20" מסך LG L2000C עם פאנל שהכי מתאים לעבודה גרפית בגלל הרזולוציה (1600X1200) ובגלל הפאנל IPS

שמיועד לעבודה גרפית אבל אני לא ממליץ עליו לשום דבר חוץ מפוטושופ, המחיר שלו בכל מקרה מעולה למסך בגודל 20".

לאף אחד מהמסכים הללו אין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הוא בסביבות ה-2500.

ל- Eizo יש הרבה דגמים. לאיזה אתה מתכוון? ראיתי שיש להם כמה מסכים מאוד יקרים ביחס למסכי LCD אחרים.

ה-VP930 ניראה טוב.

המסך לא ישמש לעריכת תמונה וכו' אלא רק לצפייה בתמונות ובעבודות גרפיות לכן האיכות מאוד חשובה.

אין אף מסך עם מובנים? זה די חשוב במסך הזה.

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם הולכים על 20" עם פנאל , איזה הכי מומלץ? ה- L2000C?

ועוד דבר, Bagheera, למה אתה לא ממליץ על ה- לשום שימוש אחר מ-PS? כמו שכתבתי, לא יערכו גראפיקה על המחשב אלא רק יצפו בה. אבל הדבר העיקרי הוא אימייל, קריאה וכתיבה של טקסט וצפייה בתמונות.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים ומשחקים על מסך או לצורך עיניננו מסך S- הם זוועה בגלל שימוש ב OverDrive שגורם להבזקים במסות צבע ושאר

ארטיפקטים בתמונה, ללא OVerDrive פאנל יהיה איטי מידי להציג אפילו וידאו פשוט בצורה נורמלית ללא מריחות.

המסך היחידי שמתאים למשחקים והוא S- זה ה NEC 20" הרחב בעל זמן תגובה נמוך למשחקים אבל איכות

וידאו זוועתית ובכל מקרה הרזולוציה שלו לא משהו לעריכה או צפיה בתמונות(גם האחידות לא משהו).

ה יהיה טוב לכל דבר חוץ מסרטים ומשחקים בגלל הבעיות שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...