מחפש צורב DVD טוב דרך KSP במחיר סביר... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש צורב DVD טוב דרך KSP במחיר סביר...

tombcatz

Recommended Posts

שלום...

אני מחפש לקנות דרך KSP צורב טוב,שיהיה גם במחיר סביר

הסתכלתי על רשימת הצורבים שלהם,אבל אין לי מושג בכלל בתחום הצורבים,ולכן גם אני לא יכול לאמוד מה טוב ומה לא...

אני מחפש צורב טוב מרשימת הצורבים שלהם,שהמחיר שלו יהיה במקסימום 250 ש"ח...

תודה לכל העוזרים...

נ.ב-מה ההבדל בין RAM לבין RW?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן המלצה מצוינת!אם אתה קונה מהם אז זה הצורב שהכי משתלם לקחת ללא ספק!הוא עולה אצלם 30 שקלים פחות מאחרים ופשוט מעולה!אם תבדוק בצורבים מומלצים של ספטמבר(שנכתב ע"י x-dude )אז תדע עליו יותר.

גם אני קניתי אותו מהם לפני חודשיים ולא מצטער לרגע.אני רק רוצה להדגיש שהוא לא תומך בdvd אלא אם תחליף קושחה(לפחות ל111) שזה לא מסובך בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי אני באמת אלך עליו...

בכל מקרה-אחרי שביררתי מה זה -אני ממש לא מוציא סיבה לקנות צורב שכזה...

הנגן של הטלויזיה שלנו בטוח לא יתמוך בזה,המדיות שלו יקרות ובאופן כללי-אני מוצא את זה יותר נוח כבר לצרוב על דיסק חדש מאשר לצרוב מחדש על אותו דיסק :P

הדבר היחידי שקצת מאכזב אותי הוא העובדה שאין לצורב לייט סקרייב...ורציתי לדעת אם זה באמת יעיל? [זה די מגניב,אבל זה דורש מדיות מיוחדות בשביל זה?]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שקצת מאכזב אותי הוא העובדה שאין לצורב לייט סקרייב...ורציתי לדעת אם זה באמת יעיל? [זה די מגניב,אבל זה דורש מדיות מיוחדות בשביל זה?]

לא יודע עד כמה זה יעיל, לדעתי זה רק גימיק אבל הרבה אנשים אוהבים את זה .בכל מקרה האפשרות הזאת אכן לא תזיק אך אפשר להפוך אתו בקלות ל111L

(עוד חילוף קושחה),ואז יהיה לך גם את הלייטסקרייב.אם זה מעניין אותך אתה מוזמן לשאול את Zupapa שעשה את זה וממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מתכוון לקנות צורב כנראה מ-KSP, אז אני אנצל את השרשור הזה. :)

יש הבדל חוץ מהצבע בין שני הצורבים:

PIONEER DVR-111D DVD±RW (225 NIS)

PIONEER DVR-111Dbk DVD±RW Black (230 NIS)

?

ובאופן כללי- מה ההבדל בין הצורבים הנ"ל של פיוניר לבין הצורבים של (למשל DVD±RW GSA-H10AB x16 DL x8 ב-190 ש"ח) ?

התכוונתי לקנות צורב של אבל עכשיו ראיתי את השרשור הזה אז אני חושב לעבור לפיוניר שנמכר יחסית בזול ב-KSP אבל עדיין יותר יקר מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל. 111D מגיע עם פאנל בצבע בז' , 111DBK - זה שחור (BK=BLACK), קיים בעקרון גם DSV שזה SILVER...

בדקתי באתרים מקצועיים, יש לצורב הזה איכות צריבה טובה מאוד וגם איכות קריאה טובה מאוד, יותר טובה מNEC 3550.

הדגם הזה מגיע כשהוא לא צורב DVD-RAM (אולי גם לא קורא אותם, לא זוכר).

ניתן לעשות לו עדכון קושחה לדגם 111 ואז הוא יכול להתעסק עם DVD-RAM. האמת - לדעתי פשוט לא צריך את זה. זה פורמט שנכשל לגמרי... אף נגן DVD STANDALONE לא יודע לקרוא אותו כמעט... זה טוב למי שעושה גיבויים - אפשר לכתוב על DVDRAM עד 100,000 פעמים לעומת עד 1,000 בDVD-+RW.

בנוסף, ניתן לעדכן לו קושחה לדגם 111L שזה אומר lightscribe - אפשרות צריבה של החלק העליון של הדיסק ליצירת תמונה בגווני שחור/לבן. האמת - אם משקיעים קצת בגרפיקה, או שיש לך עטיפה מוכנה, זה יכול לצאת ממש יפה. אבל זה לוקח לא מעט זמן, ומתן הסתם זה יפגע באורך החיים של הצורב.

חוץ מהעניין שזה מחייב דיסקים מיוחדים.

לגבי הLG - אין לי מושג. זה דגם ששונה מכל שאר הדגמים שלהם, תכנון חדש לגמרי. הלוח שלו והשבב הראשי שונים מאשר בדגם 4167 שהוא אחד המוצלחים ביותר של LG. ביקורת כאן http://www.cdfreaks.com/article/272/1

מהבדיקה שלהם הוא נראה גם דגם ממש טוב.

הנקודה שכל האתרים בחו"ל בודקים רק עם מדיות איכותיות. עם הזבל שהולך בארץ, אי אפשר לדעת כלום. התוצאות יכולות להשתנות בצורה משמעותית בגלל איכות המדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם הזה מגיע כשהוא לא צורב DVD-RAM (אולי גם לא קורא אותם, לא זוכר).

לגבי הLG - אין לי מושג. זה דגם ששונה מכל שאר הדגמים שלהם, תכנון חדש לגמרי. הלוח שלו והשבב הראשי שונים מאשר בדגם 4167 שהוא אחד המוצלחים ביותר

הנקודה שכל האתרים בחו"ל בודקים רק עם מדיות איכותיות. עם הזבל שהולך בארץ, אי אפשר לדעת כלום. התוצאות יכולות להשתנות בצורה משמעותית בגלל איכות המדיות.

111DקוראDVD-RAM .הLGH10A צורב מעולה ומזמן אינו חדש הוא היה במומלצים של יולי אתה מוזמן לחפש(נכתב ע"י X-DUDE)וגם במומלצים של ספטמבר(סטיקי) הוא מוזכר.גם הוא אופציה טובה אני רק רוצה להדגיש שבק.ס.פ תחת הדגם השחור שלו מוכרים את H10N

הינה הקישור http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3088

נ.ב.שוב אני ממליץ בחום על הפיונייר.לגבי מדיות אכן לא צריך לקחת זבל,יש מדיות VERBATIM איכותיות בארץ(עדיף תוצרת טיוואן לDVD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה אותם באופיס דיפו הם בכלל לא יקרים (כמובן תלוי במבצעים שיש להם שם).

קניתי מאופיס דיפו,קניתי איזה 10 מדיות במחיר הזוי לחלוטין [לא זוכר כמה,אבל זה היה מאוד מאוד מאוד גבוה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...