ibm x 31 ב 3800 שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ibm x 31 ב 3800 שח

ד ו ד

Recommended Posts

מצאתי מישהו שמוכן למכור X31 ב 3800 עם אחריות יצרן לעוד שנה. המפרט הוא 1.6 גיגה, דיסק 40 גיגה , WIFI , 512 מגה ללא עריסה.

חיצונית יש למחשב דפיקה עם סדק בפינה של המארז .

מה דעת המבינים - האם המחיר סביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מתלהב מלקנות נייד משומש במיוחד במצב כמו שאתה מתאר שיש לו דפיקה.

חיפוש מהיר ב זאפ ההעלה רק מקום אחד שעוד מוכר את הדגם הזה וגם משומש על פי הכתוב שם זה עם שנה אחריות אז תבדוק אצלהם אם אתה ממש להוט על הדגם הזה.

http://www.orin-2000.co.il/Product.asp?Pid=IBM04&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=7&aff=Zap〈=he

בכל אופן אם תגדיל עוד קצת את התקציב שלך תוכל לקנות חדש ויותר טוב מבחינת המפרט.

נ.ב. הינך מתבקש לא להקפיץ הודעות, אם עדין לא ענו לך, זה לא אומר שלא יענו לך או שבכך שתקפיץ יענו לך יותר מהר (תעיין בחוקי הפורום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על התגובה, בעניין המחשב המשומש ברור לי שיש כאן סיכון מסוים אבל די זניח לדעתי. העניין הוא בכך שאני חייב מחשב קל סביב 1.5 קג ומסך 12 במחיר סביר. עד היום לא מצאתי מחשב שעונה לצרכים שלי מלבד ה X31 ,חדשים עולים סביב ה .

המחשב שאני צריך הוא לצרכי גלישה , מיילים ובהחלט לא לתוכנות מעמיסות כך שמבחינת המעבד הזכרון וכ'ו הדרישות צנועות מאד.

יש אולי רעיון או הצעה למחשב אחר אפילו קצת יותר יקר שיעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעיף מבט בלינק הבא:

http://www.zap.co.il/models.asp?Sog=C-PCLaptop&DB147729=147746&DB138933=138950&orderby=price

כפי שאמרת וצדקת שהניידים קלי המשקל עם מסך קטן הם די יקרים ואלו פה הם הכי סבירים אבל שוב מדובר על הוצאה של 6000-7000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה ננעלתי על בגלל איכות טכנית ועדות שמיעה על השרות שלהם. אם מישהו יספר על יצרן אחר שהמחשבים שלו איכותיים ואמינים + שרות סביר, אולי אנסה להשתחרר מהנעילה על ואחפש מוצרים אחרים. הכל כמובן במסגרת האפיון והמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. הקפצת ת'רדים: אסור להקפיץ ת'רדים. אין לשלוח שתי הודעות רצופות בת'רד, רק בשביל להביא את הת'רד לראש הרשימה. אם יש לכם מידע חדש להוסיף, עשו זאת ע"י עריכה להודעה האחרונה שלכם.

ד ו ד,

אתה מקבל אזהרה ראשונה מתוך שלוש.

קרא בבקשה את חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...