האם זה נס? סוני הורידה תמחיר ל PS3 ל 410$!!!! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה נס? סוני הורידה תמחיר ל PS3 ל 410$!!!!

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

WII לא יוכל לנצח 360 ב200-300 $

זה ברור גם לי אבל במחיר כזה בחול הרבה ישלבו את 2 המכשירים

אבל תחשוב על זה אחרת במחיר כזה תפסיד המון כסף ומאוד יכול להיות שיותר מהXBOX הרגיל

ובינתים בשנתים הקרובות לפחות הנינטנדו DS יחזיק את במצב טוב מאוד

למרות שאני אישית היתי מעדיף שהם ילכו בדרך של סגה ויפתחו מישחקים לקונסולות אחרות ולמחשב

כי הזמינות שלהם בארץ מחורבנת

חוץ מיזה מחיר כזה ישבור את לגמרי והPS3 יאפוך לניאו גיאו 2 כימאת בכל אזור

ואם לא תיהיה בתמונה יהיה יותר מקום גם לנינטנדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להפסיד? להזכירך בינואר צפוי להיות מעבר ל65 ננו ובמאי הקונסולה תהיה כבר בת שנה וחצי

כלומר כל הרכיבים כבר אולטרה זולים, ואני מאמין שבקרוב מס תעבור לרווחיות על קונסולה. בנוסף כפי שאמרתי מאי זה רק בהתחשב במה שהיא עשתה עם האקסבוקס המקורי, וכנראה שזה מה שיקרה, ביפן מחיר האקסבוקס ירד כבר לאיזור ה250-350

ההשקה המוקדמת בהחלט תעזור למס, כמו הבחירה לא לכלול נגן דור הבא. לא תוכל להגיב בהורדת מחיר כל כך מהירה, נינטדו תאלץ לוותר על המכירה ברווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נינטנדו לא תוותר כל כך מהר על מכירה ברווח כי כרגע יש היפ גדול על הWII

ונינטנדו עוד לא ניצלה תקונים הראשונים

למיקרוסופט כבר אין יותר קונים ראשונים אבל גם לסוני וגם לנינטנדו יש הרבה שיקנו בהתחלה ובלי לחשוב הרבה

אני מאמין שאם תוריד תמחיר משמעותית גם מחוץ ליפן אחרי ההשקה גם תוריד תמחיר

אבל זה לא העינין הגדול

כי יש תעינין של מהירות פיתוח מישחקים ועלות פיתוח מישחקים ושל הWII אחרי הדור השני

העלות והזמן אמורים להיות הרבה יותר נמוכים ובזה תוכל ליתקוף תמיתחרות

תחשוב על מישחקים ב30-40 $ בימקום 60$

ביחד אם מחיר עממי לקונסולה וכל זה ועדין לישמור על רווח וזה התותחים הכבדים שיש לנינטנדו בבונקר

מיקרוסופט גם תוכל לעשות את זה אבל רק בהפסדים עוד יותר גדולים

ואתה מדבר על ריווחיות?

מיקרוסופט עוד לא הגיע ל7 מיליון קונים שהשוק היה לבד שלה

ככה שגם אם יהיה רווח זה לא יהיה רווח כל כך גדול

כרגע הרבה מרוכשי ה360 קנו הרבה מישחקים על כל קונסולה שנימכרה אבל ככל שאתה מגדיל תנתח שוק

לגימרים לא כבדים הלא כבדים יקנו פחות מישחקים על כל קונסולה נימכרת וזה אומר פחות רווח על כל 360 שנימכר וליפעמים הפסד

אם הקונה ירכוש קצת מישחקים או שביכלל רק ישכיר פה ושם

וזה בלי לדבר על ציפ טוב שמתי שאו יגיע

המחיר הגבוה מרחיק פירטיות מחיר נמוך יגדיל אנשים שיחפשו פירטיות (על החומרה כמובן ולא על המישחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...