להתמסטל בלי לקחת סמים! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתמסטל בלי לקחת סמים!

Systema

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מודי רואים שהיתי באיזה קורס לקוי של מדא

אתה ממש מצחיק חח היפרונטילציה זה לא אולי זה היפר ונטילציה שזה איוורר יתר שזה בעצם נשימות מהירות מאד

זה לא מה שקורה זה תהליך מה שקורה זה חוסר CO2 שיכל ליגרום להפסקת הנשימה ואף למוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ת'ראד מטומטם, אני מקווה שינעלו אותו כדי שילדים קטנים וטיפשים לא ימשיכו

להציע בו לילדים קטנים וטיפשים כמותם דרכים לפגיעה מוחית ואולי גם מוות :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך, ככה עובדת האבולוציה

אנשים טפשים לא נועדו לשרוד ולהתרבות

לא יודע לגבי כל זה... אבל בן אדם שלא נהנה עושה כיף בחיים ורציני כל הזמן וכל עוד הוא שומר על בטחונו מת טיפש, מצטער לומר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לעשות כיף

ויש לתת לחבר לחנוק אותך בשביל לנסות לקבל סוטול חוקי

הראשון זה בסדר גמור, השני נועד לדלל את האוכלוסיה מהמפגרים שלא מגיע להם לחיות

(אני עדיין טוען שצריך למצוא דרך שאסור יהיה ללדת בלי אישור ממשלתי כלשהו שההורים מסוגלים

לגדל ילד בריא ונורמלי, כי רוב הילדים של היום פשוט זוועה שלא הייתה צריכה לבוא לעולם [מצד שני, גם המבוגרים לא משהו])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה ממש לא צודק ודיי קרוב לדיקטטורה. איזה ילדים ללדת ואיזה לא, ומי יכול ומי לא. זה עיניינו של כל אחד ואם הורה שלא מסוגל לגדל ילד בצורה נורמאלית יולד שיהיה על מצפונו. גג תמי יש את הממשלה שתדאג לו במקרה והמצב כ"כ גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, ואז אנחנו מגיעים למצב שבו אנשים יולדים 20 ילדים בלי שלאף אחד מההורים

יש עבודה והעיקר כולם אומרים "שהמדינה תדאג להם"

אז תפנים את זה, המדינה זה לא איזה גוף מסתורי ומרוחק מכאן, ה"מדינה" הזאת שמדברים

עליה זה הכסף שהאנשים שעובדים וחושבים לפני שהם מביאים 20 ילדים לעולם צריכים לשלם

בתור מיסים בשביל לדאוג למפגרים שלא חשבו קצת והשריצו ילדים בכמויות

אז תגיד לי, למה ההורים שלי (ובעתיד הלא רחוק, גם אני) צריכים לכלכל את האנשים

האלה?

ודיקטטורה יכולה להיות הרבה יותר טובה ממה שזה נשמע. כל פעם שאומרים דיקטטורה אנשים חושבים

ישר על סטלין, על היטלר, על מוסיליני, על סדאם ושאר חבריהם. אבל אנחנו צריכים לזכור שבמשך מאות

שנים היו באירופה מלכים שהם גם היו דיקטטורים (אומנם המינוח היה מונרכיה, אבל same shit, diffrent name)

והעם אהב אותם ושגשג במהלך תקופת שלטונם, דיקטטורה יכולה להיות טובה מאוד, אם יש לך אדם מתאים בשלטון

ולעזאזל, בשביל לנהוג על קטנוע צריך רישיון, בשביל לנהוג במכונית צריך רישיון ובשביל עוד המון דברים מפגרים

צריך רישיון (ולא, אני לא אומר שצריך לבטל שיהיה אפשר לנהוג בלי רישיון) אבל בשביל להביא 20 ילדים לעולם

ולהרוס להם את החיים מהרגע שהם נולדו לא צריך רישיון? כן, יופי, זה ממש הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורים שלך מממנים את המדינה והמדינה מחליטה לאן ילך הכסף. זאת ההחלטה. וגם כן כל המשפחות האלה עם ה20 ילדים ב100 שערים חיות בעוני מטורף. כמה שהם מקבלים זה גרושים ממש.אם למשל לקצץ לשרים את המשכורת ב10K תכפיל את זה ב100 שרים (או כמה שיש בכנסת, לא זוכר) זה יוצא לך תוספת של מליון שקל תוספת לתקציב המדינה בחודש. תחשובכמה משפחות שמקבלות הבטחת הכנסה אפשר לממן. זאת הדרך שבה מתנהלת המדינה ואין מה לעשות.

בכל זאת דווקא מאוד אהבתי את הזווית הראיה שהצגת לגבי דיקטטרוה. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המחמאה, וכמו שאמרתי, דיקטטורה טובה רק כמו האדם שעומד בראשה

(דבר שנכון גם לגבי כל שלטון אחר, רק שבדמוקרטיה אפשר גם להחליף את השלטון)

ברור שהמשפחות האלה חיות בעוני, אבל זה לא אומר שהמדינה צריכה לממן להם ולו בקצת את

הוצאות המחיה. הרי הם החליטו להביא 20 ילדים לעולם, שהם יתמודדו עם זה בעצמם

ובכנסת יש ח"כים (חברי כנסת) ויש 120 כאלה

ושרים אפילו לא חייבים להיות חברי כנסת, הם יכולים להיות כל אחד (אני לא בטוח בדיוק לגבי ההגבלות על מי יכול לכהן כשר)

עזוב... אני לא מתכוון אפילו להתחיל עם כל התלונות שיש לי בנוגע למדינה כי אנחנו לא נגיע לשום מקום

(חוץ מכמה עמודים של התבכיינות על מצבה העגום של המדינה עד שלאיזה מנהל יימאס והוא ינעל את הדיון)

בכל אופן, אנחנו סוטים מהדיון

בואו נחזור ללהמציא דרכים לגרום לאנשים מפגרים "להתמסטל" למוות בלי שום חומרים למיניהם ובתקווה שהם ימותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב בן אינפר לנוידיה

אני חושב שמה שצריך זה שילטון לא מושחט ודיקדטורה וכיוון שאין כזה דבר אז חצי דיקטטורה וחצי דמוקרטיה

אני חושב שמה שאינפר אמר זה נכון ומיליון שקל ממש אבל ממש לא יעזרו לשליש מדינה עניה כל אחד יקבל 30 אגורות אולי וכמובן שזה יעבור קיצוצים ועוד ועוד ויגיע ל200 אלף לידים זקוקות וטיפשיות שעשו טעות מכוונת

או בקיצור אינפר צודק אבל דיקטטורה זה בילתי אפשרי אין כזה דבר אדם שיש לו היזדמנות כזאתי ממושכת והוא לא ינצל אותה וגם שהוא יהיה כשיר לשילטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? היו מספיק אנשים כאלה בעבר

נכון, היו גם אנשים שלא

בדיוק בגלל זה אני בעד "נועניזם" - שלטון על שם השליטה בו, נועה [ידידה שלי כשחשבנו על הרעיון, חברה שלי כיום],

שבו אני נושא תפקיד בכיר (כמובן, איך לא)

אבל אם נחזור לנושא הדיון...

אז תנסו לקשור לעצמכם חבל לצוואר, לקשור אותו למעקה של גג או משהו כזה ולקפוץ

ותזכרו, אתם עושים משהו בנוגע לפיצוץ האוכלוסין ולא רק מדברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...