חייב עזרה בבחירה של מכשיר אורנג', יותר מדי דילמות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב עזרה בבחירה של מכשיר אורנג', יותר מדי דילמות

iakovl

Recommended Posts

חברה

אני משתדרג בשבוע הבא מה3100 שלי (יברך שמו, שירת אותי כמו גדול שנה, ושרד את הצבא והטירונות שלי איתי, אני אזכור אותו עד יומו האחרון)

עכשיו עם הקולקציה של 2007 אין לי מושג מה לבחור, קשה לי

במיוחד שתקציבית זה הגזמה

רציתי ללכת על הN73 החדש אבל זה מחיר מטורף יחסית

אני מחפש משהו שיוכל לשמש גם כMP3 נורמלי (לא נורמלי אבל סביר) זה בונוס מבורך

אני חושב על ה6280 או על 3VX למרות שאני חסיד של נוקיה

תעזרו לי... אני חייב לבחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה E770 לא יכול להתחרות בהם, הוא טוב בתור נגן וזהו בעצם.

מבחינת מסך, ה6280 בעל מסך גדול יותר.

מבחינת , הצגת על הצד (מסך מלא), מה שלא מתאפשר בMOTO.

מבחינת משחקים, תמיכה במנועי 3D והרצה דיי חלקה של משחקים "כבדים".

דור שלישי (לא כזה קריטי, אבל יתרון כלשהו), כמובן אי אפשר להשוות את ה VGA העלוב של המוטו ל2 מגה פיקסל של ה6280 (אומנם נופל מול איכות הצילום של ה V3X, אבל עדיין עדיף על המצלפונים בעלי 1.3מ"פ).

לפי דעתי לחובב נוקיות, ה6280 נותן מענה מעולה, והוא זמין כבר מספיק זמן ברשת אורנג', ככה שהם מיומנים לגביו קצת יותר מאשר שאר קטלוג 07 שחלקו עדיין לא הושק (ואני מדגיש קצת, זה עדיין אורנג'...).

בהצלחה בקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ ה-V3X, 6280 וה-610I יריבים שקולים פחות או יותר ובאותו טווח מחיר. אין ממש איך להכריע את הכף.

עדיין ה-E770 מכשיר לא רע בכלל עם מחיר זול עוד יותר, אבל לא ממש ציינת את התקציב שלך.

שאלה: איזה עוד מכשירים צפויים לעשות עלייה בקרוב?ואיפה השוקולד לעזאזל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה V3X גדול טיפה (אם זה מפריע לך הגודל).

הסוני K610I יפה יש לו MP3 טוב והוא קטן בהשוואה ל אבל הבעיה היא שיש רק שתי חנויות באינטרנט שמוכרות כרטיסי מתאימים בשבילו והמחיר מאוד גבוה (340 שקל ל 512M).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לSE אפשר למצא כרטיסים קצת יותר זולים , כמו כאן לדוגמא : http://www.camera4less.co.il/product.asp?f=1282&p=95 .

לגבי המכשיר , התחדשתי ב610 לפני מספר ימים , ואני דיי מרוצה ממנו .

מכל הסונים שהיו לי , הוא נותן תחושת פלסטיק מוזרה כזאת , אבל כמכשיר , הוא דיי מעולה . מגיב מהר , סבירה , חסר שזה מבאס קצת , הייתי משתמש בזה בתור פנס , ספיקר דיי חזק , ממש חביב כזה , אפשר לקבל מאורנג' גם החזרים על המכשיר הקודם , ואז יוצא יותר זול מה1044 שהוא עולה ככה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחויב לקנות מאורנג'? למה המחירים בחנויות אחרות לעומת אורנג' הם ממש נמוכים..

כעקרון, הפלאפונים המומלצים בשבילך זה הNokia 6280, הSE W800 והSE K610I, אין באורנג' את הW800 לכן שאלתי אם אתה יכול לקנות מחנות אחרת.

אם אתה רוצה פלאפון ממש זול, יש לך את הE770 שעומד על כ700 ש"ח, אך בעוד 300 ש"ח יש לך את הSE K610I ואת הV3X..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו בחשבון שה V3X לא באמת עולה 1100 שקל.

הוא בתוכנית התחייבות לשנתיים, עם תעריפים דיי יקרים ודמי מנוי על התוכנית.

ההפרש בשיחות בסוף החודש בין התעריפים האלה לבין תעריפים סטנדרטיים נותנים לאורנג' תוספת יפה לכיס.

בכלל, אני לא הייתי ממליץ להתחייב לרשת ובמיוחד לא לתוכנית מסויימת, תפרסו את התשלומים לשנה אחת (מקס') ותפתחו לSIMFREE במידה ותרצו לנדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא כבר מנוי ברשת אורנג' - אז אין התחייבות לשנתיים בשידרוג.

בכל אופן - זה מכשיר לצבא לפי מה שהבנתי - ולכן הוא צריך להיות עמיד וזול - לשרוד הרבה מכות ונפילות מצד אחד, ושלא יהיה חבל עליו אם הוא יגנב/יהרס מצד שני.

6280 לא עומד בקריטריון - טלפון שנחנשב לשביר מאוד (ועם לא מעט באגים, אפילו די הרבה).

V3X די גבולי - הוא מרגיש חזק, אבל הוא לא נפל לי בצורה משמעותית מעולם (אלה אם נפילה של 50 ס"מ נחשבת לאחת כזו ואז לא קרה כלום).

עם ה-K610 אין לי ניסיון - אבל על פי הנתונים היבשים הוא נראה טוב מאוד לצורך העיניין.

ה-E770 נראה מושלם למטרה - גם זול וגם בגוף די עמיד (דומה מאוד ל-E1, המאוד עמיד בפני מכות :P).

אם המכשיר הוא לא לצורכי - חד משמעית V3X או K-610 - מה שלך יותר נוח. תבקש לבדוק במרכז שירות. אני באופן אישי מעדיף את ה-V3X (לא אוהב את הממשק של SE). ה6280 עולה כמה מאות שקלים יותר ללא שום הצדקה, והE770 הוא טלפון לצעירים (עם דגש על דור שלישי לנוער), ופשוט למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה E770 לא יכול להתחרות בהם, הוא טוב בתור נגן וזהו בעצם.

דווקא ממה שידוע לי דווקא לו יש מסך לא רע בכלל בכלל...

מה אני הייתי בוחר מהרשימה כאן ? מאד אהבתי את ה-K610, נותן דווקא תחושה יוקרתית וטובה ועם זאת אינו יקר כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...