איזה קירור יותר טוב? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קירור יותר טוב?

pavel19

Recommended Posts

נראה לי שהחיישן מזייף

אבל תודה בכל זאת

אפשר לנעול

דבר ראשון , לאוברקלוק לא קונים לוחות אם של , לפחות לא עד שהם ייתעלו על עצמם ויגיעו לרמה של לוחות כמו P5B DELUXE , DFI INFINITY FOR LGA 775 , 965P\G-DS3\4 ועוד רבים וטובים , דבר שני , המעבד שלך מעולה לאוברקלוק , תקנה לו קרור קצת (קצת הרבה למען האמת) יותר טוב ותוכל בכיף להגיע איתו ל3 ג'יגה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן, זה לא נכון.

לוחות היו תמיד טובים מאוד ב-OC, אני בטוח שגם הלוח שלו יהיה מעולה תלוי בביוס למען האמת.

והקירור שלו קשט יותר מהסטוק של אינטל ואמור להיות אל כזה נורא.

טובים מאוד כן , אבל חוץ מקרה או שניים (שכבר לא רלוונטיים למעבד הזה) DFI , ASUS , GIGABYTE , ואפילו ASROCK עם THIRD PARTY BIOS היו יותר טובים , לכן לא מומלץ לקנות כי הם פחות משתלמים , עם הוא מעוניין לנסות THIRD PARTY , שיינסה ויביא תוצאות זה בטוח יהייה מעניין , והקרור שלו לפי קצת ביקורות מהרשת אכן יותר שקט , על זה אין וויכוח , לכן הוא אכן לא כזה נורא , הבעיה היא שלאובר ממוצע הוא יספיק , אבל לאובר ממש הוא צריך יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אומר שה- שלא עובר את ה-300 בלחץ יותר טוב מלוח אם מבוסס 975X שהוא מאחת החברות היותר טובות שקיימות, על בסיס מה?

על בסיס זה שיש להם ביוס עוד אל מי יודע מה והוא ילך וישתפר עם הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אומר שה-Asrock שלא עובר את ה-300 בלחץ יותר טוב מלוח אם מבוסס 975X שהוא מאחת החברות היותר טובות שקיימות, על בסיס מה?

על בסיס זה שיש להם ביוס עוד אל מי יודע מה והוא ילך וישתפר עם הזמן?

ממש לא... התכוונתי שבתקופה מסוימת לASROCK עם ביוס פרוץ היו לוחות שהצליחו לעקוף את אלה של ABIT , נכון , זה לא המצב היום , היום ABIT קורעת את ASROCK בקלילות , אבל נקרעת בעצמה ע"י שאר החברות , ככה שבכל זאת עדיף לא לקנות אותם , נכון להיום

עריכה : מצאתי !!! כתוב שם שמאז תחילת 2004 ABIT מפגרת , ועד היום הם לא חזרו לעצמם... http://hwzone.co.il/reviews/an832x/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להגיד סתם דברים לא נכונים מימתי ASCROCK טובה יותר מabit לא זכור לי דבר כזה... וגם אם ביוס פרוץ היה אולי לוח אחד שהיה "טוב בoc" וכדי שהוא יהיה טוב בoc היה צריך לעשות לו גם כמה מודים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להגיד סתם דברים לא נכונים מימתי ASCROCK טובה יותר מabit לא זכור לי דבר כזה... וגם אם ביוס פרוץ היה אולי לוח אחד שהיה "טוב בoc" וכדי שהוא יהיה טוב בoc היה צריך לעשות לו גם כמה מודים..

טוב צודק , דיברתי שטויות ... בכל מקרה אבל הנקודה שלי הייתה שABIT בשנים האחרונות קצת מפגרת אחריי המתחרות שלה , לכן לא ממש כדאי לקנות אותה כרגע , את הנעשה אין להשיב ופותח הת'ראד לא הולך להחזיר את הלוח ולקחת אחר , אולי כדאי שפשוט ניתן לו ביוס פרוץ (אני לא מומחה בנושא ) ללוח הזה שמוציא ממנו הרבה בOC ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...