7600GT, כמה זמן יחזיק על High? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7600GT, כמה זמן יחזיק על High?

JSK

Recommended Posts

איזה שטויות ה 7600GT וה 7900GS כרטיס חזקים

והם יריצו את המשחקים האלו

והם לא חמים יחסית למתחרה

צריכת החשמל שלהם מאוד נמוכה

אם אתה לא שדורש רזולצויות ופילטריפ בטירוף שניהם יתיאמו

תקח מה שנכנס לך בתקציב

כמובן שה 7900GS עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע, התחלתי ממש להלחץ... האובליביון לא ירוץ נורמלי- טוב על ה 7900GS? וגם לא NevewinterKnights 2?

26.jpg

עריכה: רק לדייק

Maximum Quality with HDR

Oblivion remains one of the biggest challenge for graphics cards to date. You can see that the X1800XL does very slightly better than the 7900GS in this game when you turn on the AF. You also see that turning on the AF does not drop frame rates that much. I found my optimal playable setting at 1280x1024, 16xAF but turning off the shadows and shadows filtering which makes much less of an impact of visible image quality

.

וומביקורת אחרת

oblivion.gif

Running Oblivion at 1600x1200 in Ultra Quality mode is asking a lot, but you can almost get away with it on the 7900 GS. I wouldn't want to use these settings for everything, but the game does feel fairly smooth most of the time.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על העריכה שלי

עריכה: ברור שה 7900GS עדיף. גם בא עם מוכנות ל HDCP

ואם כבר מדברים על OC אז

The card does 590MHz and 900MHz Memory quite easily, from the default clockspeeds of 450MHz and 660MHz Memory. The newer G71 on the 7900GS seems to do better than the older of the 7900GT I tested. More surprising however is the overclock attained on the Hynix Memory. It does just as good as the Samsung counterparts, if not a slight bit better. So can just as good it seems, at least on this card. Easily a 30% boost in performance without any physical modifications and the fan still spinning at the same speed. This puts it above a default clocked 7900GT in terms of performance.

4.gif

אבל כמובן שרצוי מאוד קרור טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

integral,

בטבלה הראשונה שלך.

המערכת שעליה הריצו את הbench היא:

C2D E6600

עם DD2 800 CL4

אפשר בשקט להוריד 20% מה FPS על מערכת נורמלית.

7600GT, חבל על הזמן בכל מה שקשור לאובליביון. זאת דעתי ואני עומד מאחוריה.

אבל במשחקים אחרים לא יהיו בעיות.

עריכה: אגב זאת דוגמה טובה לכמה מעט השפעה יש לכמות הזכרון על הביצועים. כל עוד הטקסטורות לא גדולות מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שווה לקחת 7900GS (אני לא עושה OC) והוא יחזיק משחקים על Mid-High לשנה וחצי- שנתיים הקרובות?

ורצוי להחליף לו קירור? ממש חובה? כי אני לא עושה שום OC במחשב... אם מש חובה נוסף איזה כדאי המחיר של עד 100 ש"ח בפנדה.

דרך אגב הכרטיס המדובר הוא זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_416_1271_2217&products_id=14983

אז בירור אחרון.

הוא טוב יותר מה 7600GT , הוא יריץ אובליביון על Mid ואת שאר המשחקים על ה Mid-High לשנה הקרובה?

ושוב, צריך להחליף לו קירור? (נודניק שכמותי :nono:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני לא יכול להוסיף לX1900GT מכיוון שבפנדה הוא עולה 1600 וה7900GS עולה 1200 כך שזה עוד 400 ש"ח שאין לי.

הGS יספק אותי אני חושב לשנה הקרובה ועוד שנה אני אחליף אותו אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני לא יכול להוסיף לX1900GT מכיוון שבפנדה הוא עולה 1600 וה7900GS עולה 1200 כך שזה עוד 400 ש"ח שאין לי.

הGS יספק אותי אני חושב לשנה הקרובה ועוד שנה אני אחליף אותו אולי.

אם אתה לא יכול לקנות מחנות אחרת אז קח את ה7900GS

ואני מאמין שהוא יחזיק גם יותר משנה, הכרטיס שלי ניקנה לפני שנה וחצי ועדין מריץ הכל על מקסימום כולל אובליביון ב1024X768

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 7600GT

אובליביון רץ על AAX4 ו - BLOOM עם הגדרות אחרות עד המקסימום (כמעט כולן)

רץ חלק ביות

רזולוציה 1280X1024

אז למה להגיד שהכרטיס לא מריץ טוב את המשחק

1.

HDR>BLOOM

2. לי יש 7900GT וזה לא רץ חלק עם כל ההגדרוות במקסימום. אז איך יתכן שזה רץ חלק אצלך?

3. חוץ מזה שעל מחשב פי שתיים יותר חזק משלך יש לכרטיס שלך 24 FPS בממוצע.

כנראה שלא כל ההגדרות שלך על מקסימום, כנראה שאתה רגיל לגרפיקה מקוטעת. אני לא יודע מה הקטע אבל זה לא רץ חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...