למה לא לקנות Samsung 931bf? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא לקנות Samsung 931bf?

Mingi

Recommended Posts

בשבועות האחרונים גלשתי בפורום והתעניינתי לי במסך חדש, בהתחלה ששאלתי על המסך הנ"ל קיבלתי תגובות שזה אחלה מסך ושכדאי לקנות אותו.

אתמול נכנסתי בשביל להתרשם עוד קצת וליהיות בטוח, ומצאתי רק תגובות רעות עליו, ולעומתו המסך המקביל של מקבל שבחים פה מכולם.

הייתי רוצה לקבל תשובה חד משמעית, למה ל-א כדאי לקנות אותו, ובמה הוא נופל ממסכים אחרים ברמתו(ה-hr של ודומיהם...), תודה!

חשוב, ראיתי את שני המסכים בפעולה אחד ליד השני עם אותן הגדרות וכל זה, בשומר מסך של השעון מי שמכיר, והם נראו לי בול אותו דבר. ההבדל היחיד ביניהם לטעמי היה המסגרת(שחור או לבן) והמחיר(כמה עשרות שקלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אני מבין, אני מתעקש עליו כי יש לי הצעה לעשרה תשלומים שווים עליו(בלי ריבית חח) במחיר נמוך יחסית לLG

אבל אם יש הבדל משמעותי בביצועים אני צריך לדעת...

בכל אופן תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בבעיה שבמעבדת אמרו לי שזה כך בכל מסכי הLCD - בחלק התחתון והעליון של המסך (צמוד לפלסטיק של המסגרת) רואים אור בוהק ביוצא משם ומקרין טיפה על המסך, זאת כאשר הבהירות+ניגודיות גבוהים יחסית וכאשר הסביבה חשוכה לגמרי.

לא שמים לב לזה כאשר דלוק אור מסביב.

לכן זה משפיע ומפריע במיוחד בסרטים בפורמט WS, כאשר בחלק העליון והתחתון יש לך פסים שחורים...

אני לא יודע אם זה כך בכל המסכים, אבל זה כך ב931BF שרכשתי, ואני לא מרוצה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הבהירות וניגודיות ל-10, עדיין, כשהחדר חשוך ואני צופה בסרט WS - שמים לב לאור בחלק העליון והתחתון של המסך.

הבנתי מחבר שזה בכל דגמי ה-BF.

ממעבדת , כאמור, הבנתי שזה בכל ה-LCD... שככה הטכנולוגיה עובדת.

:nixweiss:

אני חושב שאחזיר אותו ואקנה Chi Mei 22 או ViewSonic 930

ואז אדע אם זה רק ב-BF או בכל ה-LCD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...