נושא הדיון הוחלף ל cx300 בנוגע לטרבל צורם ובאסים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נושא הדיון הוחלף ל cx300 בנוגע לטרבל צורם ובאסים

Phantasm

Recommended Posts

לא ממש מתאים לי גדולות בגלל שהם יהיו בתיק שלי כל הזמן ואיך לומר.. אני לא משמ עדין איתו

הפורטה פרו ממש ממש ממש ממש מכוערות לא מדמיין איך מישהו יכול לצאת איתן לרחוב

אתה רציני לגבי הטרבל הצורמני ב CX? כי טרבל צורמני זה הדבר שאני הכי מפחד ממנו באוזניות קטנות למישהו יש מה להגיד על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאוזנים שלי הטרבל של cx מעצבן בעיקר בשירי hip hop שומעים את sss ממש מעצבן.

פורטה פרו אחלה (ולא כאלה מוכערות במציאות כמו בתמונות) אבל גם הם פתוחות וחדירות לרעש חיצוני.

ה26p לא נוראיות לטעמי עשיתי השוואה אצל חבר מול ה-px100 שלי ,אני העדפתי את האוזניות שלי אבל הוא לא, הם נשמעו לי ממש טוב במיוחד לאור העובדה שהם סגורות :xyxthumbs:(והם לא גדולות בכלל והם מתקפלות ומגיעות עם פאוץ קטן).

ציטוט מ- "הייד רום" עליהם -

Oh, yeah... A killer small rock/rap/funk sealed portable headphone. Good sound, big bass, great seal!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מ- "הייד רום" עליהם -

Oh, yeah... A killer small rock/rap/funk sealed portable headphone. Good sound, big bass, great seal!

אתה מודע לעניין שהם חנות?

הפורטה פרו ממש ממש ממש ממש מכוערות לא מדמיין איך מישהו יכול לצאת איתן לרחוב

הם לא כאלה מכוערות :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעש הזה שכולם מדברים עליו קיים בכל ה- in- ear. מה שקורה זה ששומעים בחוזקה (יחסית) כל נגיעה בכבל שלהן... לפעמים זה יכול להפריע טיפה, אבל זה לא ממש מפריע.

BTW, אני מתכנן לקנות in ear וחשבתי על ה- CX300.

עכשיו כשאתם אומרים שזאת בעצם אותה אוזניה כמו ה- EP630 זה קצת גורם לי להתלבט... אתם בטוחים שזאת אותה האוזניה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטרבל הצורם ב-CX300 מופיע רק כשהאוזניות חדשות.

אחרי תקופה של BURN IN התופעה נעלמת לגמרי, והאוזניות מהנות ביותר, בכל תחום התדרים.

ובקשר לרעשים המיקרוסוניים, התופעה כמעט ולא מורגשת ב-CX300 לעומת IEM אחרות.

אני מסתובב המון עם האוזניות ברחוב והמוזיקה נשמעת צלולה וחסרת הפרעות, הבעיה היחידה היא שהן אוטמות רעשים יותר מדי טוב עד שזה הופך למסוכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-cx300 כבר לפחות חצי שנה ושמעתי בהם המון אז הם עברו את תקופת הburn in שלהם ,הם אכן השתפרו עם הזמן אבל אני חושב שהם לא משהו ביחס למחיר שהם עולים (iem אף פעם לא משתלמים ביחס איכות\מחיר).

הטרבל הוא צורמני לטעמי והבאס הוא נפוח וחד גוני לא אהבתי לשמוע איתו מוסיקת היפ הופ ,פופ,או רוק כבד איתם כי הבאס ממש הרס לי, סגנונות מוסיקה יותר רגועים נשמעו בסדר איתם.

ומבחינת נוחות ,לא יכלתי לשמוע איתם לאורך הרבה זמן כי זה היה מכאיב לאוזנים,ולא יכלתי ללכת איתם בגלל הרעש המיקרופני שהיה מהכבל(מה גם שלא כדאי להיות כזה מנותק מהסביבה יכולים לדרוס אותך :( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...