למי יש כונן LG דפוק? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי יש כונן LG דפוק?

^Z^

למי יש כונן LG דפוק?  

1296 הצבעות

1. 1. למי יש כונן LG דפוק?

• לי, עדכנתי קושחה וזה עובד.
    • לי, מימשתי אחריות והLG החדש עובד סבבה.
    • לי, מימשתי אחריות ולקחתי צורב אחר.
      0
    • לחבר שלי יש LG והוא דפוק.
    • יש לי יותר מצורב LG אחד ואין לי שום בעיה איתם.
    • אין לי שום בעיה עם צורב הLG שלי.
    • הLG שלי דפוק ולא מימשתי אחריות.

Recommended Posts

יש לי CD-ROM של לפני 5 שנים והוא נדפק לפני כשנתיים..

נדפק זה אומר שהוא לא פותח יותר את המגש..וגם כשהוא עוד נפתח הוא לא היה קורא הרבה פעמים CD למיניהם..

הדגם הוא..CRD-8521B

בנוסף יש לי צורב של מלפני שנתיים....עד לפני חצי שנה ככה הכל היה טוב..עד שגם הוא הפסיק לקרוא לי דיסקים...הטעינה לוקחת מלא זמן ורק פעם ב20 הכנסות של דיסק אולי זה קורא...הצורב מדגם CD-RW GCE-8320B (לא מזוהה כKG במחשב אלא כ HL-DT-ST)

האם אפשר לעשות משהו כדי להציל את הכוננים?

עדכון קושחה?

מקסימום ילך הכונן זה כבר לא מפריע לי..

אין ממש מה לעשות...

גם יש לי יש את ה GCE-8320B ...וגם אצלי שמתי לב שהוא עם הזמן נהיה יותר ויותר עייף...

עדכון קושחה לא יעזור לך פה כי זה מה שאני עשיתי... עידכנתי Firmware לגירסה 1.04 אבל שום דבר במהירות הקריאה של הצורב לא השתנה...

בעיה נוספת זה שמדי פעם הוא גם מסרב לפתוח את המגש אבל כמה מכות חלשות שם באזור מסדרות את העניין :)

חוץ משני בעיות שהזכרתי הצורב עובד עד היום כמו גדול וצורב הכל בלי בעייה...קצת באיטיות אבל בלי בעייה

בקשר ל CD-ROM.... יש לי דגם כמעט זהה לשלך (CRD-8522B), או יותר נכון היה לי עד שהוא התחיל לזייף לגמרי בקריאת דיסקים ונמאס עליי

אז הוצאתי אותו ושמתי אותו בצד...והיום באותו מקום שבו הוא ישב יושב לו ה GSA-H10...

בקיצר אני מציע לעלות את המדרגה הזאת ולהשתדרג לצורב חדש יותר...זה רק עניין של זמן עד ששניהם ימותו לך וגם שזה יקרה אין לך מה להתבאס כי הם די עשו את שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון של לעבוד בתור טכנאי ולראות צורבים של כל החברות מתקלקלים

טוב האמת באתי לרדת עליך עכשיו מה זה חזק, אבל אני לא... בסה"כ הכוונות שלך טובות, אני מקווה שהסקר שלך יצליח (אבל בתור "טכנאי" אני בטוח שיש לך את כל התשובות).

:-*

ו btw חבר'ה, אנחנו מדברים על צורבי , לא סידירומים.

עריכה:

אתה יודע מה? הבאת לי רעיון... עוד מעט יהיה סקר מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הסקר שלי ולפי התוצאות של הסקר הקודם אני כן מאמין שהצורבים של NEC מתקלקלים יותר מהממוצע אבל חייבים להשוות

ואני לא אמרתי בשום שלב שבגלל שעבדתי בתור טכנאי אני יודע הכל אבל כן ראיתי הרבה כוננים\צורבים מתקלקלים ואני כן מאמין שכוננים אופטיים בכלליות וצורבים בפרט מתקלקלים יותר מהר מרוב חלקי המחשב בשימוש סטנדרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואלה תודה אחים שלי כנראה שאורך חיים של CD או הוא ככל הנראה שנתיים...

לגבי הויכוח שלכם מי יותר אמין NEC או ...יש פה הרבה המלצות על DVR111 של פיוניר...אז למה אף אחד לא קונה אותו?

בנתיים כולם מרוצים..והמחיר דומה לאחרים גם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך את הצורב A10H.

יש לו תכנת FIRMWATE 02

אני עדכנתי ל 03

וניתן לעדכן לתכנה של KG אחרת שעושה את הצורב ביותר יכולות צריבה.

אני לא ממש מבין את היכולות האלה (מי צריך DL במהירות גבוה???)

אבל לפי דעתי הוא צורב שמזהה מאוד לאט את הדיסקים אך עובד מצויין ללא רעש מיותר.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמו שכבר קראת היו לי שני כוננים מתוצרת ושניהם התקלקלו...ואני לא רוצה שוב שזה יקרה..

לכן חשבתי ללכת על הפיוניר..למישהו יש נסיון אישי איתו?

אחרי כמה זמן התקלקלו ?צורב זה לא דבר נצחי לפי דעתי גג 1000 צריבות.

יש לי נסיון אישי אם הפיוניר צורב מעולה!

גם אם יש לי נסיון טוב ולפי דעתי זה צורב יותר אמין מנק למרות שהסקר עוד לא מוכיח זאת עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...