מהירות ה - UPLOAD עולה - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות ה - UPLOAD עולה

ofsher

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בזק בינלאומי היא רק חברת בת של זה לא אומר שלא יהיו לה מבצעים גם לכלבים

תתפלא, אבל זה נכון. יש בעייתיות מסויימת ביו בינ"ל ו-HOT שנובעת כנראה מהיותה חברת בת של .

שים לב שכש-HOT יוצאת במבצע היא מזכירה את שמן של כמעט כל הספקיות המוכרות פרט לבזק בינ"ל. גם הייתה על זה כתבה ב-YNET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי תורת המשחקים חוסר איזכור של בינלאומי בפרסומות של HOT מתקזז אם הפרסומות של בינלאומי . יש גם אינטרס נגדי לזה מהצד השני כלומר ובזק בינלאומי יש את עיקרון העדדיות בניהם בכך שלבזק בינלאומי מקדימה מבצעים וטכנולוגיות של לפני ספקיות אחרות כך שהאפקטיביות יורדת/עולה ככול שהספקיות האחרות ממתעקבות אם הפרסומות שלהם לשירותים על בסיס בזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים צאו מהסרט שאתם חיים בו....אים 150 בשבילכם זה שיפור אז ה512 העלאה ו1.5 מגה ההורדה שיש לי כבר קרוב לשנה(ואני משלם רק 115 שקל ביחד עים התשתית...עוד מעט 70 שקל בסה"כ..) זה יהיה כמו מהירות האור בשבילכם :hat:

נ.ב.

זה HOT+012 בכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים צאו מהסרט שאתם חיים בו....אים 150 בשבילכם זה שיפור אז ה512 העלאה ו1.5 מגה ההורדה שיש לי כבר קרוב לשנה(ואני משלם רק 115 שקל ביחד עים התשתית...עוד מעט 70 שקל בסה"כ..) זה יהיה כמו מהירות האור בשבילכם :hat:

סכום מאוד דומה (לא יודע מספר מדויק), שתי מגה הורדה, 0.2 מגה הורדה.

ניראה לי ששלי יותר פרקטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.

זה HOT+012 בכבלים

ואתה תקוע עם 1.5MB, אז מה ההתלהבות? אם היית אומר שיש לך חבילה של 5000Kbps בהורדה ו2000Kbps בהעלאה אז בסדר, אבל לא. אתה בא וחושב שאתה חכם גדול בזה שאתה תקוע עם 1500Kbps אבל יש לך 500Kbps העלאה. UPLOAD גדול יותר שימושי בעיקר בשיחות מולטימדיה ובתוכנות P2P. אני לא אומר שזה לא חשוב(כי זה כן, והמהלך הנוכחי של נזק עדיין לא מספיק לטעמי), אבל זה לא מצדיק את זה שאתה תקוע עם 1.5MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...