מהירות ה - UPLOAD עולה - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות ה - UPLOAD עולה

ofsher

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ד"א, גם הכותרת של הדיון וגם הכתבה של YNET מטעה.

בכתבה של YNET לא כתוב בשומקום שמדובר ב-ADSL. בהתחלה חשבתי שמדובר בבזק ספק האינטרנט, רק מקריאת המשך הכתבה אפשר להסיק/להקיש שמדובר בבזק ספק התשתית. חבל ש-YNET לא טורחים להיות קצת יותר ברורים.

ולגבי הדיון הזה, הכותרת באמת מטעה. אלא אם כן פותח הדיון ביקש שכולם יסתקרנו ויכנסו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי גם עם וגם עם 012. מפגרים בטירוף :bash:. המוקדנית הראשונה שדיברתי איתה טענה שהשדרוג אצלי כבר בוצע באופן אוטומטי ואני צריך לברר איך השדרוג מתבצע אצל 012. בדקתי בנתב, מופיע לי 192Kbps. דיברתי עם 012, המוקדן שענה לי אמר שאין צורך לשדרג אצלהם וברגע שהמהירות בבזק עולה - היא תעלה גם אצלהם(מה שאומר שזה נכון, באמת יש ספקיות שלא מגבילות upload). בדקתי שוב בנתב כדי לוודאות, אפילו התחברתי מחדש לאינטרנט, עדיין 192Kbps. דיברתי עם , הפעם המוקדנית השניה שענתה לי טענה שכל השדרוג מבוצע לכל הלקוחות באופן הדרגתי שימשך 3 חודשים ושהשדרוג אצלי עדיין לא בוצע והיא לא יודעת למה המוקדנית הקודמת אמרה שהוא בוצע :s05:. היא אמרה שהיא פותחת פניה בענין הזה כדי שיעדכנו לי את המהירות כבר בימים הקרובים. היא לקחה מס' פלאפון ואמרה שברגע שזה יתבצע יצרו איתי קשר כדי להודיע לי. טוב, עכשיו אני מחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...