עזרה| בקשר לאוברקלוק במחשב שלי: DFI Infinity 975X\G - Core 2 Duo E6300 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| בקשר לאוברקלוק במחשב שלי: DFI Infinity 975X\G - Core 2 Duo E6300

AviBsH

Recommended Posts

המפרט שלי בצד, אני הגעתי עכשיו באוברקלוק אוטומטי [ זאת אומרת העלתי באחוזים ], ל-320FSB, מה שאומר 2240 MHZ.....

נאמר לי שעם מערכת כמו שלי, אפשר להגיע הרבה יותר רחוק, השאלה שלי היא כזאת, עכשיו עם האובר האוטומטי, הזכרונות שלי על 400 באס, שזה אומר 800MHZ, אם אני את המהירות שלהם לבאס של 200, זה אומר 400MHZ, אני יוכל להגיע יותר רחוק? ומה בדבר המתח? לאן אני צריך להרים את המתח, אני מפחד לשרוף משו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שכבר הגעת למגבלה שלך.

אין מה לעשות, הלוח שלנו מאד בעייתי. קודם כל איזה יש לך? אם לא 731 תעשה עדכון ביוס.

DFI עוד לא הוציאו ביוס נורמלי ללוח הזה, ויש כאלה שיכולים להגיע איתו לBUS של 370, ויש כאלה שלא יכולים אפילו לעבוד יציב על STOCK. אני עבדתי יציב על 333 אבל לא תמיד הצלחתי לעשות BOOT :nixweiss: . לכן אני עובד עכשיו על STOCK, ומחכה שDFI יוציאו ביוס שיפתור את כל הבעיות, כי ללוח יש פוטנציאל טוב אך הוא לא מוגמר. לDFI לא היה הרבה זמן לעבוד על הBIOS של הלוח הזה, והם הוציאו אותו מהר מדי לשוק. הם הוציאו כבר כמה BIOSים BETA שנותנים ללוח פוטנציאל טוב של BUS 450, אך הם מאד לא יציבים... לחלק זה הרס את הלוח, חלק לא הצליחו לעשות BOOT וחלק אחרי המון טוויקים מתקדמים בBIOS הצליחו להגיע לתוצאות יפות... לך לפורומים של XS בשביל עוד מידע.

עצה שלי אליך. אם אתה רוצה לעשות אובר לתוספת ביצועים טובה, אז עדיף תחכה. אם אתה רוצה לעשות בשביל הספורט, בהצלחה ומצפה לך המון עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו ביטול, אני לא הולך לעשות , היום ניסיתי לעשות, העלתי באס ל-330 והמחשב לא נדלק לי עד שלא עשיתי איפוס כללי ללוח אם, ידנית...

חוץ מזה שנודע לי שתחת האחריות כבר לא תקפה, אז אני אוותר וזהו =\

אני מעדיף לא להסתכן וזהו...

אני יכול לעבוד יציב על 320 באס, וזכרונות במהירות 800MHZ, אבל אני אעדיף להישאר על הסטוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהעלת את הBUS ל320, שמת את הזכרונות על 1:1 ושמת על OC MODE את הPCI-E? אם לא שמת את הזכרונות על 1:1, אז פשוט עשית עצבני לזכרונות שלך ובגלל זה קרה מה שקרה...

בכל מקרה, אתה לא "מסתכן" פה... אתה לא תפגע בכלום אם אתה יודע מה אתה עושה... מקסימום תעשה איפוס לביוס ויהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהעלת את הBUS ל320, שמת את הזכרונות על 1:1 ושמת על OC MODE את הPCI-E? אם לא שמת את הזכרונות על 1:1, אז פשוט עשית עצבני לזכרונות שלך ובגלל זה קרה מה שקרה...

בכל מקרה, אתה לא "מסתכן" פה... אתה לא תפגע בכלום אם אתה יודע מה אתה עושה... מקסימום תעשה איפוס לביוס ויהיה בסדר.

בוא אני אגלה לך סוד.. במערכות החדשות - גם אם אתה לא יודע מה אתה עושה.. שום דבר שאיפוס ביוס לא יכול לפתור לא יכול לקרות.. פשוט כלום! אין שום סיכוי שהמעבד ישרף מאוברקלוק וגם לא הלוח וגם לא הכרטיס מסך.. כל עוד יש עליהם את הקירור שלהם שמתוכנן לעבוד איתם... ניסיתי לשרוף את הכרטיס שלי מאוברקלוק בלי העלאת מתח - זה לא עבד.

את המעבד לא ניסיתי אבל אם תקבע למעבד שלך באס 550 נגיד המחשב פשוט לא יעלה.. זה לא יעשה כלום למעבד ולא ללוח(מבחינת נזק) אז אין לך כל סיבה לדאגה.. מה גם שבקשר לאחריות.. שלח לי בפרטי אני כבר אסביר לך תעניין כאן. זה לא מה שכולם חושבים.. זה ממש לא דבר מסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר בלי העלאת מתח :)

וסטינגר, אתה לא צודק בכלל, מה זאת אומרת אתה לא יכול לפגוע גם אם אתה לא יודע מה אתה עושה? ואם אתה מעלה מתח בלי לדעת מה אתה עושה? זה ועוד איך יכול לשרוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה.. הדרך היחידה שבה יכול להידפק מעבד מאוברקלוק היא ככה שתעשה שהוא יציב וטמפרטורת המעבד נשארת גבוהה כל הזמן ואתה משאיר את האוברקלוק(מה שלבנאדם נורמאלי אין סיכוי שיקרה) ועוד פעם אני אומר להידפק.. לרוב זה יהיה שהוא בסה"כ ינזק(אבל עדיין ימשיך לעבוד כמו שצריך) וגם זה מאוד לא סביר שיקרה(מעבודה בטמפרטורה גבוהה) כי הוא מתוכנן לזה.(שאם ובמקרה הקירור לא בסדר אז הוא ידע להוריד את מהירות השעון)

המעבד בימינו יודעים לבד כבר לכבות את עצמם או להוריד לעצמם את המהירות אם ובמידת הצורך.. שלא לדבר בכלל על C2D...

ואם אתה תעלה מתח יותר מידי ותעשה יציב - כמו שאמרתי למעלה.. המעבד סה"כ יתחמם ואז ינזק ואתה תבין את זה כבר לבד שהוא חם מידי ותוריד את האוברקלוק.. מאוד קשה לשרוף רכיב אלקטרוני מאוברקלוק - גם אם אתה מתאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]last winter I ran my -M (stock 1.45v 2ghz) constantly on 1.875v 2.58ghz stable and I also booted a couple of times with 1.95v 2.65ghz, but it wasn't stable. it's very hard to fry a CPU or any other component for that matter.

oh, the CPU was and still is air cooled.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...