צריך המלצה לפלאםון בין ה3000 ל 5000 שקל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לפלאםון בין ה3000 ל 5000 שקל

Aviko

Recommended Posts

חבר'ה ה-K790a הוא הגרסא האמריקאית של K800i?

אני קצת מבולבל כי מנתונים יבשים הם זהים

אבל מהדהד לי במוח משום מה של-800 יש עיצוב טוב יותר (האמנם?) ועדשות נורמלוית שבאמת מאפשרות צילום סבבה לגמרי

שמישהו יתקן אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

K790 אותו מכשיר כמו K800 רק בלי דור 3.

ויש בארץ N93 ב-4500 שקל, המכשיר הכי טוב בעולם כרגע.

WWW.GSMPRO.CO.IL

חנות אמינה.

ו-YOAV תפסיק לקשקש,ה-73 מפוצץ בבאגים ומפציץ בקרינה.

סתם מכשיר מעפאן. המסך של הקיי800 פי מליון יותר חד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N73, חוץ מהמצלמה הוא לא רואה את ה-K800..

וגם הוא לא גרוע במצלמה, פשוט ה-K800 הוא טלפון המצלמה הכי טוב שיש היום בערך.

על סמך מה אתה אומר את זה?

חלילה שאני לא אומר שהN73 לא מעולה, אני פשוט לא ממש מבין במה שאר הדברים בהם הN73 מתעלה על הK800I?

פותח הדיון, לך או על הN73 או על הK800I, קח מה שיותר נראה לך מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N73 מכשיר טוב מאוד.

קודם כל, אין הוכחה שקרינה באמת מזיקה, אבל נניח את זה בצד, זה לא שרוב מכשירי הדור השלישי פולטים פחות קרינה (K800 באמת יוצא דופן בקטע הזה).

היתרון הגדול של הN73 על הK800, זה העובדה שהוא סימביאני. לא יודע מה איתכם - אבל מערכת פתוחה מכריעה את הכף בהתלבטויות שלי.

אני גם מאוד לא אוהב את המערכת של SE, מאוד לא נוחה לי ומבחינת הכפתורים של ה-OK, C ו-חזור זה כמו בימיה הרעים. מה כל כך קשה לעשור שני SOFT KEYS, טלפון ירוק, אדום וכפתור C שלא משתמשים בו? בתור אחד שעבד עם המערכת של הישנה הרבה שנים.

לטעמי, הג'ויסטיקים של SE אלו הדברים הכי לא נוחים שקיימים. הם פשוט נמוכים מידי.

ונסיים בעובדה שרוב הפורום פה די פאנבוי SE (מישו אמר יאבל :P).

אבל זו דעתי - אם אני הייתי צריך לבחור, זה מה שהייתי בוחר, ולכן זה מה שהגבתי. זכותי להיות בעל דעה שונה - לא?

אגב, ערכתי הודעה, באמת קצת הגזמתי אם הלא רואה ממטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשק משתמש זה עניין מאד אישי, אני לא חושב שהדימיון בין המערכות הישנות של המוטורולה לבין מה שהולך אצל אריקסון היום גדול בכלל...

אגב אם דיברת על ג'ויסטיקים אז חיפוש מהיר ברשת יראה לך שהגם ובעיקר הג'ויסטיק של ה-N73 ממש לא מציאה, וכן אנימסכים של-SE יש מחלה עם הג'ויסטיקים שלהם בדרך כלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תאמת אין לי ניסיון עם הסטיק של הN73, רק מביקורות משתמשים אחרים.

הוא מאוד מזכיר לי את הממשק של המוטורולה הישנים בגלל הכפתורים - שני SOFT KEYS (במוטורולה הישנים - OK ו-NO), כפתור חזור וכפתור CLR. ומה לעשות, זה לא פיתרון אידיאלי ונוח, בכלל.

והP2K המודרני של לעניות דעתי וניסיוני עדיף על הממשק של SE. אבל עוד פעם - זה אינדיבידואלי - הכי טוב שילך לאורנג', ישחק עם המכשירים - ויחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בכלל לא מתיחסים לבנאדם...

הסכום שלו בין 3000 ל 5000 למה לתת לו רק מכשירים גדולים, מפוצצים בקרינה, ולא חכמים (N93,N73,K800) בסדר הזה.

אני מאוד ממליץ על המכשיר N80. סמארטפון סימביאני דור שלישי, עם מצלמה איכותית, תקשורתWIFI רדיו עם מתאם לאוזניות שמגיע עם הערכה המקורית...

וכל זה במכשיר בגודל סביר למכשיר דור שלישי, ומחיר שעומד בתנאים שלך 3000 שקל. אני לא רואה משהו שיתאים לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על ה N73 או K800.

בעיקרון, היתרון הכי גדול של ה N73 על ה K800 זה שיש לו פתוחה ( סימביאן ).

במצלמות אין כ"כ הרבה הבדל, אבל של ה K800 יותר טובה.

Cranchh, ה N80 הוא ממש לא מכשיר קטן.

אם כבר הולכים על מכשיר גדול - ה N93 הוא המכשיר הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...