מה מיוחד כל כך במעבדי קונרו 6300 ? לבין מעבדים רגילים של AMD ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מיוחד כל כך במעבדי קונרו 6300 ? לבין מעבדים רגילים של AMD ?

CORE 2

Recommended Posts

במקום לשאול שאלות כגון זו, יש באתר כלי חיפוש ואף יותר מזה - יש ביקורת מלאה על המעבדים הללו ועוד בעברית.

עשיתי חיפוש לא מצאתי רשום רק מה יותר טוב אני רק שואל איך זה ש 1.8 GHZ מהיר יותר ממעבדים של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש לא מצאתי רשום רק מה יותר טוב אני רק שואל איך זה ש 1.8 GHZ מהיר יותר ממעבדים של ?

כי שולטים וAMD הכלבות שלהן...

--

בעקרון לקור 2 יש שימוש בהרבה טכנולוגיות שגורמות למעבד לעבד את אותה כמות מידע בפחות סיבובי שעון ולכן הוא יותר מהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^^^

--

בעקרון לקור 2 יש שימוש בהרבה טכנולוגיות שגורמות למעבד לעבד את אותה כמות מידע בפחות סיבובי שעון ולכן הוא יותר מהיר

----------------------------------------------------

המשפט הנכון ממש לא נכון!

השני לא מדויק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^^^

--

----------------------------------------------------

המשפט הנכון ממש לא נכון!

השני לא מדויק!

אז מה מיוחד ב 6300 אם מה שהוא אמר זה לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשפט הנכון ממש לא נכון זה המשפט הכי פרדוקסלי ששמעתי בחיים שלי בערך. איך משפט נכון הוא ממש לא נכון?

חוץ מזה, המשפט השני שלו מסביר באופן כללי מאוד למה הוא יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין משהו "מיוחד" בשום מעבד (באופן כללי).

מה שמעניין אותנו, כשמשתמשי קצה, זה ביצועים. ובנושא הביצועים, יש מבחני ביצועים (שנקראים בנצ'מרקים) שבהם INTEL מובילים באופן משמעותי, בנושא עלות תועלת, לשוק הבינוני. לשוק הנמוך, עדיין מובילים בקונצנזוס עם ה3600 שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...