איך אני פותח פורטים באימיול? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני פותח פורטים באימיול?

-AKEL-

Recommended Posts

הפורטים שלך סגורים בגלל שיש לך Firewall\חומת אש במחשב זה בא מתוכנת אנטי וירוס שלך במחשב. או מהפיירוול של הווינדוס. או מהפיירוול של הגדרות חיברי הרשת שלך.... תבדוק את שלושתם ותסגור את הפיירוולים הפתוחים זה ממש פשוט...

לנתק את הפיירוול של הווינדוס תיכנס ל==>לוח בקרה==>חומת אש של יש לזה סמל של כדור ארץ עם חומה מולו ותסמן בנקודה את זה שלמטה (לא פעילה) ותלחץ אישור

לנתק את הפיירוול של חיבורי הרשת תיכנס ל==>לוח בקרה==>חיבורי ואז תראה סמל של שתיי מסכים של מחשב מחוברים תלחץ עליו לחצן ימיני עם העכבר ואז מאפיינים==מתקדם==>הגדרות... ואז תוריד את ה-V שיש שם ותלחץ על אישור ואם במקרה זה פותח לך את הגדרות הפיירוול של הווינדוס אז אל תיגע בזה כי את זה כבר ניתקת

לגביי האנטי וירוס איזה אנטי וירוס יש לך?? וזה לא בעיה לנתק גם ממנו תיכנס לאנטי וירוס ואז להגדרות ואז לFirewall ותנתק אותו כמו את האחרים או ב-V או בנקודה או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורטים שלך סגורים בגלל שיש לך Firewall\חומת אש במחשב זה בא מתוכנת אנטי וירוס שלך במחשב. או מהפיירוול של הווינדוס. או מהפיירוול של הגדרות חיברי הרשת שלך.... תבדוק את שלושתם ותסגור את הפיירוולים הפתוחים זה ממש פשוט...

לנתק את הפיירוול של הווינדוס תיכנס ל==>לוח בקרה==>חומת אש של יש לזה סמל של כדור ארץ עם חומה מולו ותסמן בנקודה את זה שלמטה (לא פעילה) ותלחץ אישור

לנתק את הפיירוול של חיבורי הרשת תיכנס ל==>לוח בקרה==>חיבורי ואז תראה סמל של שתיי מסכים של מחשב מחוברים תלחץ עליו לחצן ימיני עם העכבר ואז מאפיינים==מתקדם==>הגדרות... ואז תוריד את ה-V שיש שם ותלחץ על אישור ואם במקרה זה פותח לך את הגדרות הפיירוול של הווינדוס אז אל תיגע בזה כי את זה כבר ניתקת

לגביי האנטי וירוס איזה אנטי וירוס יש לך?? וזה לא בעיה לנתק גם ממנו תיכנס לאנטי וירוס ואז להגדרות ואז לFirewall ותנתק אותו כמו את האחרים או ב-V או בנקודה או משהו...

כן אבל איזה הגנה אז השארתי במחשב???

אתה אומר לי בכלל לנתק את כל חומות האש אז מה כבר נישאר??? יאללה........ בואו פרצו וזהו... :lol:

אני יודע שיש אפשרות להגדיר פורטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהגישה שלך לא משהו...הנה טיפ קטן.

תלך לWINDOWS FIREWALL ואז תלך לEXEPTIONS.

שם תבחר ב ADD PORT

בפורט תגדיר האם הוא UDP או TCP, את השם של התוכנה, שבמקרה שלך זה eMule

ותרשום את מספר הפורט עצמו.

פורט הברירת מחדל של אי-מיול הוא:

TCP 4662

UDP 4672

בהצלחה!

מצורף גם צילום מסך, למקרה שתסתבך.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...