דחוף ! בעיות עם הsvchost + תמונות. - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף ! בעיות עם הsvchost + תמונות.

Ic3 CuB3

Recommended Posts

תלך ל Start>Run>Cmd>sfc /scannow

תצטרך את הדיסק של ה Windows

עשיתי את זה, אבל לאחר שזה סיים לסרוק, זה לא נתן שום הודעה או משהו (זה היה אמור ??), לצערי לא חל שינוי כלשהו, גם לאחר ריסטארט.

בכל אופן תודה לך אל העזרה, מה היתה אמורה הסריקה לתת ?? יש עוד עצות לפתרון הביעה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לך

סרוק און ליאן מהאתר trend micro הוא יבקש להתקין java אין צורך .

http://housecall65.trendmicro.com/

תודה על העצה !!

אבל הסריקה לא הניבה תוצאות

111111111111hq6.jpg

יש עוד רעיונות, אני כבר ממש מתוסכל :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-האם מחובר למחשב שלך כרטיס רשת אלחוטי usb או מדפסת usb?

2-תוריד את התוכנה ProcessExplorerNt כמו שאמרו לך ותעלה תצלום מסך מהתפריט הראשי שלך..

3-תכנס למצב בטוח ותריץ שוב סריקה עם kaspersky 6 ו-ewido ותמחוק כלמה שהתוכנות מוצאות.

4-למיטב ידיעתי,אקס פי אמור להריץ לך 4 ישומיים של svchost,ולא 5 כמו שלך יש,אז כנראה שאחד מהם הוא וירוס..

תבדוק שוב בעזרת התוכנה מסע 2,כל ישום של svchost שרץ לך ברקע ותראה האם אתה רואה משהו חשוד..לא יזיק גם שתעלה תצלומי מסך של כל ישום כזה.

אם כל אחד מ-svchost שרצים ברקע מותקן תחת הניווט הזה:

C:\Windows\System32

אז הוא לא וירוס,אם אתה רואה שרשום רק C:\Windows אז הוא בהחלט וירוס ויש להסירו.

5-תכנס ל-cmd ותרשום את הפקודה netstat -ano ותעלה לפה תצלום מסך.

6-תקרא את המאמר המעולה הזה ותראה אם הוא פתר לך את הבעיה:

http://ask-leo.com/svchost_and_svchostexe_crashs_cpu_maximization_viruses_exploits_and_more.html

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה מקיפה. אני אנסה לעשות את מה שאמרת, אבל אני צריך שתגיד לי מאיפה להוריד את התוכנות האלה.

1-האם מחובר למחשב שלך כרטיס רשת אלחוטי או usb?

כן, כרטיס ליואס בי, ומדפסת ליואסבי. זה אומר משהו ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-תחפש בגוגל את התוכנות או תוריד דרך אימיול--תוסיף לרשימה את hijackthis ותעלה לפה את ה-log שהיא יוצרת שנוכל לדלות עוד מידע אודות מזיקים אם קיים על המערכת.

2-לפעמים דרייברים של מתנגשים עם Svchost.exe שמריץ תחתיו הרבה services של ..וזה יכול לגרום לישום לעבוד באופן לא תקין ולקחת את רב משאבי ה-cpu,לכן אולי הסרה שלהם תעזור במקרה שלך.

3-במקרה ואתה סורק הכל ולא מוצא שום זכר לוירוס או מזיק וגם רואה שכל svchost.exe אצלך נמצא בתיקיה היעודית שלך תחת system32,נסה להכנס בחזרה לתוכנה ProcessExplorerN,ושם ל-svchost.exe שעושה לך את הצרות,תלחץ עליו פעמיים,יפתח לך חלון ושם תלך לחוצץ services ותתחיל לבטל שירות אחד אחרי השני עד שאתה רואה שאין לך את הבעיה של עומס..ואז תדע מאיפה הבעיה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לנושא העדכונים לווינדוס.

מיקרוסופט מוציאים כל עדכון שלהם גם להורדה רגילה, לאו דווקא דרך UPDATE.

חפש את מס' העדכון באתר של מיקרוסופא ותוכל להוריד אותו להתקנה ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, עשיתי את זה, זה עדיין לא עובד.

בקשר למה ש the_cool אמר לי לעשות, עכשיו הsvchost עומד על בין 40,000k לבין 50,000k

ואת הCPU זה לא מעלה לי, זה לא מפריע לי בינתיים אז אני לא מתעסק הזה, אם זה יעלה שוב, אני יפעל לפי מה שהוא אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...