Gigabyte Aluminium 3D Aurora 570 הגיע! - עמוד 7 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte Aluminium 3D Aurora 570 הגיע!

itsik2525

Recommended Posts

ה P180 הוא מארז בינוני וממוצע

בטוח שלא "אחד המארזים הטובים ביותר"

איזה שטויות. הוא אחד השקטים אם לא הכי שקט, עשוי מ3 שכבות למניעת רעשית, מבודד מבחינה טרמית, מקורר הייטב (לא זוכר כמה מאווררים של 120 אבל לפחות שניים שלושה) ועוד הרבה מאפיינים מצוינים ששכחתי. אם אתה לא יודע אל תבלבל את המוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה שטויות. הוא אחד השקטים אם לא הכי שקט, עשוי מ3 שכבות למניעת רעשית, מבודד מבחינה טרמית, מקורר הייטב (לא זוכר כמה מאווררים של 120 אבל לפחות שניים שלושה) ועוד הרבה מאפיינים מצוינים ששכחתי. אם אתה לא יודע אל תבלבל את המוח.

אתה רוצה שקט? תקנה מאווררים טובים כגון ה Scythe S-FLEX. ה P180 מקריב את הכל לטובת השקט. מבודד מבחינה טרמית? ומה זה נותן לו? פחחח הוא אחד המארזים החמימים ביותר שיש. מקורר היטב עלק. רואים שאתה לא יודע על מה אתה מדבר. המארז הזה חם, צפוף, מתומחר בארץ במחיר שלא מצדיק את עצמו. (בחו"ל הוא עולה 100$, בארץ 250$!!), ונראה כאילו אנטק הוציאו אותו מהר מידיי מהתנור - איך אנטק מרשים לעצמם לייצר מארז עם דלת מפלסטיק?

אז תפסיק לקשקש

סוגדים פה יותר מידיי ל P180, וכבר נמאס מיזה. תתחילו להסתכל על שמצדיקים את עצמם כמו הסטאקר 810.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרייח פאנבוייזם...

---

ה P180 הוא באמת מארז טוב.

למה?..כי אנטק באמת עשו עבודה טובה מאוד בתכנון המארז.

--

אני לא אומר שום דבר רע על ה 810, אני פשוט מגן על ה 180.

--

, ומישהו ראה את המארז החדש של גיגהבייט?,

http://www.nokytech.net/images//news/gigabyte/gigabyte_mercury.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרייח פאנבוייזם...

---

ה P180 הוא באמת מארז טוב.

למה?..כי אנטק באמת עשו עבודה טובה מאוד בתכנון המארז.

--

אני לא אומר שום דבר רע על ה 810, אני פשוט מגן על ה 180.

--

, ומישהו ראה את המארז החדש של גיגהבייט?,

http://www.nokytech.net/images//news/gigabyte/gigabyte_mercury.jpg

פאנבויזם? פייייי. איך בדיוק? אני פשוט אומר את האמת. קשה לשמוע את האמת? אז אולי יש לך עוד מה ללמוד :silly:

התכנון של המארז גרוע וצפוף, ומבחן התוצאה מראה את זה - המארז הזה חמים והטמפרטורות בו גבוהות. אתם יכולים להמשיך לסגוד לP180 כמה שבא לכם. אני יודע שאני בחיים לא אקנה מארז שבחו"ל עולה 100$ ובארץ 250$, שהטמפרטורות בו גרועות למרות כל המאווררים, שיש לו דלת מפלסטיק ושהוא צפוף ומתוכנן בצורה שגויה. אם אתה אוהב את המארז הזה למרות החסרונות האלה, go on, תקנה אותו. ואם אתה חושב שזה שהוא מתוכנן עם הפרדה טרמית שהספק למטה אז זה משהו מיוחד - אתה טועה

לגבי ה MERCURY PRO, טוב שאתה נזכר :) זה ידוע כבר מלפני דיי הרבה זמן. (תערוכת CeBIT האחרונה, הייתה במרץ לא? כי שם זה נחשף לראשונה)

למארז יהיה ערכת מים מוכנה עם בלוק ל GPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GB לא מחדשים יותר מדי, מאוורר קדמי של 120mm ושתיים אחוריים ל 120mm.

הם צריכים לתת שינוי לקירור, כמו להעביר את אחד האחוריים לגג או משהו

דווקא זה קצת שונה

2 * 120MM קדמיים ו- 2 * 120MM אחוריים

כי הרדיאטור ממוקם מקדימה אז המאוורר שלו נחשב כעוד מאוורר קדמי.

בינתיים התצורה של הקירור (גם ב AURORA'S) מוכיחה את עצמה כיעילה, אבל# יש בעיה אחת, המאווררים ש-GB שמים הוא מאווררי צעצוע או משו

הם מסתובבים כל כך לאט, אתה כמעט יכול להכניס את האצבע בין הסנפירים :screwy: אבל עם מאווררים נורמלים יותר זה ממש יעיל.

אה ואני רוצה להבהיר משהו... R9547655G - לך לדיון עם הסקר על המארזים. שים לב שה- P180 במקום ראשון, מוביל על ה 830 באיזה 10 קולות. אתה צריך לחשוב מחדש למי לקרוא פאנבוי. כי ה 830 פשוט מפחלץ את ה P180 ומוציא אותו מצופה מהצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ואני רוצה להבהיר משהו... R9547655G - לך לדיון עם הסקר על המארזים. שים לב שה- P180 במקום ראשון, מוביל על ה 830 באיזה 10 קולות. אתה צריך לחשוב מחדש למי לקרוא פאנבוי. כי ה 830 פשוט מפחלץ את ה P180 ומוציא אותו מצופה מהצד השני.

:screwy:

---

דווקא זה קצת שונה

2 * 120MM קדמיים ו- 2 * 120MM אחוריים

כי הרדיאטור ממוקם מקדימה אז המאוורר שלו נחשב כעוד מאוורר קדמי.

בינתיים התצורה של הקירור (גם ב AURORA'S) מוכיחה את עצמה כיעילה, אבל# יש בעיה אחת, המאווררים ש-GB שמים הוא מאווררי צעצוע או משו

הם מסתובבים כל כך לאט, אתה כמעט יכול להכניס את האצבע בין הסנפירים :screwy: אבל עם מאווררים נורמלים יותר זה ממש יעיל.

אז נגיד שסמנו 3מאווררי TT-THUNDERBLADE, זה אומר

יש הרבה יותר EXAUST מאשר INTAKE.

נגיד שכל אחד מהם דוחף ...נגיד..70CFM..

זה אומר בערך:

70CFM VS 140CFM

?

זה...קצת(הרבה) לא מאוזן

---

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני לא הכי אוהב את הסירקולציה של GB.

וזה שהרוב הצביעו ל-180 על פני 830, זה לא אומר שהם פאנבוייז'ס, זה אומר שהם מעדיפים את השקט על פני .

כי אולי יש הבדל גדול בקירור, אבל יש הבדל לא פחות גדול גם בשקט ביניהם ואולי גם גדול יותר.

הם כנראה מסתפקים גם בקירור של ה-180, שאולי הוא לא טוב כמו ה-810 אבל הוא בהחלט לא גרוע!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שראיתי את CM הסטאקר נראה לי חשבתי שהוא הכי יפה עד שראיתי את ה 180 אח אח אח ...

לגבי האיכות זה ברור לי שה180 יותר טוב אבל ביצועים אני לא יודע

באיכות ה CM סטאקר לוקח

R9547655G: אין שום דבר פסול בקונפיגורציה כזאת, גם היא עובדת, ולפעמים היא עדיפה מקונפיגורציות של 1:1CFM. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד - כל הרכיבים פולטים חום. אם תשים שני מאווררים כגון אלה שאמרת אז יהיה IN: 140CFM + XXX CFM HOT AIR OUT: 140CFM

ז"א נשאר לך חום שכלוא במארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שראיתי את CM הסטאקר נראה לי חשבתי שהוא הכי יפה עד שראיתי את ה 180 אח אח אח ...

לגבי האיכות זה ברור לי שה180 יותר טוב אבל ביצועים אני לא יודע

אבל באמת, כשמדובר במארזים כאלה ובמחירים כאלה, עד כמה היופי חושב כבר?

אם אתה משלם הרבה, אתה צריך לקבל את הביצועם הטובים ביותר שבאמת ישתלם לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באמת, כשמדובר במארזים כאלה ובמחירים כאלה, עד כמה היופי חושב כבר?

אם אתה משלם הרבה, אתה צריך לקבל את הביצועם הטובים ביותר שבאמת ישתלם לך

:kopfpatsch:

צודק yuval1101

היופי לא הגורם לבחירה אלא נתיב נוסף

אשמח שכאן יעשה סקר וידורג כל מארז

ליאור תן את התנעת התהליך :s05:

ב ברכה ומועדים לשימחה עם שכחתם במקרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ המממ לא אמרתי רק יופי

ולפי מה ששמעתי הוא ם ממש שקט ועוד אפשר להשקיט אותו הוא מסונן מלילוך הוא מיוחד בסידור מבפנים הוא איכותי הוא מהונדס היטב הוא גם יפה לא רק יפה

ויש עוד המון דברים טובים עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...