קניית מארז - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מארז

parAzoid

Recommended Posts

שלום לכולם.

ברצוני לקנות מארז, ואני מבולבל לגבי מה לקנות.

אז ככה, חשבתי על כיוון ה1K ש"ח, ו"חקרתי" את הנושא של המארזים כבר לא מעט זמן.

אני מתלבט בין המארזים הבאים:

antec p180

coolermaster stacker 810

coolermaster stacker STC-T01

לגבי שתי הCMים.

אני לא מבין מה ההבדל ביניהים חוץ מהחלון... זה מוזר כי יש רק הבדל של 50 ש"ח ביניהם, ואני רואה שבSTC-T01 אפשר לשים עד 8 מאוררים, וב810 אפשר רק עד 5... זה לא נראה לי הגיוני. אתם יכולים להסביר לי מה ההבדלים ביניהים, ואם הם כ"כ קריטים אז מה לקחת???

קיצר אני בנתיים יותר נוטה לקנות את הSTACKER 810, ויש לי שאלה לגביו... הוא מגיע עם הCROSS FLOW הזה?

מה כדאי לי לקחת?

מה שיותר חשוב לי במארז זה הקירור שלו... ולא משנה מה שאני אקח אני אוסיף לו מאוררים עד המקס, ואשאיר רק מקום לשני כוננים ופלופי אחד.. [לא כולל כפתורי חיבוי וכו']

אם אפשר תמליצו לי גם על המאוררים

תודה רבה רבה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשני ה-CMים אפשר לשים עד 8 מאווררים

כאשר ארבעה מהם נמצאים למעשה בפאנל הקדמי עם הכלוב של הכונני הארדיסקים של CoolerMaster

ה-Cross Flow Fan לא מגיע עם המארז

אם אתה מחפש איוורור אז ה-Stacker ביחד עם ה-Cross Flow Fan והכלובי כוננים זה הכי מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשני ה-CMים אפשר לשים עד 8 מאווררים

כאשר ארבעה מהם נמצאים למעשה בפאנל הקדמי עם הכלוב של הכונני הארדיסקים של CoolerMaster

ה-Cross Flow Fan לא מגיע עם המארז

אם אתה מחפש איוורור אז ה-Stacker ביחד עם ה-Cross Flow Fan והכלובי כוננים זה הכי מתאים

איזה מארז מגיע עם הCROSS FLOW FAN? ואיך זה הגיוני שיש 4 מאוררים מקדימה אם כתוב במידע שאפשר לשים עד 3 מאוררים מקדימה כולל את הכונן דיסקים? ואם אני אשים את כל המאוררים אני עדיין אוכל לשים שתי CD ROM ופלופי אחד? או שאני אצטרך לותר על מאורר אחד?

כמעט שכחתי לשאול, איפה עוד אפשר לשים מאוררים? ואם אני מוסיף עד הסוף איזה מאוררים כדאי לקנות? אפשר לינקים אליהם אם אתה מביא לי? תודה רבה Z: [סליחה שאני דורש הרבה, פשוט זה חשוב לי...]

קח תמונה מהאתר של CM על הSTC-T01 [זרימת אוויר]:

http://www.coolermaster-europe.com/product_common_images/0efebae7b948a8cc2bbf416306c17413.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מארז לא מגיע עם ה-Cross Flow Fan, זה מוצר משלים

לגבי המאווררים קדימה יכול להיות שאתה צודק

תצטרך לוותר על מאוורר אחד בשביל 2 כוננים ופלופי

איפה עוד אפשר לשים? אחד מאחורה ואחד בגג ועוד Cross Flow Fan

בנוסף יש לך מקום מאחורה לעוד שני מאווררי 80 מ"מ (או מקום לספק כוח נוסף)

איזה מאווררים? לבחירתך מאווררים החל מ-Thermaltake UV 120MM (בדקתי אותם, הם שקטים) בזול

ועד ל-Vantec Stealth היקר החזק והפחות שקט

בדרך יש Akasa Amber ו- Cooling מוצלחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מארז לא מגיע עם ה-Cross Flow Fan, זה מוצר משלים

לגבי המאווררים קדימה יכול להיות שאתה צודק

תצטרך לוותר על מאוורר אחד בשביל 2 כוננים ופלופי

איפה עוד אפשר לשים? אחד מאחורה ואחד בגג ועוד Cross Flow Fan

בנוסף יש לך מקום מאחורה לעוד שני מאווררי 80 מ"מ (או מקום לספק כוח נוסף)

איזה מאווררים? לבחירתך מאווררים החל מ- UV 120MM (בדקתי אותם, הם שקטים) בזול

ועד ל-Vantec Stealth היקר החזק והפחות שקט

בדרך יש Akasa Amber ו- Cooling מוצלחים

בוא תעזור לי לעשות חישוב קטן רגע...

כתוב במאפיינים של הSTACKER 810 שיש לו אחד מקדימה של 120 MM [בטח להארדיסקים], אחד מאחורה של 120MM , ואחד למעלה של 80 MM.

זאת אומרת 4 מאוררים.

עכשיו נגיד אני שם עוד אחד מקדימה, שתיים מלמטה של 80 MM, זאת אומרת 6 מאוררים. כתוב שיש מקום עד ל8 נכון? אז אפשר עוד אחד מקדימה [לא רוצה כ"כ], והאחרון בטח זה הCROSS FLOW לא? [הם מחשיבים את זה בתור מאורר?]

אוקיי, אז אני לוקח אחד של 120MM ושתיים של 80MM. אתה יכול להביא לי לינק למאוררים הכי זולים שדיברת עליהם שהם טובים? ואני רוצה להוסיף גם את הCROSS FLOW, יש לך מושג אם אפשר להוסיף את זה שקונים את המארז? ואיזה מארז לקחת אתה אומר? את ה810 או את השני?

עריכה: מצאתי שבSTC-T01 אפשר לשים עוד מאורר, ואז יהיה מקום לפלופי אחד וכונן דיסקים אחד, או שאפשר גם לותר על הפלופי ולשים שתי כוננים? לא יודע זה בלבל אותי...

עריכה 2: חחחח נזכרתי שכונן דיסקים אחד בכלל לא משמעותי אצלי.... אז נראה לי אני אלך על שתי מאוררים של 120MM, ושתיים של 80MM, מקסימום לא נשתמש באחד...

עריכה 3: עכשיו הבנתי למה הם אמרו 2 מאוררים של 120MM מאחורה.

הבנתי עפ"י התמונה הזאת:

http://www.pcpro.co.uk/picture_library/dir_93/it_portal_pic_46709_t.jpg

חחח איזה דיון עצמי פתחתי פה :)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cross Flow הוא בהחלט מאוורר

לגבי המאווררים, האתר של זיגזג היה כבר פתוח אז הלינקים משם:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_124_168&products_id=3278

80 מ"מ אני לא שמעתי, אין לי נסיון איתם, אז אני לא אמליץ על דברים שאני לא יודע

קח את ה-810 הוא קצת יותר חדש ומעודכן, לגבי ה-Cross Flow Fan העלות שלו בסביבות 250 שקל עד כמה שאני זוכר, אבל לא זמין בכל חנות בארץ משום מה

לפי התמונה אגב מדובר על ה-2x 80MM העליונים (היה אפשר באותה מידה לשים את הספק כוח במקומם ואת ה-2x 80MM למטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cross Flow הוא בהחלט מאוורר

לגבי המאווררים, האתר של זיגזג היה כבר פתוח אז הלינקים משם:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_124_168&products_id=3278

80 מ"מ אני לא שמעתי, אין לי נסיון איתם, אז אני לא אמליץ על דברים שאני לא יודע

קח את ה-810 הוא קצת יותר חדש ומעודכן, לגבי ה-Cross Flow Fan העלות שלו בסביבות 250 שקל עד כמה שאני זוכר, אבל לא זמין בכל חנות בארץ משום מה

לפי התמונה אגב מדובר על ה-2x 80MM העליונים (היה אפשר באותה מידה לשים את הספק כוח במקומם ואת ה-2x 80MM למטה)

אלה שלמעלה זה שתיים של 120 לדעתי, ויש עוד שתיים של 80 למטה [אתה לא רואה מין ברזל שאפשר להוציא אותו?]

עריכה: מצאתי משהו שלדעתי יותר משתלם: http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_124_168&products_id=2516

יש בו 2 מאוררים של 80MM, 2 של 120, ואת הפאנל הזה לשלוט עליהם. [רק 160 שקל!] מה אתה אומר?

אבל גם מה שמצאת חמוד, ועולה אותו מחיר בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: מצאתי משהו שלדעתי יותר משתלם: http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_124_168&products_id=2516

יש בו 2 מאוררים של 80MM, 2 של 120, ואת הפאנל הזה לשלוט עליהם. [רק 160 שקל!] מה אתה אומר?

מרעישים כאילו אין מחר, ממש לא מומלצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת, הרעש לא כ"כ מפריע לי אלא אם כן זה באמת משהו מוגזם...

חבר של אבא שלי תכנאי בחברה אחת, אז אבא שלי אמר לי שהוא יברר מחירים וישיג הנחה...

מה שיהיה יותר טוב או מה שיהיה אני אקח...

ד"א, כמה מאוררים אפשר לשים בP180 ואיפה אפשר לשים אותם? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...