sansa E250 / IRIVER T10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sansa E250 / IRIVER T10

haviv822

Recommended Posts

בתקופה האחרונה אני לא ממש הרבה בבית וחשבתי לקנות , יש לי תקציב של 600-750.

שני האופציות שהכי רלוונטיות עבורי הם E250 / T10 .

לגביי איכות הסאונד, ידוע ש T10 טוב יותר, ואני שואל אנשים ששמעו בsansa, האם האיכות שלו באמת "בינונית" כמו שראיתי בכמה ביקורות ?

ועוצמת הסאונד שלו ? משהו יודע כמה עוצמה הוא מספק לכל אוזניה ? (..הפכתי את כל האינטרנט בחיפוש)

ה sansa E250 נמכר ב 668 , וה T10 690 (זהו המחיר הכי זול של שניהם בפנדה)

E250 הוא 2G .. ו T10 רק 1 G מה שלא כל כך מספק אותי..

עוד דבר, ה T10 מעט ישן ממנו, עבה וגדול ממנו (בגלל בטריה AA), בנוסף ל E250 יש מסך גדול ואיכותי, ממשק נוח, יכולת להציג וסרטונים.

חסרון נוסף ל sensa הוא האוזניות ה"לא משהו" שמגיעות איתו, מה שמצריך איתו לקנות אחרות.

תעזרו לי לבחור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות של ה SANSA לא כל כך גרועות צליל טיפה לא יפה אבל הן לא יותר גרועות מאוזניות אחרות שתקבל עם נגנים אחרים.

לי יש SANSA (לא כזה אחד יותר זול אבל הם בערך אותו דבר) ואני מרוצה מהצליל של הנגן שמעתי עם הרבה נגנים כל מי שאומר שהצליל לא משהו הוא פלצן ששמע עם דפוקות או אמר את זה כי החברה לא יקרה.

במקרה הזה ה SANSA מציע יותר דברים (יותר חדש, יותר קטן, מסך יותר טוב, יותר מקום וגם יותר זול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה ה SANSA מציע יותר דברים (יותר חדש, יותר קטן, מסך יותר טוב, יותר מקום וגם יותר זול).

נכון.

אשמח לקבל עוד כמה תגובות של אנשים מניסיון שמיעה בו.

והעוצמה שלו, כמה מיליוואטים הוא מספק לכל אוזנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות של ה SANSA לא כל כך גרועות צליל טיפה לא יפה אבל הן לא יותר גרועות מאוזניות אחרות שתקבל עם נגנים אחרים.

לי יש SANSA (לא כזה אחד יותר זול אבל הם בערך אותו דבר) ואני מרוצה מהצליל של הנגן שמעתי עם הרבה נגנים כל מי שאומר שהצליל לא משהו הוא פלצן ששמע עם אוזניות דפוקות או אמר את זה כי החברה לא יקרה.

האוזניות של הסאנסה אלו אוזניות בשקל ורבע. סאנדיסק יודעים לייצר נגנים מעולים, אבל אוזניות.... בלעכס.

עם ה T10 מקבלים סנהייזר mx300. הרבה יותר טובות מאלו של הסאנדיסק.

דוגמה לתפארת- עם ה Zen V מקבלים EP480, שהן שעולות לבד 120-150 שקל. אין מה להשוות בינן לבין אלו של הסאנדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא משנה אני משתמש באוזניות אחרות יותר טובות ממה שמגיע עם הנגן אבל בכללי אם משווים את הנגנים במחירים האלה SANSA הוא הכי טוב החיסרון היחיד שבאמת מורגש זה האוזניות ואם עושים חישוב מהיר רואים שהרבה יותר כדאי להוסיף עוד 60 - 70 שקל בשביל עוד ג'יגה בנגן מלקנות נגן יקר שנותן פחות (ראיתי ב 90 בעיצוב של ה SAN DISK רק שהן נותנות צליל יותר יפה אני אישית מעדיף כאלה הן הרבה יותר נוחות לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא משנה אני משתמש באוזניות אחרות יותר טובות ממה שמגיע עם הנגן אבל בכללי אם משווים את הנגנים במחירים האלה SANSA הוא הכי טוב החיסרון היחיד שבאמת מורגש זה האוזניות ואם עושים חישוב מהיר רואים שהרבה יותר כדאי להוסיף עוד 60 - 70 שקל בשביל עוד ג'יגה בנגן מלקנות נגן יקר שנותן פחות (ראיתי ב 90 אוזניות בעיצוב של ה SAN DISK רק שהן נותנות צליל יותר יפה אני אישית מעדיף כאלה הן הרבה יותר נוחות לי).

אתה צודק, לגבי הארץ. בארץ ה V יקר בטירוף בינתיים ולא משתלם

בארה"ב הוא עולה כמו הסאנסה, אז זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ZEN הוא 1G וההבדל לא כזה גדול וזה יהיה בזבוז לקנות נגן של 1G רק בגלל שהצליל שלו טיפה יותר טוב וגם בכל מקרה 80% מהאנשים בעולם (אפילו יותר) לא ירגישו בהבדל כי רוב האנשים בעולם לא מבדילים אפילו בין איכות של לאיכות של שיר מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי אני יתחיל להשתמש בהם יותר אם זה מפריע לך.

אם ה 2G עולה אותו דבר אז באמת שיקנה את ה אבל, לא ניראה לי שהוא קונה בחו"ל כי הוא רשם את המחירים בחנויות בארץ ;)

לפותח ההודעה : אם אתה קונה בחו"ל תקנה אם אתה קונה בארץ תיקנה SANSA, בכללי שני הנגנים טובים מאוד.

נ.ב.

PIKA ככה זה טוב? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה אוזניות ממש נוחות אני לא יודע איך הצליל שלהן אבל המבנה שלהם גורם לזה שהאוזניות יהיו יותר נוחות באוזן וגם תיהיה מבודד מהרעש בסביבה ככה שתוכל לשמוע ולהנות גם שיש רעש בסביבה שלך.

http://www.officedepot.co.il/(qzjw1jq0bqt5bzqs3ceyu5rj)/catalogFamily.aspx?ID=593383&CID=100

לא מצאתי אותן בחנות אחרת ואני יודע שאם יש אותן במקום אחר זה יהיה יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...